PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ufacık kızını arkasına korumasız bindiren baba

pistolpitt
27 Mart 2012, 13:33
ilandaki ilk fotoğraf..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-hyosung-gv650-8500-km-2007-bu-kadar-temizini-bulamazsin-79616613/detay/

yorumsuz..

ozgurakman
27 Mart 2012, 13:36
Tükiye burası. kendisinde de kask yok ki...

onur_600f
27 Mart 2012, 13:43
arkadaslar bence adam yanlızca foto ıcın bınmıs gıbı o sekılde yol gıdecegını sanmıyorum oyle kullanacaksa dıyecek dogru bır lafım yok sınır oldum cunku neyse kaldıkı o yasta cocukta koruma olsa ne olur bence hıc bındırmemeli

KUVVETMİRA
27 Mart 2012, 13:45
ayarsız vuruyonuz yine koçyigitler.
fotoğraf nerede hangi şartlarda çekilmiştir kim bilecek?
al bi tane de benden; http://www.youtube.com/watch?v=loHk7VRaTRU&feature=related#t=04m48s
http://i42.tinypic.com/2847s2.jpg

acayüp
27 Mart 2012, 13:45
Nasil sibop ayari yapmislar arayip sormak lazim. Kaldiki bu kmde ayar yapilan modeli bile ayar istemez. Contalarin degisme iside kolpa. Yani nesi dogruki?
Ya ezbere sallamis yada o motorda bir ignelik var.

bY_aLp
27 Mart 2012, 13:49
poz vermek için durduğu yerde çektirmiş olamazmı :)

jönysf
27 Mart 2012, 13:53
sorun yok :king:

ERROR88
27 Mart 2012, 14:01
Ne alakasi var simdik benim 20 pozum var boyle cocuklarla beni gorunce hemen tirmaniyolar kedi gibi

tr100a
27 Mart 2012, 14:02
adam apaçi değil ben ailece biniyorum babında bir resim çekilmiş ben böyle anlıyorum resme bakınca biryere giderken çekilse başkası çekmiş olacak o zaman bu resim bu adamın eline nasıl geçmiş mantıksız sadece motor satılsın diye bence

ümit_150_zc
27 Mart 2012, 14:07
ben dün çaglayan da gördüm..iki küçük kız birde babaları motor üstünde gidiyodu..kız çocuklarına 2 tanede küçük pembe renkte kask takmış çok tatlı duruyolardı :)o babaya burdan tebrik edip tesekkür ediyorum bu örnek davranışından dolayı..

TAYFUNBORA
27 Mart 2012, 14:07
Of sorumsuz babaya bak! Bir de ayakları yerde sürüyor motoru ne kadar tehlikeli.

pistolpitt
27 Mart 2012, 14:53
çocukların motora bindirilmesi doğru mu yanlış mı diye tartışılırken, buradaki bazı yorumlar bana çok şaşırtıcı geldi. Ama haklı olabilir bu yorumlar. Boş yere belki de, "bakın biz ailece motora biniyoruz, kızıma bakın ne de sevimli arkamda oturuyor ben de bırrrınnnn bırınnnnn yapıp gidiyormuş efekti veriyorum seviniyor, ilanım çok sempatik, alın bu motoru, 7500km de olmasına rağmen Motor komple temizlenip contaları yenilendi, sibop ayarları yapıldı :sunny: ..." diyen birinin günahını alıyorum. İlan sahibinden attığım mesaja henüz cevap alamadım. Gereksiz bir başlık açmışım kaldırılabilir admin arkadaşlar.

TAYFUNBORA
27 Mart 2012, 15:16
Başlığın yanlış arkadaşım.

çocukların motora bindirilmesi doğru mu yanlış mı diye tartışılırken, buradaki bazı yorumlar bana çok şaşırtıcı geldi. Ama haklı olabilir bu yorumlar. Boş yere belki de, "bakın biz ailece motora biniyoruz, kızıma bakın ne de sevimli arkamda oturuyor ben de bırrrınnnn bırınnnnn yapıp gidiyormuş efekti veriyorum seviniyor, ilanım çok sempatik, alın bu motoru, 7500km de olmasına rağmen Motor komple temizlenip contaları yenilendi, sibop ayarları yapıldı :sunny: ..." diyen birinin günahını alıyorum. İlan sahibinden attığım mesaja henüz cevap alamadım. Gereksiz bir başlık açmışım kaldırılabilir admin arkadaşlar.