PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : durmak yok benzine zam ma devam

shooteronur
25 Mart 2012, 03:56
siyasetle ilgim yoktur. akp chp bilmem ne umrumda değildir. ama bu kadar yüksek benzin fiyatı olmaz ya. bize şaka geliyor ama dünyanın en pahalı benzini ya motorada tüp takcak halimiz yok ya.

adem80
25 Mart 2012, 03:58
ahada yine :)

shooteronur
25 Mart 2012, 04:06
bişeler yapmak lazım bu nedir 5 lira ya benzin mi olur ya

motorcu48
25 Mart 2012, 04:14
fiyatların artması doğal petrol tükeniyor lakin türkiyede üstüne vergi kondurulmuş epeyce

bitsin ya çevreyi zaten çok kirletiyor onun sürdüğü kamyon benim atmosferimi kirleticekse sürmesin daha iyi
elektirikliyi destekliyoruz çıksın elektirikli alalım

kanucan
25 Mart 2012, 04:17
Biz bu fiyatlarla mutluyuz.Para desen çok gibi.Keşke litresi 5tl olsada çatır çatır ödesek. :pale:

shooteronur
25 Mart 2012, 04:19
sat o zaman motorunu al elektrikli var piyasada :D benzin bi tek türkiyedemi tükeniyor :D
mantıklı olalım ya :D
neden dünyanın en pahalı benzini... vergi tamam...
ama neden % 68 vergi ?
butun dünyada en bilinçsiz tüketici bizmiyiz?

nedenamaya
25 Mart 2012, 04:28
devlet diyorki "ben bu benzini 10 tl de yapsam benim milletim bunu alacak. en fazla 1-2 gün protesto yaparlar, sonra hersey normale döner."
adamlar işi biliyor canım. Durmak yok- yolmaya devam...

Sinan Aksu
25 Mart 2012, 04:32
243 TL'ye dolan depomun 143 TL'sini vergi olarak ödüyorum.
Artik pompaciya 100 TL arabaya, 143TL bana koy diyecem nerdeyse.

Slayerrr
25 Mart 2012, 04:36
Konuyu açarken nasıl olsa iki günde bir benzine zam geliyor diye "zam yapılmayan gün olsa da fark etmez" diye mi düşündün, yoksa yine benzine zam geldi de haberimiz mi yok?

Sinan Aksu
25 Mart 2012, 04:40
Konuyu açarken nasıl olsa iki günde bir benzine zam geliyor diye "zam yapılmayan gün olsa da fark etmez" diye mi düşündün, yoksa yine benzine zam geldi de haberimiz mi yok?

Rıdvan sen bunu yazana kadar ben benzine yeniden zam geldigini düşünmüştüm.
Fakat şimdi konuyu tekrar okudum ve neden açıldıgını bende merak ediyorum :pale:

Slayerrr
25 Mart 2012, 04:42
Rıdvan sen bunu yazana kadar ben benzine yeniden zam geldigini düşünmüştüm.
Fakat şimdi konuyu tekrar okudum ve neden açıldıgını bende merak ediyorum :pale:

Sabah, yetkililerimiz bu konuyu görürse boşa gitmesin diye bir zam yaparlar. :P

Mr.cihans
25 Mart 2012, 04:51
dısel araba kapıda yemınle cıkamıyorum tırsıyorum gaza basmayan ulan eskıden benzınlı arabam vardı 7000 devırden asagı vıtes atmazdım sımdı nerdee rolantıde kaldırıyoruz ısıklarda kontak kapatıyoruz ..... Bu saatte evım e5 ve ıkıncı kopru baglantısına yakın yakındesemde 1 km yakın mesafe var arabalrın rollıng seslerını duyuorum buyuk ıhtımal type-r ve vti var cunku o egsozsesı baska arabadan cıkmaz bnde ıstıyorum yonetım....

motorcu48
25 Mart 2012, 04:52
sat o zaman motorunu al elektrikli var piyasada :D benzin bi tek türkiyedemi tükeniyor :D
mantıklı olalım ya :D
neden dünyanın en pahalı benzini... vergi tamam...
ama neden % 68 vergi ?
butun dünyada en bilinçsiz tüketici bizmiyiz?

çık sorunda o zaten :mrgreen:
yazıyıda tam okumamışın aksini söyliyen yok

anamur.spor
25 Mart 2012, 05:16
Motosikletlerle eylemlere tam korumalı kıyafetlerle katılıyor motosikletliler.Üstüne birşey giymeden gelse her katılımcı acaba vatandaşın durumuyla ilgili bir fikir oluşur mu yöneticilerimizde?

shooteronur
25 Mart 2012, 05:24
konunun açılma sebebi zamla ilgili yorum yaptığım sayfaların hepsinin kapatılmış olması. yetmezmi 10 günde 2 zam :D konu açmak için 3cü zammı mı bekleyelim zaten pahalı değilmi? indirim yapcaklarına habire geçiriyorlarrr..
200 bilmem kaç dünya ülkesinden en pahalı benzin bizde. çok mu zenginiz de böle bol keseden dagıtıyoruz. asgari ücretle çalışan adama motora arabaya binme diyorlar resmen. ölelim daha iyi

Alper Kaya
25 Mart 2012, 05:31
konunun açılma sebebi zamla ilgili yorum yaptığım sayfaların hepsinin kapatılmış olması. yetmezmi 10 günde 2 zam :D konu açmak için 3cü zammı mı bekleyelim zaten pahalı değilmi? indirim yapcaklarına habire geçiriyorlarrr..
200 bilmem kaç dünya ülkesinden en pahalı benzin bizde. çok mu zenginiz de böle bol keseden dagıtıyoruz. asgari ücretle çalışan adama motora arabaya binme diyorlar resmen. ölelim daha iyide senin benim forumda bunları yazmamız bir şeyi değiştirmiyorki daha dorusu türkiyede halk iradesi birşeyi değiştirmiyor açıkları borçları benzindeki vergilerden kapatıyolar azaltsalar hesap şaşacak korkarım bundan 1yıl sonra keşke benzin 4.63 olsa diyicez o duruma gelicek olay

shooteronur
25 Mart 2012, 05:39
de senin benim forumda bunları yazmamız bir şeyi değiştirmiyorki daha dorusu türkiyede halk iradesi birşeyi değiştirmiyor açıkları borçları benzindeki vergilerden kapatıyolar azaltsalar hesap şaşacak korkarım bundan 1yıl sonra keşke benzin 4.63 olsa diyicez o duruma gelicek olay
BÖLE giderse olacağı o.... motoru alırken vergi telefon alırken vergi (vergiye karşı değilim ama bı vergı malın kendisinden daha yuksek olmaz be arkadas) bari benzini düşürseler rahatca bınsek okulumuza işimize gidip gezebilsek. hiç bişe yapamasakta bunu bi yerlerde yazmak istedim. motorumda montumda yazıyor dünyanın en pahalı benzini diye burda da yazayım istedim.