PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsikletli Polis Timleri için Kask seçimi

mawci
25 Mart 2012, 16:07
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi 8 adet alınmak üzere iyi bir kask gelene kadar idare edebilecek sağlam, çeneden açılır, kullanışlı ve sade kask önerilerini bekliyorum. Markadan ziyade model öneririseniz sevinirim. Araştırdığım kadarı ile ls2 ve ixs öneriliyor. Siz ne diyorsunuz?

mustafaat
25 Mart 2012, 16:10
Hiç kullanmadım ama Nitro markası hakkında da hep olumlu şeyler duydum. Belki listeye dahil edersiniz.

Llama
25 Mart 2012, 16:10
polisler nolan kullanmıyor mu hatta kulak izasından telsiz bağlantısı var kaskta

mawci
25 Mart 2012, 16:20
Doğru nolan kullanıyorlar ancak, nolanların gelmesi 5-6 ayı bulacak. onlar gelene kadar da şöyle sağlam kask gerekli.

safakk
25 Mart 2012, 16:26
nolan çoook çok iyi kasklar üretmekde ve genelde polis teşkilatlarıda nolan marka kullanmakda

Ancak nitro markada fena değildir. Nolan kadar iyi olmasada normal kullanımda yeterli düzeydedir.

2si arasında hangisi diye sorulacak olursa tartışmasız nolan...

mustafaat
25 Mart 2012, 16:33
http://sharp.direct.gov.uk/ diye bir kurum var. İngiliz Ulaştırma Bakanlığı'nın bir hizmeti. Kaskları marka model model dayanıklılık testine sokup sonuçları kamuoyuna mal ediyorlar. Seçim aşamasında beğendiğiniz marka ve modeli belki bir de güvenlik açısından değerlendirmek isterseniz ilginizi çekebilir.

rapidhacker5
25 Mart 2012, 16:57
schubert c-3 devlet vermeyecek mi parasını yani bizden alacağınızı bunları alında kafanızı korusun adam gibi

Sinan Aksu
25 Mart 2012, 18:27
Siz polismisiniz?
Kasklarınızı siz kendinizmi aliyorsunuz?
Tam olarak anlayamadim :silent:

mawci
26 Mart 2012, 01:07
şu an nolanlarımızı bekliyoruz, ancak bir kaç ay sürecek onlar gelene kadar kasksız kalmayalım diye müdürlük kask alacak. onun için öneri lazım model olarak 300 tl civarında bişeyler lazım.

rapidhacker5
26 Mart 2012, 01:40
şu an nolanlarımızı bekliyoruz, ancak bir kaç ay sürecek onlar gelene kadar kasksız kalmayalım diye müdürlük kask alacak. onun için öneri lazım model olarak 300 tl civarında bişeyler lazım.
öncelikle hoşgeldiniz acaba forumumuza nereden katıldığınızı öğrenebilir miyiz?

151rsfa
26 Mart 2012, 01:44
Nitro f-347 guzel kask gunes vizoru de mevcutdur. Fiyati ise 300 lira civarindadir. Bende kullaniyorum kesinlikle ÖNERİYORUM....

denyzmir
26 Mart 2012, 02:10
airoh sv55 kullanan polis görmüştüm daha önce listeye ekleyebilirsiniz diye düşündüm.