Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Hangi Japon ?

Katılımcı sayısı
991. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kawasaki

169 17.05%
  • Yamaha

268 27.04%
  • Honda

368 37.13%
  • Suzuki

186 18.77%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sizce hangi japon ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    bu dörtlüden tarz olarak mesela 600 cc ss hepsinde mevcut. aralarındaki farkı anlamk için profosyonel olmak gerekir. ayrıca ülkemizde satılan bu dört model için şatış ve sonrası da insanların gözündeki markayı büyütebilir. mesela kawasaki kötü motosikletler mi üretiyorda satış rakamları digerlerinden az. adamlar dövizle satış yapıyor. model seçenekleri sınırlı. küçük cc motosiklet getirmiyorlar böylece piyasada zibil gibi honda yamaha küçük cc dolaşırken elbette piyasa oluşuyor. servis kazanıyor ve yaygınlaşıyor. bayilerde peynir ekmek gibi ybr125- cbf150- activa-beat satıyor.

kawasaki ve suzuki küçük cc kurye ve paket servisi için saglam modeller getirmedigi sürece yamaha ve hondanın gölgesinde kalmaya mahkumdur.

sonuç olarak yamaha ve kawasaki nedense bana güven vermiyor. sadece içimden gelen ses öyle diyor. sebebini bilmiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Suzuki

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim sevdiklerime göre markalar değişir.

enduro da her zaman bmw derim(japon olmasada)

naked tarzında kawasaki derim

race tarzında honda

kross tarzında kawasaki

scooterda honda ve yamaha

touring tarzında bmw ve honda derim

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Saçma bir anket herkez kendi motoruna oy vericek.Bence profesyonellerin yorumlaması gerek bu konuyu.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    şunu halen ve halen olmuş anlatamadık millete yaa abilerim ablalarım motoruna göre değişir kalite bu çok önemlidir.scooter olarak bakarsan suzuki(burgman) denir yani bu çok göreceli bişey yani ama evrensel olarak bütün olarak bakarsak bence hepsi aynı 1nci sınıf kalitede şimdi araba yönünden bakalım BMW Mİ? MERCEDES Mİ? hadi bana bunun cevabını verin bakalım??aynı şey yani arkadaşlar 2010 olmuş 1980 70 ler değil 2010 yıllarında üretilen bütün motorlar arabalar artık fevkulade enjeksiyonlu abs li ne ararsanız?? siz hiç gördünüzmü son 10 yılda yolda kalan bir araba?? yüzde 5 10 yani tofaşlar var onlar sadece;);) HANGİSİNİN BAKIMI EN İYİ YAPILIYORSA ZAMANINDA YAPILIYORSA BENCE EN İYİ MARKA ODUR İÇLERİNDE en sağlamı odur;););)

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Ben honda kullanmama rağmen oyum kawasaki.

Nedeni ise kendini kanıtlamış üst düzey bir şirket olmasıu ve avrupada en çok tutulan 2 markadan birisidir.
    My life Starts after 12.500Rpm

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    suziki iiii

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu halen ve halen olmuş anlatamadık millete yaa abilerim ablalarım motoruna göre değişir kalite bu çok önemlidir.scooter olarak bakarsan suzuki(burgman) denir yani bu çok göreceli bişey yani ama evrensel olarak bütün olarak bakarsak bence hepsi aynı 1nci sınıf kalitede şimdi araba yönünden bakalım BMW Mİ? MERCEDES Mİ? hadi bana bunun cevabını verin bakalım??aynı şey yani arkadaşlar 2010 olmuş 1980 70 ler değil 2010 yıllarında üretilen bütün motorlar arabalar artık fevkulade enjeksiyonlu abs li ne ararsanız?? siz hiç gördünüzmü son 10 yılda yolda kalan bir araba?? yüzde 5 10 yani tofaşlar var onlar sadece;);) HANGİSİNİN BAKIMI EN İYİ YAPILIYORSA ZAMANINDA YAPILIYORSA BENCE EN İYİ MARKA ODUR İÇLERİNDE en sağlamı odur;););)
    üsteki soruna ben degil araplar bir cevap vermiş ; hangi otomobil daha güzel kalitelidir diye sormuşlar arap cevap vermiş mercedes ve diğerleri.şimdi bunun matematigini yapmamalı adamlar zaten yapmışlar,tek marş 350.000 km discover kanal da belgeseli de vardı seyredenler mevcuttur
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

choconut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşım eğer satış anlamında sorduysan dünyanın 1numara üreticisi tabikiide honda..diğer 3ünü toplasan satış olarak hondanın yanına gelemiyo..ama kullanım açısından sorcak olursan herkes kendi motorunu övecektir o yüzden kesin bir yargıya varamazsın..ama herkesin kabul edeceği bi nokta vardır sağlamlık konusunda çıtayı honda belirler..tasarım dersen teknoloji dersen ses dersen diğerleri kendi arasında yarışır..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    tamamen marka fanatikliğidir; Honda, hayat onda...

Motosiklet Eğitim Merkezi; Güvenli Sürüş Kitabı gibi kurumsal sorumluluk projeleriyle de ağır basıyor.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    sarışını nazı YAMAHA nın ara gazı
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    tabikide suzuki
    Drift Religion

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    usta japonların ufak olur derler ( görmedim valla dedikodu ) gel sana bi usa cruiser alalım
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

batubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-01
    bana sorarsanız hiç biri bmw derim ama kuralına göre oynayalım yamaha diyorum.

Kawasaki'nin ismi hoşuma gidiyor,Honda sağlamlığıyla,Suziki sportifliğiyle,Yamaha bu üçünün karışımı bana göre.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    1. Honda
    2. Suzuki
    3. Yamaha
    4. Kawasaki
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 Custom
    YAMAHA motorbike demektir (ilk motoru 1897'de yapmistir)
    Kawasaki sehirin adidir ve ilk motoru 1949'da yapmistir aslinda YAMAHA'nin ogludur
    Suzuki araba yapar birazda motorda cabasi
    Honda araba yapar birazda motorda cabasi
    Kestim biçtim oldu chopper (önemli olan baskasinin yaptigini degil kendi zevkini yapip binmek).
    Benim askim http://www.motosiklet.net/forum/members/58264-albums466.html

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAMAHA motorbike demektir (ilk motoru 1897'de yapmistir)
    Kawasaki sehirin adidir ve ilk motoru 1949'da yapmistir aslinda YAMAHA'nin ogludur
    Suzuki araba yapar birazda motorda cabasi
    Honda araba yapar birazda motorda cabasi
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Bence suzuki..

honda...

güzel marka

GÜRSES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    41 numara olan ayakkabılarım
    bilinçli bir kullanıcı öncelikle kalite , ondan sonra yedek parça ve servis güvencesi olduktan sonra alıcağı motorsikletin dış görünümüne dikkat eder . bu nitelikler günümüz şartlarında en uygun olarak HONDA da mevcuttur .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler