PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motor hacizli üstünde 3-4 tane haciz var bunu neyapabiliriz

jackal_64
31 Mart 2012, 02:29
Merhabalar arkadaşlar benim amcaoglunun motoru var seyhan 125 bu motor hacizli üstünde 3-4 tane haciz var bunu neyapabiliriz satsan satılmaz atsan atılmaz ( yepyeni daha binkusur km de ) size bi akıl danisayim dedim ne dersiniz?

Slayerrr
31 Mart 2012, 02:33
3-4 tane haciz? Borçlarını ödemeyi düşünmüyor mu?

jackal_64
31 Mart 2012, 02:35
3-4 tane haciz? Borçlarını ödemeyi düşünmüyor mu?

Borçlar ödenmez güzel kardeşim 5 motor parası vermek lazım..

dedektif5
31 Mart 2012, 03:05
benzin dök ateşe ver dicem ama benzin çok pahalı..

anil89tas
31 Mart 2012, 03:26
kırsal kesimde plakası sökülmek suretiyle tarla tapan arasında gidip gelmeye kullanılır.ya da bobber yapan birisi talip olur, değerlendirir

Khutuck
31 Mart 2012, 03:44
Haciz memuruna verir, kurtulur.

RunemagicK
31 Mart 2012, 03:46
borcun ödenmeyeceği ne de rahat söyleniyor.

Khutuck
31 Mart 2012, 03:52
Sıradaki konu "adam öldürdüm nereye gömeyim" olacak, "şuraya göm" diye akıl veren yirmi kişi çıkacak.

karatasomer2
31 Mart 2012, 04:41
Sıradaki konu "adam öldürdüm nereye gömeyim" olacak, "şuraya göm" diye akıl veren yirmi kişi çıkacak.

hehehe :)
Valla haklısın dostum . atıyorum motorun değeri 2000 lira ise 800-900 liraya kırsal kesimde alıcı bulabilirsin .Agam tarlaya gidip gelmeye alabilir . .

dweios
31 Mart 2012, 10:01
MT İllegal - Yasadışı isler nasıl yapılır

eralpt
31 Mart 2012, 10:03
Yakalamaliya dönüşmemişse satış harici bir sorun yok istediği gibi kullanabilir.. Ama haciz yakalamaliya dönmusse o zaman ilk kontrolde alirlar altından..

piyanist_irf
31 Mart 2012, 10:09
dostum sen bana ver onu :cherry: emin ol kimse birdaha tanıyamaz o motosikleti :cherry: onun ilacı benim yada dök benzini yak dermişim :cherry: ruhsat sahibine sıkıntı olacağı kesin benim aracımın geçen ocak bandrolü duruyor ödemedim vergi dairesi sağolsun eve bildirge yollamış:) bu güne kadar böyle bir şey görmemiştim buda şu demek oluyor , devlet kuruşun peşine düşmüş durumda allah kolaylık versin ,

kırsal kesimde gezerim deyip kimse kendini avutmasın köy yollarında jandarmanın nereden çıkacağı belli olmuyor , fakat ondan bir kartink yaparsak sadece belirli bir bahçe, tarlada hoplanıp zıplanacak bir alet olabilir ,

ulen ne kadar yüzsüz adamım ben beaaaaa:cherry: :P

Soykan67
31 Mart 2012, 10:26
MT ailesi olarak silah kaçakçılığı, beyaz kadın ticareti, uyuşturucu ve haraç gibi işler yapalım :mrgreen:

Bi düşünün derim, hepimiz son model motosikletlere bineriz :)

Don MT Corleone :pl:

arca94
31 Mart 2012, 10:50
Ya şey ben de geçen arkadaşın z750 'sini çaldım.. Çalıntı sanıyo salak hala aslında bende :queen:
Şimdi ben bunun plakasını sahte plakayla değiştirsem, rengini de değiştirsem bunu yakalayabilirler mi ?
Yoksa illa parçaya mı çıkarmam gerekiyor ,?
İllegal MT acil yardım!

KUVVETMİRA
31 Mart 2012, 11:18
1.sınıf meksika malı var elimde. ilgilenen özel mesaj atsın.

acayüp
31 Mart 2012, 11:19
Versenizde borcundan dusseler. Kabul etmiyormu icra yada alicakli?

soccer
31 Mart 2012, 11:26
Ya şey ben de geçen arkadaşın z750 'sini çaldım.. Çalıntı sanıyo salak hala aslında bende :queen:
Şimdi ben bunun plakasını sahte plakayla değiştirsem, rengini de değiştirsem bunu yakalayabilirler mi ?
Yoksa illa parçaya mı çıkarmam gerekiyor ,?
İllegal MT acil yardım!

sıkma canını, hallederiz.. özelden mesaj at, ilgilenelim:) hertürlü illegal itina ile yapılır:queen:

eralpt
31 Mart 2012, 11:48
Versenizde borcundan dusseler. Kabul etmiyormu icra yada alicakli?
Verince acık artırmaya çıkacak 250 tl nihaen bedelle satılacak masraflar vs 200 anca düşer borçtan o da oldukca uzun bir süre alıyor

jackal_64
31 Mart 2012, 14:33
Yaa ben bi bilgi alayım dedim siz beni illagal işler yapan tokatci biri yaptınız yaa adamın durumu çok kötü nasıl olursa en az zarar edecek şekilde ni çare arıyor beni aradı bende bizim motosiklet ile her konuda yardım istediğim ve çözümledigim bir forumumuz var dedim ulen az kalsın koskoca MT camiası benim adımi hırsıza çıkaracaktı neyse. Yaadımlarınız için sağolun dursun curusun bari motor napalim konu kapanmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

dostum sen bana ver onu :cherry: emin ol kimse birdaha tanıyamaz o motosikleti :cherry: onun ilacı benim yada dök benzini yak dermişim :cherry: ruhsat sahibine sıkıntı olacağı kesin benim aracımın geçen ocak bandrolü duruyor ödemedim vergi dairesi sağolsun eve bildirge yollamış:) bu güne kadar böyle bir şey görmemiştim buda şu demek oluyor , devlet kuruşun peşine düşmüş durumda allah kolaylık versin ,

kırsal kesimde gezerim deyip kimse kendini avutmasın köy yollarında jandarmanın nereden çıkacağı belli olmuyor , fakat ondan bir kartink yaparsak sadece belirli bir bahçe, tarlada hoplanıp zıplanacak bir alet olabilir ,

ulen ne kadar yüzsüz adamım ben beaaaaa:cherry: :P

Aga harbiden getireyim sana bu motoru ben ya :-) sen halledersin demi. :) :)))

Hakanİnan
31 Mart 2012, 17:06
Forum kuralalrını okumadınız mı beyler ::pala::

kursattekin
31 Mart 2012, 17:15
Borc bir insanin namusudur, benim borcumu ailem bilir, ailemin borcunu ben, olur da insaniz olum var, borc olenle gitmez, kalan devralir, borcum varken 10.000tl de olsa motorum 6-7 kaca giderse satarim oderim, millet aciletten, borctan satar genelde, keyfi satan azdir, Allah arkadasina borcunu odemeyi nasip etsin, motoru nasil ne yapacagi aslinda en son dusuncesinde olmali.

Hakanİnan
31 Mart 2012, 17:28
borç yiğidin kamçısıdır ::pala::

piyanist_irf
31 Mart 2012, 18:08
Yaa ben bi bilgi alayım dedim siz beni illagal işler yapan tokatci biri yaptınız yaa adamın durumu çok kötü nasıl olursa en az zarar edecek şekilde ni çare arıyor beni aradı bende bizim motosiklet ile her konuda yardım istediğim ve çözümledigim bir forumumuz var dedim ulen az kalsın koskoca MT camiası benim adımi hırsıza çıkaracaktı neyse. Yaadımlarınız için sağolun dursun curusun bari motor napalim konu kapanmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:30 ----------

Aga harbiden getireyim sana bu motoru ben ya :-) sen halledersin demi. :) :)))

şaka bir yana bak şimdi aklıma geldi benzin pretostosu yapılacak bir topik vardı ( motorkafa) açmıştı en iyisi onu pretosto amacı olarak kullanıp taksim meydanında çakalım kibriti yakalım :cherry::P

bu haciz işlerinden pek anlamam motoru satsan borcunu ödemiyor , aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali :)

hani çok ısrar ettin yoksa hayatta kabul etmezdim böyle bir şeyi :cherry: :queen:

jackal_64
31 Mart 2012, 19:01
şaka bir yana bak şimdi aklıma geldi benzin pretostosu yapılacak bir topik vardı ( motorkafa) açmıştı en iyisi onu pretosto amacı olarak kullanıp taksim meydanında çakalım kibriti yakalım :cherry::P

bu haciz işlerinden pek anlamam motoru satsan borcunu ödemiyor , aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık misali :)

hani çok ısrar ettin yoksa hayatta kabul etmezdim böyle bir şeyi :cherry: :queen:

:) :) :) off aga ne güldümm yauu:) :) usta bi sorayım amcaoğluna bakalım ne diycek ya beni s..iktir eder senden bana hayır yok diye yada iyi akıl ettin olum der bakalım ne diycek hala gülüyom yaa:) :) :) :) :):mrgreen::cyclopsan:):mrgreen::cyclopsan

hızlı34
18 Haziran 2012, 06:06
merhaba hacizli motor için numara bırakırmısın yada 05324200616 numaram beni ararssan çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

elinde 600 hacizli olan varsa arasın lutfen 05324200616

sapo
18 Haziran 2012, 07:44
merhaba hacizli motor için numara bırakırmısın yada 05324200616 numaram beni ararssan çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:01 ----------

bir ölücümüz eksikti oda geldi ekip tamamlandı.

bY_aLp
18 Haziran 2012, 09:39

2010 yılında alınmış MT üyeliğim var makul bir fiyatla satabilirim size :mrgreen:

Karlıyollar
18 Haziran 2012, 11:49
:D :D 1 litre benzin al dök motorun üstüne 1 kibrit at otur bir köşeye seyret üstünede 1 bardak buzlu su iç