PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yunus polisi (Cbf 600) & Z 750 :))

kingcüneyt
19 Mart 2012, 12:04
Dün başımızdan geçen ilginç olayı sizlerle paylaşmak istedim.:) Arkadaşlarım ve kuzenlerimle havanın güzel olmasıyla şehir içinde geziyorduk 5-6 motor G.antep üniversitesinde aşağıya doğru gelirken yunus abimiz bizi gördü ilk tepki vermedi baktı hepimizde kask var bişey demedi:cat: sonra ne olduysa ondan sonra oldu :)
Cbf 600 deki iki yunus abimiz kasklarını kapattılar bizi yakaldılar hızımız 90-100 civarı kuzenime bas gibilerinde işaret yaptı ikiside aynı anda kesiciye girdirerek hızlandılar tabi Z 750 geçti polis abimizde arkamızdan tam gaz gelıyordu geçmek için :) ışıklarda durduk:cherry:

Yunus: kaçlık bu?
Kuzenim: 750 lilik !
yunus: ya bizimkinin abisiymiş bu :) Fiyatı nekadar bunların ?

Kuzenim: 21,000 lira :) oo iyiymiş ya diyip önden basıp gittiler.Biz hala şaşırdık nasıl bizle yarıştı diye:queen: Polisleri anlamak imkansız sebesiz yere ceza yazanı çok duydumda yarışanı ilk defa şahit oldum..

kanmix_x
19 Mart 2012, 12:14
Güneşi görünce coşmuşlar İyi yanlarına denk gelmişiniz belliki

ramcoo86
19 Mart 2012, 12:19
kask takmış olmanız size avantaj sağlamış ancak büyük cc olması daha çok avantaj sağlamış.

psyche
19 Mart 2012, 12:24
Var böylesi içlerinde,sonra altlarındaki litrelik japonları bile çinliye çeviriyolar motorların her tarafından ses geliyor motorlarının nasıl kullanıyorlarsa,canı sıkılırsa doldurur koçanı sorgusuz canı sıkılırsa wheelie,drag Allah ne verdiyse :pr:

kingcüneyt
19 Mart 2012, 12:30
en çok güldüğümde sanki olay yerine gidermiş gibi çeneden açılan kaskı açıktı öndeki kapat dedi galiba ikiside aynı anda kaskı kapattılar yanımıza geldiler yolda uzun düzlük biz hızlandık onlar hızlandı baktım resmen yarışıyoruz :) sonra önden uzadık gittik.. :)

ZIPPIRMAN
19 Mart 2012, 13:37
Liseler pazar günü tatilya,yapacak işleri yoktur
tıklayın birtarafına rahvan gitsin.

GP500-1st
19 Mart 2012, 14:00
Apaçi kardeşliği:) Kabileye ufak bi ayinle dahil olmak istemişler:queen:

[Turan]
19 Mart 2012, 14:02
Motorcu efsanesi varya hani hayabusa radara yakalanmışta polisler bu alet nasıl bu kadar hız yapıyor vs vs muhabbetinden sonra salmışlar hayabusayı. Ona benzer olmuş gibi. :mrgreen:

kingcüneyt
19 Mart 2012, 17:49
;2615305']Motorcu efsanesi varya hani hayabusa radara yakalanmışta polisler bu alet nasıl bu kadar hız yapıyor vs vs muhabbetinden sonra salmışlar hayabusayı. Ona benzer olmuş gibi. :mrgreen:
ben ilk artislik yapıp durdurur zannettim ama adam resmen bizle kafa kafaya yarıştı :)

halepli
19 Mart 2012, 19:27
antep kilis hep yollarda 150 cc liklerden var bıkmıştır polisler belki sizi görmüştür gaza gelmiştir

ozrace
19 Mart 2012, 19:32
canları sıkılmış belliki :mrgreen:

pistolpitt
19 Mart 2012, 19:46
yazık olmuş, onlar için biraz daha vergi verip hayabusa çekelim altlarına, depoları da hep full olsun

poyraz010
19 Mart 2012, 21:54
Altınızda 750 lik bir japon değilde. apaçi stayla yerli modifiyeli bir çinli olsaydı görürdüm ben sizi. :queen::cherry:

Poliste haklı. Düşünmüştür, altlarında kocaman makina varsa kaskta var bunların ehliyetide vardır diye bişey dememiştir :rendeer:

ERROR88
19 Mart 2012, 22:04
benzın parasını vermıs tım evet gazlamaya gıtmısler demekkı benım paralara bak bee nelere yarıyor

chemical
20 Mart 2012, 00:16
benzinin litresi 4.5tl yi geçmiş vergi vermekten canımız çıkmış devletin parasıyla alınan motor koyulan benzinle görev haricinde kafasına göre takılıyor bu adamların bide maaşlarınıda biz veriyoruz:pr: