Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: MotoGP 2006! Hangi Tribünde İzleyelim?

Katılımcı sayısı
155. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Gold (81,00 YTL)

29 18.71%
  • Silver 1 (45,00 YTL)

15 9.68%
  • Silver 2 (22,00 YTL)

35 22.58%
  • Açık Alan (8,00 YTL)

76 49.03%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MotoGP 2006! Hangi Tribün?

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer

28-29-30 Nisan 2006 tarihlerinde İstanbul Park'ta düzenlenecek olan MotoGP yarışları için geri sayım başladı

Motosiklet.net MotoGP organizasyonu bu anketin sonucuna göre düzenlenecektir. Biletleri zamanında ve indirimli alabilmemiz, organizasyona beraber iştirak edebilmemiz açısından lütfen azami hassasiyeti gösteriniz.

Önemli: Toplu bilet alımı yapılmayacaktır, herkes biletini kendisi temin edecektir.

ANA TRİBÜN
    Heyecanın başladığı, araçların start almadan önce çıkardığı o muazzam sese en yakın tribün... Aynı zamanda finişte damalı bayrağın sallanmasına ve şampiyon pilotun yumruğunu havaya kaldırmasına da en yakından tanık olma şansını GOLD sınıf bilet alarak yakalayabilirsiniz. Şampiyon pilotların podyumdaki sevincine de yine GOLD sınıf biletle tanık olabilirsiniz.

PORTATİF TRİBÜN 1 / SILVER 1İlk virajı görmesiyle start anındaki kargaşayı, geçişleri ve olası kazaları yakından izleyebileceğiniz bu tribünde araçların verdikleri mücadeleyede tanık olacaksınız. Her turda 300 km/s’e yakın süratlerden, dinamik anlamda çok zorlu olarak nitelendirilen bu viraja sert frenajla gelen pilotların birbirlerini geçme çabaları görülmeye değer olacaktır.

PORTATİF TRİBÜN 2 / SILVER 2
    Araçları uzun bir süre görebileceğiniz bir yerde bulunan tribün 2, yüksekte konumlandırılmış yapısıyla sağ yukarı tırmanan 2. virajın çıkışını, 3-4-5 ve 6 numaralı virajların tamamı ve 7’nin girişine kadar olan düzlüğün bir bölümünü görmektedir. Çoğu pilotun hata yaptığı, yüksek süratlerle gelinip birbirini takip eden teknik virajlarla dolu olan bu bölümde yarışın tadına tam olarak varıp heyecanı bir an olsun bile kaybetmeyeceksiniz.

AÇIK ALAN
    Açık alanlar içerisinde tribün bulunmaması ve büyük alanlara yayılmış olması nedeni ile tek bilet karşılığı yarışın çeşitli bölgelerindeki heyecanı dolaşarak seyretme olanağı sunmaktadır. İstenildiği takdirde teknik virajların yanında bulunan açık alanlarda veya hızlı düzlük ve hızlı virajları gören bölgelerde yarışın tüm heyecanına tanık olabilirsiniz. Alacağınız kombine biletler ile antrenman ve sıralamalarda hızlı düzlüklerde ki muhteşem sesi ve ivmelenmeyi yarış günü de geçişlerin yaşanacağı bölgelerde ki rekabeti tam anlamıyla hissedebilirsiniz.

Tüm biletler 3 günlük kombine olarak satılmaktadır, 15 Nisan 2006 tarihine kadar 2 bilet 1 bilet fiyatına!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Anket sonucuna gore org. duzenlenecektir.
    Son Tarih 1 Nisan
    Organisazyona katılmak istiyorsanız anke sonucuna göre 1 Nisandan sonra bilet alımı yapabilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Açık alan cuk oturur.. Aynı zamanda organizasyonla piknikimsi bişilerde organize edebiliriz..Ohh ye iç yarış seyret.. Ayrıca diğer alanlarıda dolaş..Cici duruo..

Motosikleti
    Fazer
    Biletler 3 günlük kombine olmakla beraber anket seçeneklerinde yazan fiyatlara Biletix hizmet bedeli ve kurye bedeli dahil değildir.

15 Nisan'a kadar 2 bilet 1 bilet fiyatına! kampanyası sadece Gold ve Silver tribünler için geçerlidir.

Herşey Dahil tahmini bilet maliyetleri:

Ana : 90 YTL,
    Silver 1 : 50 YTL,
    Silver 2 : 25 YTL,
    Açık Alan : 10 YTL

şeklindedir.

Motosikleti
    1000RR06
    bencede açık süper olur
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    KOmtaaaann ...
    Varya cok kelekçisiniz hee.. Hemen aranızda organize olup silver 2 yaptınız dimi..

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    KOmtaaaann ...
    Varya cok kelekçisiniz hee.. Hemen aranızda organize olup silver 2 yaptınız dimi..
    ben açık alan dedim, yayılırız dedim, püfür püfür dedim, erhan tribünde daha rahat oluruz gibisindne burun kıvırdı ama baktım daha oy kullanmamış

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim düşüncem açık zaten adamlar vızır vızır geçip gidiyo hiç değilse kafamıza göre yayılıp muhabbet ederiz...

Piknik olayıda mükemmel olur !

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı
    ben açık alan dedim, yayılırız dedim, püfür püfür dedim, erhan tribünde daha rahat oluruz gibisindne burun kıvırdı ama baktım daha oy kullanmamış
    Burnunnuz uzuuooooooo

ceko35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO & Ducati Monster
    tribün 8 in orası mükemmel.. tüm geçişler hemen hemen orda oluyor... 8 numaralı tribünün yanındaki çimenlik alanda yayılma durumu olabilir.. güzelde olur ;)

biz Sabiha Gökçen Havaalanı olarak bi grup gelicez zaten 10-15 kişi.. belli bi açık alanda daha cok grup olusturur keyifle izleriz yarışları
    KSK FOREVER ... 35½

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    ya neden herşey ist de oluooo!!!!!!!!
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    1000RR06
    türkiyenin merkezi istanbul olduğu için
    Acımadıki, acımadıki

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Valla bence açık alan olsun derim. Geçen sefer misler gibi yattığımız yerden keyifle yarış seyrettik. Silver2'nin önündeki alandaydık zaten bence çok teknik bir viraj yarışın tek kazasıda orda olmuştu. Hatta yanımızdaki yunanlılar piknik sandalyelerini açtılar, araya buzluğu koydular kimisi birayı devirdi kimisi meyve suyunu hariiiiiikaydııııııııı valla
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı motoman adlı üyeden alıntı
    Valla bence açık alan olsun derim. Geçen sefer misler gibi yattığımız yerden keyifle yarış seyrettik. Silver2'nin önündeki alandaydık zaten bence çok teknik bir viraj yarışın tek kazasıda orda olmuştu. Hatta yanımızdaki yunanlılar piknik sandalyelerini açtılar, araya buzluğu koydular kimisi birayı devirdi kimisi meyve suyunu hariiiiiikaydııııııııı valla
    Aynen doru walla benimde aklımdan gecen yer orasıydı ...

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açık alan daha iyi olur bencede yoksa televizyondanda seyredebiliriz evde
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    ÖNEMLİ!!!

Arkadaşlar açık alan biletleri 8yl, silver2 22ytl; ancak 15 nisana kadar silver2 alırsanız ikinci bilet hediye, yani silver2 11ytl oluyor. Silver2 biletlerle açık alana girmenize itiraz edilmiyor. O yüzden ben silver2 almayı planlıyorum, hem tribüne hem de açık alanlara girebileceğim.

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    ÖNEMLİ!!!

Arkadaşlar açık alan biletleri 8yl, silver2 22ytl; ancak 15 nisana kadar silver2 alırsanız ikinci bilet hediye, yani silver2 11ytl oluyor. Silver2 biletlerle açık alana girmenize itiraz edilmiyor. O yüzden ben silver2 almayı planlıyorum, hem tribüne hem de açık alanlara girebileceğim.

Nasılsa gidiş için grup çalışması yapılacak.. KAtılacak grubun yarısına silver 2 bilet aldırırz değiş tokuş yaparız orda organize oluruz yaneee..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    İkinci bileti kullanacak birisini bulmam lazım Dişi olması tercih sebebi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bukadar insan anca açık alana sığar :D,
    bence uygun fiyatıyla açık alan derim...
    biraz TV lere uzak kalıyo ama idare ediyoruz
    iyi günler..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

durmustit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 750
    açık alan olsun geçen seneki yarışta çok rahat izledim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler