PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Artan Benzin Fiyatlarına İmza Kampanyası

bensen001
29 Mart 2012, 19:59
Benzin Zammına Imza Kampanyası. Yayalım

İmzanızı attıktan sonra lütfen mail adresinize gelen mailı onaylayın. Yoksa yaptığınız işlem geçersiz sayılıcaktır...

Akaryakıttaki vergiler düşürülerek benzin fiyatların ucuzlamasını istiyoruz. İMZA KAMPANYASI - imzakampanyam.com

Sizde girin imzanızı atın belki bir yararımız dokunur....

http://imzakampanyam.com/kampanya_detay.php?u=akaryakittaki-vergiler-dusurulerek-benzin-fiyatlarin-ucuzlamasini-istiyoruz&tip=imzalar

brds
29 Mart 2012, 20:32
BİR FAYDASI OLACAĞINI BİLSEM BANA UYAR AMA YARAMAZ...YİNEDE HAYIRLI OLSUN...

kanucan
29 Mart 2012, 20:52
Bir imzada benden geldi.

Hakanİnan
29 Mart 2012, 20:59
Demedi deme Konu uyarı alıcan :) birde zam değil onlar dolar artıyor :)
Saygılarr.. ::pala::

Acil112
29 Mart 2012, 21:25
Saçma(on karakter)

Okur_tr
29 Mart 2012, 21:29
bütçesini hazırlayali aylar olmuş hiç bir hükumet çok önemli bor gelir kalemi olan bir vergide sene ortasında indirime gitmez. o is imzayla olmaz.

caferkarakus
29 Mart 2012, 21:34
Maliye bakanımız akaryakıta zam yapmıyoruz diyor, 2008 yılında petrol'ün varili 150 usd olunca mazot'un pomba 3,5 TL veriyorduk, varil fiyatı 123 usd oldu litre fiyatı 4 TL oldu. Zam yoksa aradaki fark ne?

Arkadaşlar sürekli vergileri artırıyorlar, bu durumu inkar ediyorlar. Amerika'daki 1 galon (yaklaşık 3,5 lt) akaryakıt türkiye 'de bir litre fiyatına denk geliyor. Enerji bakınana da halkın alım gücü yüksek bir şey olmaz minvalinden cevap veriyor. Halkın sırtına binen vergi politikasını kınıyorum.

Tropiksera
29 Mart 2012, 21:35
imzada toplasan,kendini köprüden-apartmandan'da atsan..20 kişiyi öldürüp benzim zamlarını son desen.. yine bi sonuç çıkmaz.. niye yoruyorsunuz ki ?

ByR3D
29 Mart 2012, 21:40
bence hiç böyle şeylere gerek Yok bu halk buna mustaak.nede olsa çoğunluğun etkisiyle yaşıyoruz . Yani kimsede baş kaldıramaz nede olsa demokrasiyle yönetiliyorz. Ben daha çok zam istiyorum hatta. Zam zam hani bana zam. Bi nefes kaç lira diyeceğimiz hatta boynumuzda nefes sayaçlarımızla ay sonunu nasıl getireceğimız günleri iple çekiyorum.

caferkarakus
Modern ve çağdaş ülkelerin onurlu insanları cebinden çıkan paralar için hesap sorar, kul iseniz sormazsınız vatandaş iseniz sorarsınız.

imzada toplasan,kendini köprüden-apartmandan'da atsan..20 kişiyi öldürüp benzim zamlarını son desen.. yine bi sonuç çıkmaz.. niye yoruyorsunuz ki ?

ozgurakman
bu ülke ne yazık ki benzinden geçiniyor. (tabi kurumundan madenine kadar herşey satıldı gelir kapısı kalmadı) bu yüzden bu iş yürümez. ama yine de bi umut imzamı attım

Güzel Şale
29 Mart 2012, 21:46
Bence de bir sonuç çıkmaz. Yine de destek olmak amacı ile katılacağım.
Benzinin litresini 3TL'ye düşürecek önerim var: Teoride ütopik ama uygulanırsa 3TL'nin bile altına düşmesi mümkün.
Mesela her pazartesi ve cuma tüm özel araçlar kontak kapayacak hem de trafikte. Bence sonuç almamız bir kaç hafta sürer. Tabi kimse bunu yapmaz. Şunu baştan kabul ediyorum; organizasyon özürlü bir milletiz...

Chronix
29 Mart 2012, 22:05
Savunmaya gel (http://www.ulusalpost.com/haber/1509-benzin-zammina-akpden-sok-savunma)

Tropiksera
29 Mart 2012, 22:28
Modern ve çağdaş ülkelerin onurlu insanları cebinden çıkan paralar için hesap sorar, kul iseniz sormazsınız vatandaş iseniz sorarsınız.

Burası amerika değil burası Türkiye...

nadrov
29 Mart 2012, 22:38
bende imzemı attım ya tutarsa:P

DarkSeleCT93
29 Mart 2012, 22:46
medyanın sık sık gündeme getirmesi lazım

eod
29 Mart 2012, 22:57
medyanın sık sık gündeme getirmesi lazım

nihatla sivrisinek mi ne radyo programı vardı sabah 8 akşam 7de 4lüleri yaktırarak KUTLAMA yapıyordu dünyanın en pahalı benzinini kullandığımız için :) rtük el attı , ceza kesti fln fln ... susturuyolar medyayıda , sadece yandaşları konuşabiliyor onlarda hükümetin aleyhinde bişey demiyor zaten

kanucan
29 Mart 2012, 23:09
Ya bi imza atın arkadaş ya.Burada parmaklarınızı oynatıcağınıza adınızı soyadınızı yazıp şehirinizi seçip imzanızı atın! Saçma olsun olmasın desteğinizi verin!
Sonuçta imza toplamaya çalışan o arkadaş hiç birimizin üşenipte yapmayacağı şeyi yapıyor! Kimse birşey demez size KORKMAYIN!

dürümdöner
29 Mart 2012, 23:19
medyanın sık sık gündeme getirmesi lazım it iti ısırmaZzZz

ozrace
29 Mart 2012, 23:23
attım gitti....

Dogan88
29 Mart 2012, 23:24
http://www.ulusalpost.com/haber/1469-vekillere-pes-artik-dedirten-yeni-kiyak

bensen001
29 Mart 2012, 23:26
*Savaşan, kaybedebilir. Savaşmayan, çoktan kaybetmiştir.
*che guevara

Üstadlar yolunuzu siz seçin şimdi...Savaşmak mı__?
Savaşmadan kaybetmekmi__?

shooteronur
30 Mart 2012, 00:29
biliyorlarki ne olsa kimse sesini çıkarmıyacak dayıyorlar vergiyi.
siz denediniz mi ki bişe olmaz diyorsunuz önce deneyin bişe olmazsa kazığı gülümseyerek yiyelim.
kaçılmazsa zevk alırız o zaman.

bensen001
30 Mart 2012, 00:47
AYNINI anlatmaya çalışıyorum 1 saattir.

shooteronur

biliyorlarki ne olsa kimse sesini çıkarmıyacak dayıyorlar vergiyi.
siz denediniz mi ki bişe olmaz diyorsunuz önce deneyin bişe olmazsa kazığı gülümseyerek yiyelim.
kaçılmazsa zevk alırız o zaman.

kanucan
30 Mart 2012, 15:09
Güncel. :pr:

jackonbir
30 Mart 2012, 15:22
imza attım
ama :silent:
bu devirde benzin fiyatına indirim istemek, zamma karşı çıkmak, yönetime itiraz etmek köpeğin ağzından kemiği almaya çalışmak gibi birşey oldu ...

dweios
30 Mart 2012, 15:27
yahu anlıyorum herkesi ben de ümitli degilim de ne yılmıssınız ne mücadeleden baymıssınız be kardesim. insanda azıcık heves olur hırs olur. Ne yapsalar yanlarına kalıyor ses bile çıkmıyor çunku. Yapan gene yapsın ama ses de çıksın. Herkes oturdugu yerden olmaz olur bilmem ne diyor. Azıcık klavye basında ise yarayacak sey yapın. Biz burdayız ona göre demeyi ögrenemedik bir türlü. Aman bana gelmesin demekten pısırık olduk. Böyle halkı bulsan vuracagın yoksa vurursun

DARADEVİL24
30 Mart 2012, 15:32
Bir imzada benden geldi.:)

kastamonu22
30 Mart 2012, 15:55
bir fayda sağlayacagını sanmıyorum ama bende attım imzamı hayırlısı olsun :)

frustrated
30 Mart 2012, 16:07
bu iş imzayla filan olacak iş değil. imza toplamak sadece kendi gazımızı almaya yarar.

kanucan
30 Mart 2012, 16:18
bu iş imzayla filan olacak iş değil. imza toplamak sadece kendi gazımızı almaya yarar.

Sokağa çıkıp eylem yapalım o zaman.

yasinim
30 Mart 2012, 16:20
Sokağa çıkıp eylem yapalım o zaman.

aynen katılıyorum motosiklet net ailesi bu işe el atsın sonuçta her ilin motosiklet grubu var ve kaç kere motosikleerle eylem yapıldı yine yapalım

brds
30 Mart 2012, 17:07
yahu anlıyorum herkesi ben de ümitli degilim de ne yılmıssınız ne mücadeleden baymıssınız be kardesim. insanda azıcık heves olur hırs olur. Ne yapsalar yanlarına kalıyor ses bile çıkmıyor çunku. Yapan gene yapsın ama ses de çıksın. Herkes oturdugu yerden olmaz olur bilmem ne diyor. Azıcık klavye basında ise yarayacak sey yapın. Biz burdayız ona göre demeyi ögrenemedik bir türlü. Aman bana gelmesin demekten pısırık olduk. Böyle halkı bulsan vuracagın yoksa vurursun
mesele o değil....
sorun şurada akaryakıt tüketiminin büyük çoğunluğu ticari...yani...servisler...dolmuşlar...taksiler.. .şirket araçları...kuryeler...nakliyeciler...vs vs...
küçümsemeyin...örneğin bir arkadaşımın çalıştığı firma araçları günde 300-500km yol yapıyor... [bu az hali...ben 6 yılda kendi aracımla 15bin zor yaptım...]
onlarda doğal olarak verdikleri hizmete zam yapmak durumunda...kullanım miktarını kısmak mümkün değil...kişisel kullanımda çok tabii ama o kadar değil...
sonuç olarak akaryakıt artışı bu firmaları hiç ilgilendirmiyor...geriye senin benim gibi sıradan insanlar kalıyor o da hükümetlerin umrunda değil...mesele bu...

Hakanİnan
30 Mart 2012, 17:09
aynen katılıyorum motosiklet net ailesi bu işe el atsın sonuçta her ilin motosiklet grubu var ve kaç kere motosikleerle eylem yapıldı yine yapalım

Sokağa çıkarsak aramıza tanımadığımız bir kaç terör girer polise taş atar olay biz attı oluruz :jocolor:

kanucan
30 Mart 2012, 17:09
mesele o değil....
sorun şurada akaryakıt tüketiminin büyük çoğunluğu ticari...yani...servisler...dolmuşlar...taksiler.. .şirket araçları...kuryeler...nakliyeciler...vs vs...
küçümsemeyin...örneğin bir arkadaşımın çalıştığı firma araçları günde 300-500km yol yapıyor... [bu az hali...ben 6 yılda kendi aracımla 15bin zor yaptım...]
onlarda doğal olarak verdikleri hizmete zam yapmak durumunda...kullanım miktarını kısmak mümkün değil...kişisel kullanımda çok tabii ama o kadar değil...
sonuç olarak akaryakıt artışı bu firmaları hiç ilgilendirmiyor...geriye senin benim gibi sıradan insanlar kalıyor o da hükümetlerin umrunda değil...mesele bu...

O zaman öyle bir eylem yaparız ki ilgilenmek mecburiyetinde kalırlar.Bıçak kemiğe dayanmadı mı sizcede?

http://www.ahaber.com.tr/Dunya/2012/03/30/benzin-116-lira-oldu-protestolar-siddetlendi

DarkSeleCT93
30 Mart 2012, 20:57
O zaman öyle bir eylem yaparız ki ilgilenmek mecburiyetinde kalırlar.Bıçak kemiğe dayanmadı mı sizcede?

http://www.ahaber.com.tr/Dunya/2012/03/30/benzin-116-lira-oldu-protestolar-siddetlendi

olay bu abi devletin tepelerine çıkmasını istemiyorlar benzin isterse 10 tl olsun biz yeterki birlik beraber olalım taksiciler,kuryeler,hususi araç sürücüleri birleşseler keşke