PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu tarz değişiklikler yasak mı ?

Hakanİnan
26 Mart 2012, 17:32
selamlar sevgili forum üyeleri geçen youtube da takılırken, 2 R6 kullanicisin kafasınnda bu cross kaskının üzerindeki şeylerin ters taraflı olanlarından vardı ve kanımca aşırı şekil olmustu :cherry:.

Peki bunlar yasak mı ? sonuçta metal değil kartondan veya plastikten yapılabilir sanırım.Konu daha önce açıldıysa gözümden kaçmış olabilir link aldıktan sonra anında silebilirim.:)

Şimdiden teşekkürler iyi günler.. ::146::

http://oddstuffmagazine.com/wp-content/uploads/2011/11/Custom-Helmets-14.jpg

onur_600f
26 Mart 2012, 17:55
kardesım sen bu kaskı al kullan sana hıc yasak kalmaz bırak cevırmede bıle senden korkarlar. :)

10SuzAsLa
26 Mart 2012, 18:09
değişik şeyler hosuma gidiyo bende arasdırıyorum bunları :)

Hakanİnan
26 Mart 2012, 18:10
:thumleft: haklısın.. :cherry:

eren özer
26 Mart 2012, 18:15
Polis- Sağa çekk, çek sağa
Sen - Buyur abi
Polis- Bu kafandaki ne
Sen - Kask abi
Polis- Muşta lan o kafandaki
Sen- Yok abi bu kask
Polis- Tipini beğenmedim dur bi ceza keseyim :)

Yassah kardeşim yassah
Polis gördümüydü bunada bi bahane uydurur Geçiri verir vallahi cezayı :)

zeda3000
26 Mart 2012, 18:24
Polis- Sağa çekk, çek sağa
Sen - Buyur abi
Polis- Bu kafandaki ne
Sen - Kask abi
Polis- Muşta lan o kafandaki
Sen- Yok abi bu kask
Polis- Tipini beğenmedim dur bi ceza keseyim :)

Yassah kardeşim yassah
Polis gördümüydü bunada bi bahane uydurur Geçiri verir vallahi cezayı :)
Millet oyle sac ile geziyor polis bir sey demiyor , kaska mi diyecek.

Polis kask giyen adami buldada , punk modeli kaldi bir tek:) Turkiyedeki motor surucusunun 3/2 si kasksiz biniyor bu merete. Polis opsunde basina koysun .

Mengu16
26 Mart 2012, 18:30
Yumuşak plastikten kesip yaparsın süper olur, kaskın koruyucu özelliklerini de pek bozmaz.

dürümdöner
26 Mart 2012, 18:45
plaj terlikleri varya süngerden onlardan o parçalari yap soğutucùlu japonlarla da yapıştır 2sıfırı gör yine kopmazlar..kafana tak bu kaskı..senı çevirip bu ne kafandakı derse de polise abi de sen bide benim ehliyet ruhsatı görsen demek kı dilin tutulur de, tam o anda da elini pantolonun fermuarına at.. :) ya benim fırlama bi arkadaşım arabaya kocaman bi salatalık koymuş ama sopa gibi:) bide onu gazeteye sarmış koltuğun yanına sokmus arabada gezdiriyo :) bu ne dedim..yunuslar çevirdi mi arabayı arayıyolar ya bunu bulduklarında yüz ifadelerını görmen lazım diyo:):)

tosbağa
26 Mart 2012, 18:54
bu güzelmiş :)

http://www.ebay.com/itm/Blue-Fiber-Optic-Motorcycle-ATV-BMX-Helmet-Mohawk-Works-On-All-Helmets-/110795253714?pt=Apparel_Merchandise&hash=item19cbe967d2&vxp=mtr#ht_1125wt_905

Hakanİnan
27 Mart 2012, 00:15
Farklı bir hava yaratıyo deli şeyler yav :)

yasdal
27 Mart 2012, 00:23
plaj terlikleri varya süngerden onlardan o parçalari yap soğutucùlu japonlarla da yapıştır 2sıfırı gör yine kopmazlar..kafana tak bu kaskı..senı çevirip bu ne kafandakı derse de polise abi de sen bide benim ehliyet ruhsatı görsen demek kı dilin tutulur de, tam o anda da elini pantolonun fermuarına at.. :) ya benim fırlama bi arkadaşım arabaya kocaman bi salatalık koymuş ama sopa gibi:) bide onu gazeteye sarmış koltuğun yanına sokmus arabada gezdiriyo :) bu ne dedim..yunuslar çevirdi mi arabayı arayıyolar ya bunu bulduklarında yüz ifadelerını görmen lazım diyo:):)

Kask yüzeyine yapıştırıcı türü kimyasallar sürmeyiniz. Mukavemetini kaybedip, görevini yerine getirmesine engel olabilir.

Soykan67
27 Mart 2012, 00:35
Kask yüzeyine yapıştırıcı türü kimyasallar sürmeyiniz. Mukavemetini kaybedip, görevini yerine getirmesine engel olabilir.

Peki sıcak silikon bir zarar verir mi?

Aykut009
27 Mart 2012, 00:56
Peki sıcak silikon bir zarar verir mi?

merak ettim bende, yapmayı planladığım bir kaç şeyden biridir.
Sanırım forumdan bir arkadaşımızda vardı, o bize yardımcı olabilir.

Hakanİnan
27 Mart 2012, 01:05
merak ettim bende, yapmayı planladığım bir kaç şeyden biridir.
Sanırım forumdan bir arkadaşımızda vardı, o bize yardımcı olabilir.
sanırım bahsettiğina rkadaş burda :) http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-fotograflari/95136-en-cekici-kirmizi-gariban-ducatisi-stayla.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

Peki nasıl yapabiliriz bi fikriniz var mı ? :pale:

yamyamaha
27 Mart 2012, 01:38
berk_cglr adlı arkadaşta sanırım bu tür bir kask vardı. ( yada fotoşoplamışta olabilirdi. hatta kendi fotosu bile olmaya bilirdi ) çok zaman geçti aradan ( hatta ilgisi bile olmaya bilir )
:)

chemical
27 Mart 2012, 01:54
muhtemelen değildir ama yasak olsa çok sevinirim.

arca94
27 Mart 2012, 02:03
Bu kadar fazla değil de böyle köpek balığı yüzgeci gibi tek bi tane de hoş durabilir sanki? :)

Aykut009
27 Mart 2012, 02:17
Ali Feyizoğlu
kaskındakini nasıl monte ettin, bize yardımcı olur musun?

Felon
27 Mart 2012, 08:21
ebayde helmet mohawk diye aratırsanız hepsi çıkar.Hazır olarak satılıyorlar.çift taraflı bantla bi parça kaskta her daim kalıyor üsttekisi çıkatılabiliyor

berk_cglr
27 Mart 2012, 09:32
berk_cglr adlı arkadaşta sanırım bu tür bir kask vardı. ( yada fotoşoplamışta olabilirdi. hatta kendi fotosu bile olmaya bilirdi ) çok zaman geçti aradan ( hatta ilgisi bile olmaya bilir )

tamam fotograciyiz ama fotshop a karsiyiz :p bende de var ls2 cartoon kask var kirmizi ustunde de kirmizi punkci saci tipinde olandan var valla onla gezmek zevkli oluyor herkes bakar tamam dalga gecende oluyor ama sevende.
Yani bu tip birsey yapacaksaniz kesinlikle suprizlere hazirlanin polis sirf kaska bakmak icin 1 ayda 6 kere cevirdi 3 defada motsikletli polis takildi isiklarda durunca ilginc dedi ceza kesmie olayi yok ama asiri ilgi cekiyor soyliyim haha ben surekli dik dursun diye ayda 1 defa taratip joleliyorum :-) sonucta tarzimizi belli etmek lazim hehe rock forever :-)

berk_cglr
27 Mart 2012, 11:35
hatta bakiniz sekil a :-)

www.motosiklet.net/forum/members/63739-albums1441.html

yasdal
27 Mart 2012, 11:46
çift taraflı cırtlı bant daha az zarar verir kanatindeyim. Kask üreticileri sticker bile yapıştırmayı önermiyorlar.

berk_cglr
27 Mart 2012, 12:14
bendeki de cift tarafli bantli zaten sikinti olmuyor ama

Hakanİnan
27 Mart 2012, 14:19
İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim o geri ye doğru dikenliler çok hoşuma gidiyo :cherry: @berk seninki biraz Roma kaskına benzemiş gibi :)

berk_cglr
27 Mart 2012, 14:55
artik roma punk ne dersen :-) ama guzel yani tavsiye ederim

Hakanİnan
27 Mart 2012, 15:55
Bende acaip bi Yamaha serisi takıntısı var :cherry: Görünüşü sert olduğundan kafayada onu takarsam artık yan bakacak 4 teker zor olur :flower:

caner6776
27 Mart 2012, 16:09
Ali feyizoğlu bu işlerin adamıdır :D

Kendisine sorduğumda ebayda mohawk helmet diye aratırsam bulabileceğimi söylemişti sağolsun. Araştırmıştım. 17 dolardan başlıyordu sanırım. Ayrıca kendisinin kullandığı gerçekten çok yakışıyor kaskına :)

Hakanİnan
27 Mart 2012, 16:38
Ali feyizoğlu bu işlerin adamıdır :D

Kendisine sorduğumda ebayda mohawk helmet diye aratırsam bulabileceğimi söylemişti sağolsun. Araştırmıştım. 17 dolardan başlıyordu sanırım. Ayrıca kendisinin kullandığı gerçekten çok yakışıyor kaskına :)

Görünüş felan tamam hoşta 17 $ lık kask ne kadar koruyabilir ki hani biz burda sohbet ediyoz ama yarın bir gün alıp Allahgöstermesin kaza geçirenler olursa :silent:
Kul hakkına girer bu :pr:

berk_cglr
27 Mart 2012, 21:16
o kaskin fiyati degil 17 dolar mohawk parca yani o tepedeki diken yada tuy onun fiyati benimkide 14 dolardi kargo dahil

Hakanİnan
27 Mart 2012, 21:49
o kaskin fiyati degil 17 dolar mohawk parca yani o tepedeki diken yada tuy onun fiyati benimkide 14 dolardi kargo dahil

O vakit harikaymış :flower:

caner6776
28 Mart 2012, 20:05
Görünüş felan tamam hoşta 17 $ lık kask ne kadar koruyabilir ki hani biz burda sohbet ediyoz ama yarın bir gün alıp Allahgöstermesin kaza geçirenler olursa :silent:
Kul hakkına girer bu :pr:

Berk çağlar sağolsun yapmış açıklamayı.Yapıştırmalar çift tarflı bantlı. Kolayca çıkarılabiliyor :)

berk_cglr
28 Mart 2012, 20:36
yeni kaakim cross tarzi olucak o zamanda ilk ilandakilerden takicam o zamanda onlarla ilgili bir iki bilgi veririm :-)

Raphae1
28 Mart 2012, 21:38
ebayde helmet mohawk diye aratırsanız hepsi çıkar.Hazır olarak satılıyorlar.çift taraflı bantla bi parça kaskta her daim kalıyor üsttekisi çıkatılabiliyorAli daha oncede konusmustuk , ben tepeye degıl yana aksesuar arıyorum. bilen , gören, alan, bulan varsa yardım edin. :( Asıl istediğim ise honda nın yada asterix in kaskındaki kanat gibi bişi.

Ezquero
28 Mart 2012, 21:42
Kırmızı püsküllü olanlar çok amele duruyo konuyu açan arkadaşınki güzel sadece