Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Yamaha Ybr 125 Mi Apache Tvs 150 mi ?

Katılımcı sayısı
101. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Yamaha YBR-125

64 63.37%
  • Tvs Apache 150

37 36.63%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha Ybr 125 Mi Apache Tvs 150 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    al ybr kafan rahat olsun....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ince motor sana göre değil ama ybr'den de ince olan cbr'ı kullanıyorsun
    tvs nin oturuş açısı çok garip ve titreşimli bir motoru var
    emin ol cbr ybr den kat kat daha güven verici incelikten kastım oydu

Motosikleti
    Kawa ZX636
    nasıl mı anladım? anlamadım. çünkü genelleme yaptım, sen apache'nin kötü anlamı olduğunu çıkardın ve çekişmeye dönüştü. benim savunduğum malzeme kalitesidir. hangisi daha iyi derken bu kastedilmektedir. diyeceksin ki ben cbr'a kafa tutuyorum ybr yetişemez bana; evet haklısın fakat yakıt tüketimini de göze almak lazım. bir kısmı yokuş aşağı boşta giderek sabit 80 km/s, düzlükte 65 km/s rampada tek kişi yüksüz 165 km yolu 8 liralık benzinle gittim bu yaz
    eminim tvs nin de iyi yönleri vardır...
    Sen daha apache'nin özelliklerini bilmiyorsun Yakıt konusunu ele alırsak zararlı YBR çıkar unutma
    Her zaman derim kullanmadığınız bilmediğiniz motorlar hakkında konuşmayın diye ama anlatamassın.
    YBR Güzel motor lafımız yok , ama Apache'ye YBR'den kalitesiz bir motor dersen orda bi dur derim biz boşuna 4,5 milyar vermedik cikletten çıkmadı bu motorlar ben bilmiyormuydum YBR almayı ama şu önyargı yokmu işte bir türlü aşılamıyor önce apache'nin özelliklerini öğren ondan sonra yorum yap yakıt konusunda ne kadar bilgili olduğun gözüküyor

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ybr ci arkadaşım...çin malı ile çin de üretilmiştir arasında dağlar kadar fark var dünyanın en büyük otomobil firmalarından biri olan BMW in bile parçaları çinde üretilir çünkü günlük 3 dolara çalışıyor işçiler... italyadaki işçiyi soracak olursan günlük 15 dolara çalışır...neyse ybr mi tvs mi demişsin ben şimdiye kadar biçok 125 cc motorsiklet kullandım emin ol ybr de o kadar abartılcak bi durum yok..110 km yi bile gecemeyen bi motor.. senin gibi bi arkadaş vardı bizim oralarda ybr sini övüyordu.. dedim çık yola finishe varınca oturduk artçımla bi sigara yaktık arkadaşında 50 lirasınıda çatır çatır yedik...tvs yi övmeme gerek bile yok çünkü motorun kaslı duruşu motorunun sesi herşeyi anlatıyor..
    ayrıca hindistanda motorsiklet herşeydir kolay bozulan dandik motorsiklet üretmezler....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs ciler tvs diyecek ybr ciler ybr diyecek sabaha kadar surer bu :D

bugun baya uzun bı yol yabtım resmen kros yabtım :D apachem yuzumu kara cıkarmadı canavar gıbı harbıden masallah deyıp oksadım hep benzın deposunu

artı popom felan agrımadı
    :

Motosikleti
    2006 kymco ck 125
    tvs de vibrasyon var diyorlar ben bindim öyle rahatsız edici değildi ybr de hiç yok titreşim bu kesin ama yakıt ta ve malzemede bence kafa kafaya gelirler ama görüntü derseniz tvs parça avantajı yamaha nın benim tercihim tvs olurdu .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:51 ----------

tvs..aphaçhe hele birde 160 cc olanı gelsin bakalım rakip çıkacakmı

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ci arkadaşım...çin malı ile çin de üretilmiştir arasında dağlar kadar fark var dünyanın en büyük otomobil firmalarından biri olan BMW in bile parçaları çinde üretilir çünkü günlük 3 dolara çalışıyor işçiler... italyadaki işçiyi soracak olursan günlük 15 dolara çalışır...neyse ybr mi tvs mi demişsin ben şimdiye kadar biçok 125 cc motorsiklet kullandım emin ol ybr de o kadar abartılcak bi durum yok..110 km yi bile gecemeyen bi motor.. senin gibi bi arkadaş vardı bizim oralarda ybr sini övüyordu.. dedim çık yola finishe varınca oturduk artçımla bi sigara yaktık arkadaşında 50 lirasınıda çatır çatır yedik...tvs yi övmeme gerek bile yok çünkü motorun kaslı duruşu motorunun sesi herşeyi anlatıyor..
    ayrıca hindistanda motorsiklet herşeydir kolay bozulan dandik motorsiklet üretmezler....
    CBR motosiklete sahip olmana rağmen bizim apachelerde bilgi sahibisin ,Hindistan'da motorun herşey olduğunu biliyorsun tarafsız bir yorum yapmışsın gerçekten helal olsun

Vibrasyon az varmı var tabikide arkadaşında dediği gibi rahatsız edici seviyede değil yani motorun seriliğinden hissetmiyorsunuz bile

Apache'nin bırak 160lıkları 180 CC olanını getirmiyorlar onlar gelse o zaman bir gör Enjeksiyonlu ve dijital göstergeliydi yanlış hatırlamıyorsam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR motosiklete sahip olmana rağmen bizim apachelerde bilgi sahibisin ,Hindistan'da motorun herşey olduğunu biliyorsun tarafsız bir yorum yapmışsın gerçekten helal olsun

Vibrasyon az varmı var tabikide arkadaşında dediği gibi rahatsız edici seviyede değil yani motorun seriliğinden hissetmiyorsunuz bile

Apache'nin bırak 160lıkları 180 CC olanını getirmiyorlar onlar gelse o zaman bir gör Enjeksiyonlu ve dijital göstergeliydi yanlış hatırlamıyorsam.
    150 likler bütün sitelerde satışa verilmiş

herkes yeni modelleri bekliyor beklerkende elindeki 150 liği çıkartmaya çalışıyor

banada bi teklif geldi

bende 2007 ybr var

satılığa çıkarttım

adam bana 2008 model 20100 km de apache teklif etti

bu anketide onun için hazırladım

değişsemmi değişmesemmi

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağolasın yorum dediğin tarafsız olur zaten
    TVS
    racing tutkunu olmasam kesinlikle tvs apache alırdım..6 sene titan kullandığım için biraz daha farklı bişey almak istedim

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    mercedes mi? Tofaş mı? karar sizin ;);).D

Motosikleti
    mondıal 125zn
    bence yamaha ybr 125 cunku surat degıl kullanım kolaylıgı onemlı

Alıntı eke30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs de vibrasyon var diyorlar ben bindim öyle rahatsız edici değildi ybr de hiç yok titreşim bu kesin ama yakıt ta ve malzemede bence kafa kafaya gelirler ama görüntü derseniz tvs parça avantajı yamaha nın benim tercihim tvs olurdu .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:51 ----------

tvs..aphaçhe hele birde 160 cc olanı gelsin bakalım rakip çıkacakmı
    apache kötü deil ama 15 dk aralıksız sürünce elin ayagın tutmuyor titremeden bence titreme tüm artıları alıp götürüyor bence ybr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 ----------

ince motor sana göre değil ama ybr'den de ince olan cbr'ı kullanıyorsun
    tvs nin oturuş açısı çok garip ve titreşimli bir motoru var
    tvs titremede bir numara kanuniyi bile sollamış uzun yola çıktın elim ayagım tutmadı ybr ybr............

Motosikleti
    ybr 125
    Yamaha Brilliant Riding = Yamaha Dahiyane sürüşü

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler