Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 2017 motosiklet alım tercihleri

Katılımcı sayısı
43. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet. sıfır motor aldım

11 25.58%
  • hayır bu fiyatlarla sıfır motor alınmaz

4 9.30%
  • sıfır gelecek yeni modellere yönelmek istiyorum

3 6.98%
  • sıfıra yakın 2. el e yöneldim

12 27.91%
  • eski ama kronik sorunu olmayan 2. el e yöneldim

3 6.98%
  • kazalı motor alıp, onararak binmeyi düşünüyorum

0 0%
  • hayaller başka bahara kalıcak

10 23.26%

2017 motosiklet alım tercihleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cıks
    2017 motobike fuar ı kullanıcılar üzerindeki etkisini göstermiş, forum içerisinde tartışmalar "ona bu para verilmez,kalitesini beğenemedim, bu fiyatlara motor alınır mı, ya iyide dolar euro aldı başını gitti alım gücümüz düştü, iyide güzel kardeşim adamlarda kar marjını yükseltmiş,servisi berbat, bu model motor tam fiyat performans ürünü olmuş"...vs şeklinde hararetle devam ederken dedim konuyu açmak için uygun zaman bu zamandır.

2016 yılında sektördeki daralmanın 2017 de daha sert geçeceği yönünde moted in açıklamalarını forumda okumuştuk zaten bunu bizlerden önce gören firmalar da düşük cc den pay kapma çabasıyla yeni modellerini görücüye çıkarttı fakat o kadar yüksek fiyatlarla çıktı ki benim bile aklımdan geçen "olm al bi inazuma sök tak parçala v strom 250 ye çevirsem aradaki fiyat farkı bu kadar damarlı çıkmaz" :D

işin şakası bir yana bu fiyatlar olur mu olmaz mı tüketici zaten cevabını verecektir.

benim bu anketle sormak istediğim, fuar sonrası yeni modellerle birlikte fiyatların kur, kar marjı, ötv, kdv , devlet... ne derseniz diyebilirsiniz seçim tercihlerinizin mekanizması nasıl işlemekte? alım yapmayı düşünüyor musunuz yada aldınız mı, yada vaz mı geçildi? gibi sorularla hem anket hem yorumlarla tercih sebeplerini bulmak
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    zongshen rx4 gelecek modeller arasında uygun fiyatlı olursa tercih sebebi olabilir başka baharlarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)