PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FREE-M marka kask nasıldır??

kartalizma07
20 Mart 2012, 01:16
bugün kaskım çalındı ve yeni kask alıcam, maksimum 100tl ayırabilirim. aslında LS2 alacaktım sahibindende bakınırken FREE-M marka kaskı gördüm 70tl fiyatı var görüntüsüde güzele benziyo ama ne malı nasıldır fikrim yok, belki aramızda kullanan bilen vardır diye sormak istedim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motor-sporlari-kask-harput-motor-dan-freem-siyah-camli-full-face-kask-71857057/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motor-sporlari-kask-tam-kask-free-m-ucretsiz-kargo-78764890/detay

rq7
20 Mart 2012, 01:21
ben kullanıyorum fiyatından da anlayacağın gibi kaliteli bir ürün değil ls2 daha iyi buna göre ama idare eder işte iş görüyor

kartalizma07
20 Mart 2012, 01:26
ben kullanıyorum fiyatından da anlayacağın gibi kaliteli bir ürün değil ls2 daha iyi buna göre ama idare eder işte iş görüyor
eywallah saol, kötü değildir zaten almışken biraz iyisini almak en güzeli aslında, rüzgar falan alıyomu?

rapidhacker5
20 Mart 2012, 01:32
free-m mi kask mı bi dakika bu şey kasksa ls2 shark agv filan bunlar ney? zırh mı? free m jet kaskım yaklaşık 30 cmden düştü kaskın bütün parçalarını gördüm sağolsun sakın ama sakın ama hocam motora 2-3 hafta binme benzin paranı koy git en kötü ls 2 chorno al hudson deride 114 tl ama free m alma

rq7
20 Mart 2012, 01:34
alıyor maalesef çene ve ense kısmında rüzgar önleyici yok ben şimdilik kullanıyorum ama rüzgar önleyicili yeni bir kask almayı düşünüyorum.almışken iyisi olsun ve uzun süre kullanmak istiyorum diyorsan bu markayı alma derim.

kartalizma07
20 Mart 2012, 01:35
alıyor maalesef çene ve ense kısmında rüzgar önleyici yok ben şimdilik kullanıyorum ama rüzgar önleyicili yeni bir kask almayı düşünüyorum.almışken iyisi olsun ve uzun süre kullanmak istiyorum diyorsan bu markayı alma derim.
anladım kardeşim saol, LS2 alayım ozaman

Alper Kaya
20 Mart 2012, 01:49
anladım kardeşim saol, LS2 alayım ozamanLS2 de rüzgar konusunda pek başarılı değil özelikle çene altından iyi rüzgar alıyor ama sağlam güm bam düşürüyorum banamısın demiyor fakat rüzgar ve buğu ya karşı pek başarılı değil ama fiyatını cok iyi hakediyor misal ben LS2 kullanıyorum ama ilk fırsatta AGV alıcam çünkü 100km ulaştığım an artık LS2 resmen rüzgarı önlemiyor 120den sonra ses cok artıyor 140km ile bir süre gittikten sonra durduğumda kulaklarım bir müddet çınlıyor ama TVS için yeterli olabilir kask sağlam olmasına sağlam ama rüzgar ve buğu özelikleri kötü işte eee 100tl yede bu kadar :D

kartalizma07
20 Mart 2012, 01:56
free-m mi kask mı bi dakika bu şey kasksa ls2 shark agv filan bunlar ney? zırh mı? free m jet kaskım yaklaşık 30 cmden düştü kaskın bütün parçalarını gördüm sağolsun sakın ama sakın ama hocam motora 2-3 hafta binme benzin paranı koy git en kötü ls 2 chorno al hudson deride 114 tl ama free m alma
eywallah saol vazgeçtim artık free m den

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

LS2 de rüzgar konusunda pek başarılı değil özelikle çene altından iyi rüzgar alıyor ama sağlam güm bam düşürüyorum banamısın demiyor fakat rüzgar ve buğu ya karşı pek başarılı değil ama fiyatını cok iyi hakediyor misal ben LS2 kullanıyorum ama ilk fırsatta AGV alıcam çünkü 100km ulaştığım an artık LS2 resmen rüzgarı önlemiyor 120den sonra ses cok artıyor 140km ile bir süre gittikten sonra durduğumda kulaklarım bir müddet çınlıyor ama TVS için yeterli olabilir kask sağlam olmasına sağlam ama rüzgar ve buğu özelikleri kötü işte eee 100tl yede bu kadar :D
evet rüzgar konusunda haklısın çok azda olsa rüzgar alıyo hissedilmiyor ama hafif bi uğultu oluyo dediğin gibi bizim motorlara ideal

Mr.cihans
20 Mart 2012, 02:16
bugun chrono almaya gttım alıcaktımda fıyat goruntu mukemmel durusuda saglm gbı tabı ıcı nasıl bılemem tam alıcaktım ls2nın baska bıe ıkı modelını gosterdı satcı 220 tl aırbaglı we pedler arasında dunya kadar fark war kafana gecırınce anlıon 270e gunes vızorlu carbon 1400gr olanı var kısaca cok ucuk rakkamlae degıl araı falan ucmus eyw ama 70 veren azıcık daha sıkar 200 de verır bıraz daha kullanıslı bsy alırkı aırbag super tamamen senın yzunun seklını alıyor cok pratık oynaması ımkansız suan benım tek takıldım alıcagım motor 120 gecmıcegı ıcın ruzgar dert deıl normal alıp sıyah vızorlu my kullansam yoksa gunes vızorlumu alsam kılo hafıflıgı kullanım arasındayım ls2 cıdden ucuz ve guzel yapıo konfor olarak nolan kadar ıyı bence...

BestMachine
20 Mart 2012, 02:22
Free-m çene kırmalı kaskını kullanıyorum valla hiç denemedim ama çok düşürdüm çizikler dışında bişey olmadı... Ben ls2 düşünüyorum şimdi daha sağlam diyorlar Allah denemeyi nasip etmesin keşke free-m almasaydım demedim ama keşke ls2 alsaydım dedim :pl:

Tekeriniz düz bassın :rendeer:

Mengu16
20 Mart 2012, 03:30
FREE-M sağlammıdır bilmiyorum ama dış görünüşüne bakarsam Safebet benim kankam olur der gibi bir görüntüsü var :mrgreen:

kartalizma07
20 Mart 2012, 13:11
bugun chrono almaya gttım alıcaktımda fıyat goruntu mukemmel durusuda saglm gbı tabı ıcı nasıl bılemem tam alıcaktım ls2nın baska bıe ıkı modelını gosterdı satcı 220 tl aırbaglı we pedler arasında dunya kadar fark war kafana gecırınce anlıon 270e gunes vızorlu carbon 1400gr olanı var kısaca cok ucuk rakkamlae degıl araı falan ucmus eyw ama 70 veren azıcık daha sıkar 200 de verır bıraz daha kullanıslı bsy alırkı aırbag super tamamen senın yzunun seklını alıyor cok pratık oynaması ımkansız suan benım tek takıldım alıcagım motor 120 gecmıcegı ıcın ruzgar dert deıl normal alıp sıyah vızorlu my kullansam yoksa gunes vızorlumu alsam kılo hafıflıgı kullanım arasındayım ls2 cıdden ucuz ve guzel yapıo konfor olarak nolan kadar ıyı bence...
o kadar para vermek istemiyorum LS2 normal kaskı yeterlidir bence, cc aletim olsa dediğin modeli alırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

Free-m çene kırmalı kaskını kullanıyorum valla hiç denemedim ama çok düşürdüm çizikler dışında bişey olmadı... Ben ls2 düşünüyorum şimdi daha sağlam diyorlar Allah denemeyi nasip etmesin keşke free-m almasaydım demedim ama keşke ls2 alsaydım dedim :pl:

Tekeriniz düz bassın :rendeer:
hedef LS2 aslında bunuda görünce sormak istedim, seninde tekerin düz bassın eywallah

Mengu16
20 Mart 2012, 13:16
o kadar para vermek istemiyorum LS2 normal kaskı yeterlidir bence, cc aletim olsa dediğin modeli alırdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

hedef LS2 aslında bunuda görünce sormak istedim, seninde tekerin düz bassın eywallah
İyi de kafanın değerini cc'ye göre belirleyemezsin ki, bir tane kafa tasın ve yüzün var yedeği yok

kartalizma07
20 Mart 2012, 13:42
FREE-M sağlammıdır bilmiyorum ama dış görünüşüne bakarsam Safebet benim kankam olur der gibi bir görüntüsü var :mrgreen:
safebet ten üstün bence kaliteli kask görüntüsü var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

İyi de kafanın değerini cc'ye göre belirleyemezsin ki, bir tane kafa tasın ve yüzün var yedeği yok
güzel söylüyorsun kardeşim LS2 güvenlik testinden geçmiş uygun fitaylı ve güvenilir kask ve benim msksimum hızım 120falan o da kısa süreli, 200 küsür hızlarda araç kullansam daha iyisini alırım o da LS nin rüzgardan etkilenmesinden dolayı

ysn17
20 Mart 2012, 14:10
safebet ten üstün bence kaliteli kask görüntüsü var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

güzel söylüyorsun kardeşim LS2 güvenlik testinden geçmiş uygun fitaylı ve güvenilir kask ve benim msksimum hızım 120falan o da kısa süreli, 200 küsür hızlarda araç kullansam daha iyisini alırım o da LS nin rüzgardan etkilenmesinden dolayı

Aciliyeti var ise LS2 nin yeni moıdelleri 120 tl onlara göz at istersen ancak daha iyi birşey istersen para biriktirip daha iyisini al
ama sen sen ol adı sanı duyulmamış kaskları alma freem vb. kaskalrdan uzak dur.

Mr.cihans
20 Mart 2012, 14:43
cok yanlıs dsunuyorsn ben ss alıcam ama lafın gelısı 125lık motor alıcam gorucegı hız max 120 zaten buda dustugunde olabılcek en kotulerındn burıdır yok oyle bır olay yavas gıdıyorum yavas duserım az guvenlıklı olsn tek bakıcagın ruzgarı ıcer alması fazla takmazsın cunku hızın az olucagından ses rahatsız etmez gerısı aynı ha ss makına ha scooter dustunmu hepsı aynı... Bu fıkrını degıstır bence aea dedıgı gıbı kafan kac paralıksa ona gore kask al.

kartalizma07
20 Mart 2012, 14:56
nerden ne çıkarıyosunuz arkadaşlar bizim milletimiz böyle işte anlamak istediği gibi anlıyo nedesem BOŞŞŞŞ
LS2 kötü değilki ve yüksek hızda rüzgar alıyo sadece yok kafan değersizmi yok kafan kaç paralık falan filan
aranızda para toplayın LS2 yerine daha iyisini alayım, ben işsizim param yok ve kendim değerli olduğum için 100tl lik kask alıcam abarttınız walla.
neyse sağlık olsun kazasız sürüşler herkese

Hüseyin71
07 Ağustos 2016, 22:34
beyler ben free m 116 monster croos kask almayı düşünüyorum yorumları alıyım nasıldır ?

Darkcity2000
07 Ağustos 2016, 22:49
2. El olsun ls2 olsun, ispanyol mali iyi markadir, free m ne ola ki..

vsvr
08 Ağustos 2016, 02:24
Bildigin plastik. Sakin free m almayin.

BalkanRider
08 Ağustos 2016, 10:44
Ben 2.el kaska karsiyim bence Free M de olmaz ben Mt Revenge kullaniyorum memnunum

Obs
08 Ağustos 2016, 10:51
Free m artci kaski var bende iyi bi kask dusurdum bana misin demedi. Ama ben shoei almak icin para biriktirirken aldim simdi artcilara veriyorum yararli yani.