PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şehirdışına motor satmak ve noter işlemleri

o3ah
28 Mart 2012, 10:07
bodrumdaki scooter ımı 2. el olarak istanbuldaki bir arkadaşa satmak istiyorum. motoru en kolay oraya nasıl gönderebiliriz? kargo en iyi yol mudur?
bir de noter işlemleri nasıl hallolucak? motoru alıcak arkadaş ruhsatı nasıl üzerine alıcak buraya gelmeden? :)

lycantrophic
28 Mart 2012, 10:13
Daha dün motor sattım, notere ikinizin gitmesi gerekiyor orada on dakikalık bir işi var. Atlasın otobüse gelsin arkadaşın haftaiçi. Motoru göndermek için de şehirlerarası otobüs şöförlerine yanaşıp biraz para atın, en rahat otobüsle gönderirsiniz. Kargoyla gitmez o, gönderen var mı hiç bilmem.

brds
28 Mart 2012, 10:18
kargoyla gitmesine gider ama otobüsle anlaşmak daha mantıklı kendi eliyle yerleştirir sağına soluna valiz vs destekler....
sabah orada olcak şekilde otobüse atlayıp gitmesi lazım uzaktan olmaz yada vekalet yollayacak oda alım satım parası tutar...
ama otobüs biletinden yırtar...gerisi size kalmış...şimdiden hayırlı olsun...

o3ah
28 Mart 2012, 12:02
kargoyla gitmesine gider ama otobüsle anlaşmak daha mantıklı kendi eliyle yerleştirir sağına soluna valiz vs destekler....
sabah orada olcak şekilde otobüse atlayıp gitmesi lazım uzaktan olmaz yada vekalet yollayacak oda alım satım parası tutar...
ama otobüs biletinden yırtar...gerisi size kalmış...şimdiden hayırlı olsun...
kardeş saolasın motoru satmak isteyen benim. benim istanbula vekalet yollamam lazım değil mi? nasıl yapılıyor? ücreti sence ne kadar tutar?