PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MT REFLEKTÖRLÜ İKAZ YELEĞİ AL Trafikte Görünür OL

Sayfa : [1] 2

Erhan Erdil
10 Şubat 2012, 16:22
Trafikte görünür olmak için reflektörlü ikaz Yeleği

Reflektörlü yelek mont üzerine giyebilir ve bu sayede görünürlüğünüzü arttar.
Reflektörlü yelek giymek trafikte diğer araç sürücüleri tarafından görünmenizi ve güvende olmanızı sağlar.
Reflektörlü yelek gündüz sarı rengi gece ise fosforlu şeritleri sayesinde trafikte fark edilirsiniz.

Yelek kaliteli sağlam kumaş ile üretilmiş olup iç kısmı astarlı yan bölümleri lastikli ve esnektir.
Bu lastikler sayesinde yelek üstünüze tam oturacaktır.

http://img685.imageshack.us/img685/4167/ornek11.jpg

MT Logolu Reflektörlü Yelek

(isimlik yeleğe dahil değildir)

Yelek almak isteyenler iletişim sayfası (http://www.motosiklet.net/forum/sendmessage.php)ndan bizimle irtibata geçebilirler.

Sahibinden.com ilan linki (http://www.sahibinden.com/152835040)

Yelek bedenleri XL - XXL şeklindedir.

Yelek mont üzerine giyileceği için normal bedenin 1 beden büyüğü olarak hazırlandı.

L beden mont giyiyorsanıaz XL beden yelek,
XL beden mont giyiyorsanıaz XXL beden yelek almalısınız, ayrıca yeleğin yan bölümleri lastiklidir.

Resimlerdeki beyaz görünen alanlar reflektörlü kumaştır. Normal rengi gridir, ışık ile fotoğraflardaki gibi parlamaktadır.
Yeleğin sırtında motosiklet.net yazısı ve MT logosu, ön bölümünde ise isimlik takabileceğiniz cırtcırtlı olan ile yuvarlak MT arması dikilidir.

Ayrıntılı bilgi almak için İLETİŞİM SAYFASINI (http://www.motosiklet.net/forum/sendmessage.php) kullanabilirsiniz.

Erhan Erdil
09 Nisan 2012, 15:53
YELEK ALAN ÜYELERİMİZ

_old_
35sdk89
afatsum
Ahmet N.
ahmet93
airman
aparat
Arjantinli69
Babaçi
bcelik
BestMachine
bozkurt
bugay
cakturkc
captaincenk
cbr1100 xx
cbr125cbr
cbr125races
chemical
cihan
ciplakayak
ciscokid
dincer59
egelim 43
ekremz
eray_uluyazı
eroldayı
esirci01
FatihKARAKAŞ
felon
furkanmg
fusuy364
ghostcorc
GÜNTEKİN
hakancesmeci
halepli
Halis
HaydarBıçak
hello_moto
hilmim
hmmt
hmmt
ilkay
jackal_64
JAKOBEN
jeansatar
k o r @ y
kaptanbst
KaPTaNHaSaN
kayasertac
mehmet_gemli
metci
mete_han
MF-Hyo
mitmuallim
mkaptan
mostwanted_57
motoseyyah
muyat26
münir
my91
myhammer
necatik35
nodrov
nzmhkmt
otopsici
ozgurakman
ozrace
ömer bektaş
piyanist_irf
Pyanst_yigit
Raphae1
rapidhacker5
Reis007
rq7
RunemagicK
sametagir
samsam
semihg
seza35
skrc
Slayerrr
soykan67
speedy2
stepfunk
StyLeOscar
suatsm
TEKTEKER_RAMÇO
The Dude
tulumbake
-unnamed-
v Max
victorist
wallaby
yasin_942
srcn_161

o_city
29 Ağustos 2014, 01:49
Yelegi elden nasil alabilirim? Cepten uygulamadan giriyorum iletisim sayfasi acilmiyor. Yelek super olmus

Ergin
29 Ağustos 2014, 11:06
merhaba,yeleği elden istanbul beylikdüzü bölgesine yakınsanız alabilirsiniz. uzakta ikamet ediyorsanız kargo adresini verirseniz herangi bir kargo ile size ulaştırabiliriz.

baran900
04 Eylül 2014, 15:59
Yelek ten 2 adet aldım, bugün elime ulaştı bu fiyata gerçekten güzel ve kaliteli.

Gerçi ergin bey saolsun telefonda uyariyor ama bende fikrimi paylaşayım sizlerle.
yelek alacak kişiler normelden bir bedebn büyük sipariş versinler yeleklerin bedeni biraz küçük.

Ayrıca satışta gösterdikleri güven ve hassasiyet için teşekkürler.

Ergin
04 Eylül 2014, 21:24
ben teşekkür ederim İyi günlerde kullanın.

Zuzuuw
04 Eylül 2014, 21:51
ben teşekkür ederim İyi günlerde kullanın.

Ergin Bey merhaba,

Yelek almak istiyorum fakat arkada "kardeşler düğün salonu tabelası" gibi bir yazı olsun istemiyorum. Motosiklet.net yazısı olmadan alma ihtimalimiz var mıdır ?

o_city
05 Eylül 2014, 08:52
Ergin Bey merhaba,

Yelek almak istiyorum fakat arkada "kardeþler düðün salonu tabelasý" gibi bir yazý olsun istemiyorum. Motosiklet.net yazýsý olmadan alma ihtimalimiz var mýdýr ?

Aynen bende o sekilde istiyorum Ergin bey.

medir
05 Eylül 2014, 10:21
motosiklet.net yazısı at nalı gibi olmuş biraz daha küçük fontla yazılsaymış iyiymiş...

..Carmentality..
05 Eylül 2014, 11:30
Evet , motosiklet.net yazısı ya olmamalı yada kişilerin isteği doğrultusunda bişiler yazılabilmeli , zaten sol göğüste arma var. Arkada M işareti var

Ergin
05 Eylül 2014, 19:02
arkadaşlar yelekleri zamanında site üyelerinin talebi doğrultusunda yaptırmıştık.bu işin ticaretini yapmıyoruz.sitemiz üyeleri için yapılmış bir yelektir.
yelekler resimlerdeki gibidir baskısız yeleğimiz yoktur.

o_city
05 Eylül 2014, 21:33
Kargo ucreti ne odedin ve kac gunde eline ulasti dostum? Bende siparis verecegim duruma gore.

Ergin
06 Eylül 2014, 10:41
kargo ücreti 8-10 tl civarı bir şey tutuyor.gideceği bölgeye göre değişiyor.

en son karadeniz eğerli bölgesine gönderdim ertesi gün sabah alıcının eline ulaştı.

BIYIKLI
06 Eylül 2014, 12:14
Yelek alanlarin listesinde adimi gordum! Ben yelek almadim zamaninda bir sponsor muhterem o yelekleri uyelere hediye etmisti!!! Ustunde muhteremin markasi da vardi gocunmadik! Lakin bir sure sonra yelekteki reklamdan rahatsiz olan arkadaslar kapamaya baslayinca olayin rengi degisti! Ana fikrin trafikte canli reklam tabelalari yaratmak oldugu ortaya cikti. Sadece cirtli isimlige para vermistim onlar duruyor yelegi paramparca edip cope attim!!

Bunu neden uzun uzun yazdim! Oncelikle adimi listeden silin (yeni yelekten alirsam yazarsiniz o ayri) ve bakin motosiklet.net reklami bile hosa gitmiyor bu seferde kapatan olursa parasiyla satiyorsunuz sonucta lutfen ses etmeyin..

C.Kaan
06 Eylül 2014, 13:10
Bence gayet hoş bir tasarım, arkasında Motosiklet.net yazması benim gayet hoşuma gitti, hiç değilse bir gruba bağlı olduğunuz biliniyor :cat:

Ergin
06 Eylül 2014, 15:37
Yelek alanlarin listesinde adimi gordum! Ben yelek almadim zamaninda bir sponsor muhterem o yelekleri uyelere hediye etmisti!!! Ustunde muhteremin markasi da vardi gocunmadik! Lakin bir sure sonra yelekteki reklamdan rahatsiz olan arkadaslar kapamaya baslayinca olayin rengi degisti! Ana fikrin trafikte canli reklam tabelalari yaratmak oldugu ortaya cikti. Sadece cirtli isimlige para vermistim onlar duruyor yelegi paramparca edip cope attim!!

Bunu neden uzun uzun yazdim! Oncelikle adimi listeden silin (yeni yelekten alirsam yazarsiniz o ayri) ve bakin motosiklet.net reklami bile hosa gitmiyor bu seferde kapatan olursa parasiyla satiyorsunuz sonucta lutfen ses etmeyin..

uzun zaman oldu bıyıklı :)bakıyorum formunu hiç kaybetmemişsin :) nasılsın? umarım iyisindir. liste o zamandan kalma bir liste o zamandan beri konu açık zaten ama ismini isteğin doğrultusunda sildim. Ayrıca bu yeleği alıp istediğinizi yapabilirsiniz o sizin hayal gücünüze kalmış sıkıntımız yok :)

BIYIKLI
06 Eylül 2014, 20:11
Tesekkur ederim iyiyim sen nasilsin? :) Zaman huysuzlara sadece ters etki yapar! ;) Yelek guzeldi bir kere uzun yolda giymek nasip olmustu! Ozellikle İst.da gorunur olmak acisindan cok gerekli oldugunu dusunuyorum.

Ergin
08 Eylül 2014, 09:12
Eyvallah bende iyiyim.zaman senden bir şey götürmemiş orası kesin :) yelek konusuna gelirsek işe yaradığı su götürmez bir gerçek.

srcn_161
08 Eylül 2014, 15:11
Kdz.Ereğli den yelekten aldık gayet memnunum. görünür olmak açısından faydalı bir yelek. yukarıdaki listeye beni de ekleyebilirsin Ergin. ;)

ghostcorc
10 Eylül 2014, 15:33
sahibinden.com daki ilan süreniz sona ermiş satın alamadık .!!!!

Ergin
10 Eylül 2014, 15:41
ilanımız güncel ve yayındadır.
bana 0505 517 24 34 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ugur pektas
10 Ekim 2014, 21:35
merhabalar konu uzun sure once acılmıs ama benım cok hosuma gıttı yelekler en kısa surede alıcagım hem bu foruma uye olmaktan ve ona baglı bır topluma guruba uye olmaktan sonderece mutluyum elınıze saglık

Zuzuuw
10 Ekim 2014, 21:54

Arkadaki büyük yazı olmadan alma şansımız var mıdır?

Ergin
11 Ekim 2014, 09:26
malesef elimizdeki yelekler tek tip şeklindedir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:25 ----------

eyvallah uğur pektaş bizde aramıza katılmandan mutlu olduk.:cat:

oluroyle
23 Ocak 2015, 19:42
Bende istiyorum, ama niye beden. O kadar buyuk ?? S yok mu ?

telike
23 Ocak 2015, 20:31
aynen ben de isterem

velizrsln
02 Şubat 2015, 23:01
motosiklet montlarinda zaten relektor var ama bu biraz resmi giysi gibi o yonden sevenler olabilir

Bilgi Sıfır
03 Şubat 2015, 07:28
ışıklı sinyal göstergeli ceketlerde var fiyatını bilmiyorum ama çok iyiydi stop lar sinyaller motora bağlı

atas
04 Şubat 2015, 23:24
Yelek tasarım ve fiyat olarak harika olmuş. Sahibinden.com'da süre sona ermiş yeniden koymanızı rica ediyorum, alamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Bir de isim yazdırarak almak istesek ne kadar ekstra ödememiz gerekiyor?
Teşekkürler.

Ergin
07 Şubat 2015, 20:52
Aşağıdaki ilan numaralarından temin edebilirsiniz yelek ile ilgili sorularınız için 505 517 24 34 arayabilirsiniz
www.sahibinden.com
İlan no: 152835040 ve 192771541

yagiz456
07 Şubat 2015, 20:58
https://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=152835040&type=active&rnd=7431
Yukarıdaki adreste ilan mevcuttur buradan temin edebilirsiniz yelek ile ilgili sorularınız için 505 517 24 34 arayabilirsiniz

link düzgün değil. düzeltirmisiniz

Ergin
07 Şubat 2015, 23:42
İlan nolarını verdim oradan ulaşabilirsiniz.

solmyr
07 Şubat 2015, 23:45
ben aldım, tavsiye ederim. fiyatına göre iyi. (site ve yönetimi ile herhangi bağım yoktur. tanımam, etmem :rendeer: )

oluroyle
08 Şubat 2015, 00:21
Xl xxl nedir yahu, denk gelmez motosiklet montuyla beraber. Çok büyük.

Uğur
08 Şubat 2015, 00:52
Xl xxl nedir yahu, denk gelmez motosiklet montuyla beraber. Çok büyük.

S beden giyen birine L gayet güzel oluyor,hatta dar bile gelebiliyor. Montun üstüne giyildiği için beden açısından çok dert etmeyin derim.

Olmadı terzide daralttırılabilir.

rapsy_09
08 Şubat 2015, 01:28
Son zamanlar da her şeye tamamen ticari olarak baktığınızı biliyordum da bu kadar abartabileceğinizi düşünmemiştim. Bu yorum büyük ihtimalle banlanmama ve yorumun silinmesine neden olacak ama içimdekileri söylemeden edemeye cem. Site zaten reklamdan görünmüyor iyi bir kazanç sağlıyorsunuz kazanın hakkınız ama buralara gelmenize yardımcı olanlara para ile kendi reklamını bastırdığın ürünü satmak nedir ona anlam veremedim. Daha önce sinbo sponsorluğunda ücretsiz dağıtıldı bu yeleklerden o zaman takdir etmiştim. Motorcu arkadaşları yararını düşünüyorlar kendileri bütçe ayıramamış ama başka yerden bulup iyi iş çıkarmışlar demiştim. Sitede bunca reklam varken sponsor bulmanın o zamanki kadar zor olmayacağını düşünüyorum. Kotalar koyup bunlara ulaşan üyelerinize kendi reklamınızı bastırdığınız ürünü ücretsiz dağıtılması daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum. Sonuçta bunu giyen motorcu arkadaşımız gittiği festivallerde veya kahve içmek için durduğu yerde sizin reklamınızı yapmış olacak. Hem ürünü para ile hem reklam yaptır. Belki de ben yanlış düşünüyorum. Hadi kalın sağlıcakla.

adem80
08 Şubat 2015, 03:33
Ben iki motorumdaki motosiklet.Net yazılarını, reklamlarını bile sekmeyi düşünüyorum. Hatırladığım iyi oldu. Bu yelek işide 2011 deki sinbo yeleklerinin arka yüzü. Son 1 yıldır sitenizi beğenmiyorum. Hele siyaset bölümü açıldıktan sonra :farao: hem reklamınızı yapacaz, hemde para ödüyecez. Ağzınızı havaya açın. İsteyende alsın. Benden paso.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:04 ----------

Beğenmiyosam niyemi giriyorum? Bikaç arkdaş hatrına.

Ergin
08 Şubat 2015, 11:39
Eleştirlere eyvallah.yanlız bir konuya açıklık getireyim.2011 yılında uyeler ciddi şekilde baskı yapıp en ufak gruplarda bile yelek var bizde niye yok böylemi Türkiyenin en çok tıklanan ve üyesi olan site olacaksınız diye eleştiri yağmuruna tuttuğunda günlerce ne yapabiliriz diye kapı kapı gezen kar gutmeden nasıl yapabilirz diye kafa patlatan site sahibi ERHAN. fiyatı yaklaşık adeti 40 tl tuttuğunu duyup ortadan kaybolan uyelere dert anlatamayınca Ne yapsak diye uğraşan ERHAN.Dolayısı ile Sağolsun durumu oğrenen Halis Demir yardımımıza koştu ve yaklaşık 15000 tl odeyerek yelekleri buyuk uğraş sonucu yaptırdık sinbo sponsorlu olanın hepsi ucretsiz dağıtıldı Kalanını kendisi bana bıraktı bende kalanın yarısını hatta daha fazlasını dağıttım bana ulaşan hiç kimseyi geri çevirmedim.yeleği kendim satıyorum.işin ozu siteye giren çıkan bir para yok.ha durumum yok yada benim param kıymetli yada sırtıma takacağım yelek için para isterim diyorsanız verin adres beleşe göndereyim içiniz rahat etsin...

ebrusrcn
10 Şubat 2015, 18:26
kesinlikle alınmalı.

atillatopal9
10 Şubat 2015, 18:34
30 TL çok bir ücret değil alınabilir.
ama arkada motosiklet.net yerine MT 'nin güzel bir sloganı olabilirdi.
MT şeklinde de ön tarafta arma çok iyi olurdu.
nasipse alacağım

hergele93
12 Şubat 2015, 19:05
Siteden ben de aldım bir adet yeni isimlik için galiba tekrar dan istek toplayıp toplu sipariş vermek gerekecek çünkü tek tek uğraşmıyorlarmış başka isimlik isteyen var mı acaba ne kadar çok kişi toplanıp istek yaparsak o kadar çabuk yaptırabiliriz

MetinK.
04 Mayıs 2015, 11:15
İlgilenen Kimse Yokmu? 1 Adet Almak İstiyorum.

motorcu48
04 Mayıs 2015, 12:30
tekrar üretilecekse bende takipteyim:wiinkk:

chcts1
07 Mayıs 2015, 21:35
Ben de almak isterim bi de
bu yeleklere hgs cebini nasıl yaparız :)

ahmetkorkmaz
07 Mayıs 2015, 22:11
Bu akşam bir kalt.k kırmızı ışıkta geçip MrNobody isimli üyemizi eziyordu. Sürt.k ışığı görmüyor yeleği de görmeyecektir.::rantinp:

Ergin
15 Mayıs 2015, 08:28

yüksel66
15 Mayıs 2015, 22:27
İlan no alabilir miyim?

Ergin
16 Mayıs 2015, 13:23
İlan no 152835040 ve 192771541

MetinK.
18 Mayıs 2015, 21:39
İlan no 152835040 ve 192771541

Sipariş Verilmiştir.Teşekkürler.

MetinK.
22 Mayıs 2015, 11:33

Sipariş elime ulaştı.iş yeri adresime sipariş vermiştim.kargocu arkadaş 10 tl kargo ücreti almış.anlaşmalı değil sayısı yapan arkadaş galiba 30 tl yelek 10 tl kargo parası:-)