Alıntı alfawings adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Buna siz karar vereceksiniz. Motorcu tarifide verildi kendimce diyelim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 ----------

Geçen yılbaşı geçirdiğim kalp krizi ve acil bypass ameliyatı çok problemli geçti. Pıhtı atmasını önlemek için kan sulandırıcı ilaç alıyorum. Bu durumda motora bimmen risk açısından yönetilebilir olmanın çok ötesinde olduğundan aklen binemiyorum. Herhalde de bu böyle gidecek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

Elbette kumandaları iyi kullanmak, motora her türlü hareketi yaptırmak, sosyal insan olmak ama kendi bireyselliğinin de kendine gerektiğinde yetecek insan olmak da motorcu olmanın vasıflarındandır. Benim tarifimde şöyle: Gerçek bir motorcu olmak için bu tavrın, sürmek için motora binmek, binmek fiilinin kendisinden zevk almak, bu meşguliyetin tamamen kendisi olarak sizin bir parçanız haline gelmesidir.

Cevap yazanlar öncelikli olarak yazımı okuyan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/alpa...#ixzz18UXnLd9Q
Müzisyen olmak için piyano sahibi olmak gerekmediği gibi; motorcu olmak için de motor gerekmez (bana göre)... Siz özgürlüğü içinizde yaşarsınız. motor ise onu sadece açığa çıkarır. İçinizde özgür olmaya devam edin...