PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apache hakkında acil bilgisi olan el atsın

Mr.cihans
02 Nisan 2012, 19:23
Arkadaşlar bir süredir aranızdayım iyi kötü nickten tanıyorsunuz.Cbr gelen son zamla motorsuzluk canıma tak etti para ımkanlarımda sonda oldugundan dolayı daha once aklıma takılan apache rtr 150 yonelmek istedim.Bende sizin gibi cok kızıyordum boyle konu acanlara forumu oku dıceksınız ama ınanın artık hıc zamanım yok ıkı gun sonra ıse baslıyorum yogun bır tempo olcak gıdıp yarın sıparısı verıp bır an once almak ıstıyorum... yardımcılarınıza muhtacım

aea testlerını ızlemıstım benım bıldıgım sıkıntı 6000 devirden sonra vıbrasyon. baska eksi yonleri nelerdir.
suan ozellıklere baktım ılk gozume takılanlar 5 vites olması ve arkada kampana olması yakıt sistemi nedir? karburatorlu mu?
100km veriler nedir kronik sıkıntı varmıdır?
Amacım bu sezon kullanıp adam olup kendime guven saglayıp 250 yada daha ust cc bir motor almak.Evet yorumlarınızı bekliyorum...

kendimi cbr 125r cok hazırlamıstım ama olmadı kısmet değilmiş commuter baslıcam belki boylesi hayırlıdır.

beyaz atlı
02 Nisan 2012, 19:38
arkadaşım sadece bu sezon kullanacaksan sıfır alma bence... kullanmadım ama çok sıkıntı verecek bir motor olmadığını duymuştum... ikinci el çok yüksek km olmayan temiz bir rtr150 işini görür... tek sezon kullanacağını söylediğin için ikinci ellere bak diyorum... yoksa 0 motor başka oluyor tabi :)

reis007
02 Nisan 2012, 19:43
böylesi hayırlıdır,tel.den giriyorum.kısa yazıyorum.pişman olmayacağın bir motordur.dağa bayırada sürebilirsin,şehiriçinede... En mantıklısı 1-2 aylık apache al.satarken fazla zarar etmezsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

arkadaşım sadece bu sezon kullanacaksan sıfır alma bence... kullanmadım ama çok sıkıntı verecek bir motor olmadığını duymuştum... ikinci el çok yüksek km olmayan temiz bir rtr150 işini görür... tek sezon kullanacağını söylediğin için ikinci ellere bak diyorum... yoksa 0 motor başka oluyor tabi :)

Benim motoru düşünebilir mesela :) 5000kmde gri.trabzonda tek.sahibinden'de ilanı mevcut. :P

jackonbir
02 Nisan 2012, 19:58
geçen pazar bir grup çapırsıyla 360 km yol yaptım
mübarek apache gaza bastıkça açılıyor
benim motorum da satılık
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-havalar-da-isindi-artik-75814013/detay/
250 cc bi motorla ya da cbf 500 le takas yapabilirim
haberin olsun

beyaz atlı
02 Nisan 2012, 20:00
trabzonda tekde adam istanbulda :)))

Mr.cihans
02 Nisan 2012, 20:32
tesekkurler ama sıfırı 3750+plaka 2012model yani siz olsanız ne alırdınız :) 3000 vercek varsa o baska yorum alıyım nasıl motor neden sıkayetler var acaba...

M.balibey
02 Nisan 2012, 22:38
Telden giriyorum imla icin kusura bakamyin motor super bisey kranik sorun yok frenleri iyi kampana olmasina bakma titresim ilk viteste 6 binden sonra var evet ama sonraki viteslerde yok merak etme tek kotu yani tukuruk gorunce kayan lastikler onlarida 190 200 tlye hallediyorsun michelin aldim ben cok guzel tavsiye ederim yakitida 2.5 lt olmasi lazim 100 kmde karburatorlu sistem simdiden hayirli olsun