PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaçınılmaz Kaza

kerem182
25 Mart 2012, 19:56
Bazı durumlarda herşey kontrolümüzün dışında gerçekleşebiliyor.

biz doğru şeritte, doğru hızda, son derece kontrollü bir şekilde viraja girsek bile, işler bir anda hiç tahmin edilemeyecek şekilde gelişebiliyor.
Motorcu her zaman, her olasılığa hazırlıklı olmalı trafikde diyoruz ama sanırım kimse böyle bir duruma hazırlıklı olamaz.
http://www.gaskrank.tv/tv/motorrad-fun/motorradunfall-in-den-gegenver-16408.htm

c3nk
25 Mart 2012, 20:01
off off büyük talihsizlik :/ tanrı hepimizi böyle kazalardan korusun.

aya
25 Mart 2012, 21:37
tamamen kısmetsizlik...

Ahmet N.
25 Mart 2012, 21:49
videoyu izleyebiliyorsak motorcuda bişey yok demektir.inşallah bişe olmamıştır.yoksa kendi videosunu neden atsın oraya.

BestMachine
25 Mart 2012, 22:13
Off çok kötü :pale: işte ne kadar ben usta sürücüyüm desende karşındaki acemi çıkabiliyor :pale:

Tekir
25 Mart 2012, 22:23
http://www.incicaps.com/a-g-pnp.gif

tr100a
25 Mart 2012, 22:30
işte benim düşüncem her zaman cevremdeki arkadaşlara söylerim arabayla yada motorla farketmez tek şerit yolda hiçbirzaman orta cizgiye yakın seyir yapmayacaksın benim şeridim diye bir şey yok motor biraz daha sağda olsaydı çarpışma olmayacaktı kontra tekniği falan filan pistte yap ama yolda maksimum limitte değilde %30 daha yavaş gidicen yani virajda fren yapıp sağa-sola kaçabilecek hız

psyche
25 Mart 2012, 22:34
Bugün küçük kuzenle çıktık sahile 2 ayrı motor turlayalım diye önümüzde kavşak var lambada duruyoruz ne yapalım dedi dedim kavşaktan sola dönüp devam ederiz,sinyalimide verdim yeşili bekliyorum önden kalktım tam viraja girecem kuzenim bindirdi yandan hafif high-side tarzı birşey yaşadım toparladım motoru yatırmadan kurtardım tabi salak oldum neden dönmedi düz gitmeye karar verdi yada dikkati mi dağıldı bir an anlam veremedim neyseki zararsız atlattık,sadece onun basamağı ayağıma denk geldi ayak aksıyor biraz.
Demem o ki trafikte babanıza bile güvenmeyin her zaman tedbirli olun her ihtimali göz önünde bulundurun özellikle olay karşıda bitiyor siz ne kadar düzgün kullansanızda.

GaCCaLL
25 Mart 2012, 23:10
Yalnız motorun modelini merak ettim ben ne ki o sarı motosiklet kameranın takılı olduğu?

jonturka
25 Mart 2012, 23:27
sarılı dizini çok cool çekmiş.

erro
25 Mart 2012, 23:29
işte benim düşüncem her zaman cevremdeki arkadaşlara söylerim arabayla yada motorla farketmez tek şerit yolda hiçbirzaman orta cizgiye yakın seyir yapmayacaksın

adam şerit çizgisine yakın değil..kendi şeridini ortalamış durumda...

eren özer
25 Mart 2012, 23:32
Tahminimce yan yatan motor önde giden motoru görünce panikledi 2 side virajda çübkü panik yaptı ve yan yattı şansda bu ya bu adamada çarptı :(