PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : servis açmak istiyorum

Bold
23 Mart 2012, 20:45
arkadaşlar karabük beşbin evlere bir motosiklet servisi açmayı düşünüyorum bu konuda görüşleriniz nedir? ordaki motosikletçi kitlesi nasılsır bu konuda bana görüşlerinizi söyleyebilirmisiniz ? şimdiden teşekkürler:rendeer:

serkanADH13
23 Mart 2012, 20:53
Servis olarak degilde Motosiklet Tamircisi Olarak açmanı öneririm,
Servis dedigin zaman servisligini aldıgın maerka dısında tamır yapamazsın ve kanıtlar ıse firma yetkılılerı farklı motor tamır ettıgını,
servıslıgını elınden alırlar.

Bu arada Tamircilk kolay iş degildir...
Kolay Gelsin Şimdiden Sana...

KUVVETMİRA
23 Mart 2012, 20:59
mt-karabük sayfası;
http://www.motosiklet.net/forum/mt-il-gruplari/13440-%5Bkarabuk-mt%5D-motosiklet-grubu-8.html
o sayfaya yazarak potansiyel hakkında daha sağlıklı bilgi alabilirsin belki.
motorcusu bol bir şehir değil galiba.
hayırlısı olsun.

Asi_78
23 Mart 2012, 22:45
motorcusu bol bir şehir değil ama aktif olan yani tam anlamıyla yaz-kış dolaşan bir ekip var zaten çevredeki bir çok kullanıcı servislerden illalah etmiş durumda. Kimse servise gitmek istemiyor. Ha ben özel servis marka ayırımı yapmam diyosan bi dene derim yani.

safakk
24 Mart 2012, 00:08
Servis olarak degilde Motosiklet Tamircisi Olarak açmanı öneririm,
Servis dedigin zaman servisligini aldıgın maerka dısında tamır yapamazsın ve kanıtlar ıse firma yetkılılerı farklı motor tamır ettıgını,
servıslıgını elınden alırlar.

Bu arada Tamircilk kolay iş degildir...
Kolay Gelsin Şimdiden Sana...

Nasıl yahu?
Benim kymco servisinde ayrıca mondial ve kanuni servisliğide yapıyor? Hatta daha önceden yamaha da yapıyormuşda sonradan ayrılmış mı ne olmuş öyle birşeylerden bahsetmişti ordaki usta

mezit
24 Mart 2012, 00:17
hayırlısı olsun...sanırım az motor var oralarda çok gittim..göremedim desem yeridir.

sezer aykaç
24 Mart 2012, 00:20
motosiklet tamir tecrüben nedir?

CİHAN
24 Mart 2012, 00:22
benim memleket karabük oldugu için, karabüke servis veya tamirci açarsan karabüke gelip giderken mutlaka uğrarım sana,