PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dövermisin Öldürürmüsün.

Sayfa : [1] 2

Faruk.UZN
22 Mart 2012, 14:58
Öz kuzenim gaziantepte yaşıyor gördükçe sinir oluyorum allah ıslah etsin. Bu tiplerin hepsini kaç kere aradım konuştum adamda tık yok...

http://f1203.hizliresim.com/v/q/3r596.jpg

nedenamaya
22 Mart 2012, 15:01
Adam king hani ayıkıyon mu :queen:

Tekir
22 Mart 2012, 15:02
yaratici...

F54
22 Mart 2012, 15:05
aga motor da şekilmiş hee:queen:

Soykan67
22 Mart 2012, 15:05
Sen görevini yapmışsın bundan sonrasına karışma bence.Kusura bakma kuzenin ama söylemeden edemiyeceğim, şu konuşmalara bakınca zeka seviyesinin biraz düşük olduğu belli oluyor.

Hiçbir şekilde anlatamazsın, imkanı yok.

Faruk.UZN
22 Mart 2012, 15:07
Sen görevini yapmışsın bundan sonrasına karışma bence.Kusura bakma kuzenin ama söylemeden edemiyeceğim, şu konuşmalara bakınca zeka seviyesinin biraz düşük olduğu belli oluyor.

Hiçbir şekilde anlatamazsın, imkanı yok.

Ne kusuru yahu mal ortada sadece üzülüyorum vallahi.

eren özer
22 Mart 2012, 15:08
Bırak Böyle kullanmaya devam etsin ,baksana ne demiş bizim motorlarımız tabut gibidir cemaat eşliğinde inilir diye yazmnı,
Ebırak ozaman cemaat eşliğinde omuzlarda götürülsün tabutuyla :king:

onur35
22 Mart 2012, 15:08

hiç güleceğim yoktu :P

işin aslı böyle bir yakınımızın olmasını kaçımız isteriz...yaşadığı yer,ortam,kültür vs elbette insanın kişiliğini etkiler (ayırım yapmak amaçlı söylemiyorum yanlış anlaşılmasın) ama sonuçta kan bağımız varsa başına bişey gelse bizleri de üzer ve de etkiler.başlarına birşey gelmeden doğru yolu öğrenseler keşke:pale:

Khutuck
22 Mart 2012, 15:09
Dövmeye, öldürmeye gerek yok. İşi evrime bırakacaksın, aptallar ölür zekiler hayatta kalır nasılsa.

Faruk.UZN
22 Mart 2012, 15:09
Bırak Böyle kullanmaya devam etsin ,baksana ne demiş bizim motorlarımız tabut gibidir cemaat eşliğinde inilir diye yazmnı,
Ebırak ozaman cemaat eşliğinde omuzlarda götürülsün tabutuyla :S

iyi diyon güzel diyonda olmuyor işte aynı kanı taşıyınca oturduğu bölgenin tamamı böyle gençlerle dolu her gün kötü bir haber alcaz diye korkuyorum açıkcası

eray_uluyazı
22 Mart 2012, 15:15
Allah ıslah etsin demekten başka çare yok ne yazık ki :(
peki ebeveynleri müdahale edemiyo mu?

necatik35
22 Mart 2012, 15:16
Bu arada sorayım;"AYIKIYONMU" ne demek?Antep lehçesinden bir kelime olsa gerek ama manasını tam çıkaramadım.Cahilliğime verin :)

inzell
22 Mart 2012, 15:18
Ayık'Ana ne demek?

antilop_skul
22 Mart 2012, 15:19
aqa ayık'ın daha 5 yasındaki cocukla esdeger kafası vardır . hersey arkadas ortamı . bana arkadasını soyle senin secereni yazıyım ...

Uğur Bilgili
22 Mart 2012, 15:20
Geçen günler de bir Tofaş Şahin gördüm, arka camında "Mükemmeli ister, imkansızı yaşarım" yazıyordu, aracın içindeki tiplerde olayı acayip süslemişti :cherry: Çok gülmüştüm :queen:

Demek ki adamların çok farklı bir düşünce yapısı var, Allah hidayet versin ne diyelim. :)

Felon
22 Mart 2012, 15:21
Bu arada sorayım;"AYIKIYONMU" ne demek?Antep lehçesinden bir kelime olsa gerek ama manasını tam çıkaramadım.Cahilliğime verin :)
ayıkıyonmu: çaktınmı köfteyi gibi bişe olsa gerek. fakat ''ayık'ana'' nedir, onu çözemedim. google.translate de bulamadı:queen:

antilop_skul
22 Mart 2012, 15:21
ayıkın demek ayık ol demek tabi cocuk kafası ya hanı doğaldır abileri . sen gorevini yapmısın kardeş gerisi onun eşşekligidir kuzenin muzenin ama sonuc bu yani

Uğur
22 Mart 2012, 15:22
Motor king,böyle motora korumasız,kasksız binerlerse,yolda üstüne yatarak kullanmazlarsa,kızlar nasıl aşık olacak kendilerine,ayıkıyon mu ?

kursattekin
22 Mart 2012, 15:23
ne dov ne oldur, yasatmaya calis, bir insan kolay yetismiyor, ailesi var, bu yaptiginin motosiklet sevgisi olmadigini goster, yaptigi hizin da aslinda hiz olmadigini, bayirdan asagi bisikleti salsan daha hizli gidecegini ogret, akli basinda olan, akli basinda olmayani egitmeli, olum kolay, yasamak zor bu devirde

Soykan67
22 Mart 2012, 15:23
Allah korusun bir kaza olsa kimse onlara acımaz, ailelerine acırlar.Sen o kadar büyüt, emek harca pisi pisine ölsün sonra.

Motosiklete biniyorum diye beni destekleyen anneme bir ton laf ettiler geri kafalılar.Bir kaza geçirdimi ne derler Allah bilir.Bunları geçtim arkamda "keşke motosiklet almasaydım" diye pişman olan biri bırakırım.

Aileleri ile konuşmayı denemediyseniz bir konuşun bence, belki ikna ederler.

Bu arada sorayım;"AYIKIYONMU" ne demek?Antep lehçesinden bir kelime olsa gerek ama manasını tam çıkaramadım.Cahilliğime verin

Lehçe değilde dizilerden felan öğrenmişler sanırsam.Ergenlik işte...

Felon
22 Mart 2012, 15:24
Ayık'ana : anlayana
demek oluyor galiba, çözdüm :flower:

Ahmanamra
22 Mart 2012, 15:25
Yav kardeşim kusura bakma ama süper cevaplar vermiş :) Ayıkana :P Şaka bir yana gerçekten üzücü bir durum yanlış yapan sevdiğine yanlışını anlatamamak. Umarım tez vakitte bu bakış açısı değişir . Allah kazadan beladan korusun

kursattekin
22 Mart 2012, 15:25
ayik ana ayik kafa ile demek olmasin

inzell
22 Mart 2012, 15:27
Herkes hakettiğini yaşarmış, salla gitsin. :P

necatik35
22 Mart 2012, 15:29
Bennim anladığım kadarı ile;
Ayıkıyormusun=Anlıyormusun
Ayıka'na=Anlayana,manalarına geliyor herhalde.
Ama yinede işin ehlinden öğrenmek lazım manasını :)

Faruk.UZN
22 Mart 2012, 15:31
ayıkmak:anlamak gibi bir şey sanırım ben bile g.antepliyim çözemedim adam gece yarışmak için evde kaçıyo tabiri caizse .ok yoluna gitcek
ama ne yaparsın nato kafa nato mermer adamı diyom sana bütün koruma ekipmanları yollim bizi allah koruyo diyo sövüp kapatıyorum

K o r @ y
22 Mart 2012, 15:32
İbrahim Tatlıses'ten Ağlarsa Anam Ağlar adlı şarkıyı kardaşıma armağan ediyorum:king:

Syanur
22 Mart 2012, 15:47

:mrgreen: Çok güldüm ya
Burası Angara merkez AyıK! olsun herkeşşş...!!! Anadın mı! Adam olun akıllı olun ulen ! :)

Abicim, işin zor çünkü kuzenin bilinçli değil. Hatta bilinci yerinde değilmişcesine bilinçli değil. Dalga geçmek için söylemiyorum, ciddi olarak bilinçlenebilse, o ışığı bir görebilse. Gerçekten fikri değişecektir. Çünkü insan bukadar aptal olamaz. Neyazıkki çoğumuz başımıza gelmediği sürece neler olabileceğini birtürlü idrak edemiyoruz.

Kendimi düşünüyorum da, aynısı olmasa da herhalde bende lisede motor sürmeye kalksam... belki kask takardım. Çünkü etrafta bilgilendirecek kimseler yoktu. Kuzenini suçlamamak lazım diye düşünüyorum.

Lucas
22 Mart 2012, 15:51
Yegenine sorsana, seledeki o yaziyi nasil yazdirmis? :) ciddiyim, seleyi kaplattim da orjinalinde 650 yaziyordu selede, orjinali gibi olsun diye seyettim di. Ayıkıyon de mi? :p

NoMotorNoCry
22 Mart 2012, 15:54
Kardeşimize Allah'tan ders niteliğinde , hasar bırakmıyacak bir kaza dilemekten başka çare yok.Şöyle sakat bırakmıyacak , hasar vermiyecek , ama canını acıtıp şoka sokup motorunu haşata çevirecek bi kaza geçirse zaten ailesi de motoru yasaklar.Bir musibet bin nasihatten iyidir.Ama herkese nasip olmaz böyle kazalar.Kimi apaçi ilk kazasında hakkın rahmetine kavuşur.

ysn17
22 Mart 2012, 16:00
Falakaya yatırıp vericen odunu vericen odunu :pr:

acayüp
22 Mart 2012, 16:02
Herkesin hayatina seye surulur bir mana katmaya calismasini beklememek lazim. Birakin kendi kucuk dunyasinda yasasin. Birgun gelir ayikirsa ne ala.

Mr.cihans
22 Mart 2012, 16:17
yaw genclık ıste naparsın kendını kanıtlama bulundugun ortamda sıvrılme gayesı bende hatırlıyorumda hızlı ofkelıyı ızledıkten sonra hayata bakıs acım degıstı:( o brıanın evoyla yaptıkları lısedeyken azmı el frenı lastık yakıoduk off off sımdı dusununce hepsının bos oldugunu anlıyorsunda zaman ıste bıde ayrıca hadı senın kuzen ergen bunlara ne demelı lutfen ızleyın bıde yanılmıyorsam 160 gıdıo dıoda bana hıc oyle gelmedı hızı

m.youtube.com/watch?gl=US&hl=en&client=mv-google&rl=yes&v=e2d_ZUV4-2E

edıt bakmaya devam ettımde ıs baya cıddıymıs baba tarafım kılıslı demekkı kandan gelen bır adrenalın var heheeh ama bu kadar olmaz bıde 180 dıo yaa show haber dıo bıldıgın reklam yapmıslar gencler tabı ozenır
m.youtube.com/watch?gl=US&hl=en&client=mv-google&v=YzKu-5xvk9Y

M.balibey
22 Mart 2012, 16:28
Biraz once balikesir gonende cekilen fotolarin oldugu bir konu vardi kapatilmis ondada durum ayniydi kuzenin ama kusura bakma olseler yada sakat kalsalar hak etmisler der herkes ve kimse onlara acimaz olan ailelerine olur ne diyeyim umarim birgun kotu bisey olmadan akillari baslarina gelirde akillanirlar yada boyle kullanmaktansa motoru birakirlar

safakk
22 Mart 2012, 16:44
bana kalırsa fırsat buldukça kaza videosu izlet kuzenine. Gerçekden çok etkili bir zamanlar elektrikli bisiklet için kask zorunlu diye gidip çin malı kask almıştım. Ama tabi pek kullanmıyordum amaaan zaten 40 geçmiyor diye. Ertesi gün şans eseri kaza videolarına denk geldim ve aldığım kaskdan soğudum. Ve bakkala dahi olsa takmaya başladım. Sonrasındaise paramı ilk biriktirdiğimde de şuan kullandığım nitro kaskımı aldım..

Bence şuan için yapabileceğin en iyi şey bu olur

kadir_6660
22 Mart 2012, 16:48
bu da motorların emosu heral(apaçinin yeni adı)

qsTah
22 Mart 2012, 17:00
ne öl ne öldür, o zaten cemaatle iner bigün motordan ayıkıyonmu : )

Soykan67
22 Mart 2012, 17:11
ayıkmak:anlamak gibi bir şey sanırım ben bile g.antepliyim çözemedim adam gece yarışmak için evde kaçıyo tabiri caizse .ok yoluna gitcek
ama ne yaparsın nato kafa nato mermer adamı diyom sana bütün koruma ekipmanları yollim bizi allah koruyo diyo sövüp kapatıyorum

Bizi niye Allah korumuyor, biz niye koruma takmak zorunda kalıyoruz.Haksızlık bu :pale:

ortadadogulu
22 Mart 2012, 17:23
çağdaş genç bir kardeşimiz. türkçesi buna ispat olmuş. çünkü günümüz gençleri böyle yazışıyorlar. onlar kendi dillerinden anlıyor aqa. :)

kanucan
22 Mart 2012, 17:25
Fotoğrafı görmesem yazdıklarından CBR600RR yada 1000rr var zannederim.Ufacık motosikletle bu kadar gaza geliyorsa gerisini düşünmeyelim. :P

ZIPPIRMAN
22 Mart 2012, 17:29
breh breh brehhhhhh

canerol
22 Mart 2012, 18:05
bizim motorlarımız tabut gibidir ayakla binilir cemaat eşliğinde inilir :) olmadı şöle bi motorumuz :queen:

teknoali
22 Mart 2012, 18:06
Fotoğrafı görmesem yazdıklarından CBR600RR yada 1000rr var zannederim.Ufacık motosikletle bu kadar gaza geliyorsa gerisini düşünmeyelim. :P

ufak da sayılmaz o kadar da . sonuçta orjinalinden cok daha tehlikeli ve hızlı.

lakin ne kadar çevresinde insan kaza yapıp ölsede akıllanmıyorlar. ve aynen devam ediyorlar..

exile
22 Mart 2012, 18:09
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hQXP1PGvFSI#t=77s

ismail abi stili ağzını burnunu kıralım (:

Ra_Messu
22 Mart 2012, 18:12
Ahahahahahaa, hakkat gülme değil de sinirlenme niyetiyle açtım başlığı da böyle birşey beklemiyordum.

Bırak o kendi ölür ya

m.akblack
22 Mart 2012, 18:17
:-D:-D:-Dmoral oldu valla iyi güldüm

Morphine
22 Mart 2012, 18:19
Abi bu cocuk evladım olsa cocuk esirgeme kurumuna veririm ya

KUVVETMİRA
22 Mart 2012, 18:20
genlerinde apaçilik potansiyeli taşıyosun faruk kardeş dıkkat et kendine :)

GorkeM
22 Mart 2012, 18:38
Düşünce ayık'ır.

tigrina
22 Mart 2012, 18:40
bizim burda da var aynı böyle ergenler. hatta biri üzerine yatarak yarışıyomuş geçen yaz, virajı alamamış asfalta yapıştı. şimdi scarface gibi geziyo.akıllandı mı diye sorarsanız hayır hala aynı. tek teker 100 metre gideceğim diye uğraşıyo.