Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

- ACİL - Nasıl Bir Motor Almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar...
    Hergün çektiğim trafikten çok sıkıldığım için, artık ben de motorlanmak istiyorum

Ama motorumu acil olarak almalıyım.. Hergün Bahçelievler'den 1.Levent'e gidiyorum, yakında akşamları Levent'ten Avcılar'a oradan tekrar B.evler'e döneceğim. Günlük ortalama 80 km yol yapmam söz konusu yani..

Motor için 2.700 YTL ayırabilirim maksimum!

Sizce nasıl bir motor almalıyım? Beni hiçbir türlü üzmemeli, servisi vs iyi olmalı; vitesli olup olmaması hiç sorun değil, marka da sorun değil, yeter ki iyi olsun, sorun çıkarmasın çünkü uğraşacak zamanım yok... İyi olsun da scooter bile olur :-) Şubat'a kadar alsam iyi olur galiba

Acilen önerilerinizi bekliyorum... Şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    hoşgeldiniz......

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    arkadaşım öncelikle aileye hoş geldin başlığını ilgili foruma taşıyorum ......

teşekkür ederim...

ama bi cevap olsun isterdim :(

Mondial RSI 150 nasıl motor ? seri mi (kendisine, fiyatına vs göre)?

ve ben bunu her gün (karlı havalar hariç kullanmak istiyorum; Yağmur çamur durumuna da uyar mı?¿

BJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaanuni seyhan 125 var kanuninin yani cıkan windy 125 war fiyatlar:

windy nin fiyatını bilmiom
    seyhan 125T:2,418YTL

BJK teşekkür ederim ama Seyhan direkt kurye motoru diye bilinen diil mi...

super_meke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varadero
    ybr 125 al
    tavsıye ederım

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Öncelikle hoşgeldin,

O fiyata Keeway Superlight 150 öneririm.
    Motor hakkında Motosiklet Modelleri'nde açılmış topicte genellikle memnun bir kullanıcı kitlesinin görüşlerini bulabilirsin.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günde 80 km. yol yapacaksan sağlam bir şey al bence, mondial'le asya motor'la falan uğraşma. ( şimdi bütün çin malı fanatikleri üstüme çullanacaklar ama bence böyle )

Her türlü havada kullanacaksın, ve üstelik günlük işlerin için kullanacaksın. Birde trafikte... Bence sen iyisinden ikinci el bir maxi-scooter bak. Yağmurdan çamurdan biraz korur, bagajı çantanı vs. alır, otomatik olmasıda trafikte rahat.

Sıfırlarda 2,700 seni Çin mallarına limitler. İkinci ellerde bu fiyata ne var diye bir baktım, internette (reklam olmasın siteyi vermiyorum) 2004 model bir SYM Joyride bulum 2,850'ye, 2004 model 8500 km'de. Bence senin amacına çok uygun.

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mastergenie adlı üyeden alıntı
    Günde 80 km. yol yapacaksan sağlam bir şey al bence, mondial'le asya motor'la falan uğraşma. ( şimdi bütün çin malı fanatikleri üstüme çullanacaklar ama bence böyle )

Her türlü havada kullanacaksın, ve üstelik günlük işlerin için kullanacaksın. Birde trafikte... Bence sen iyisinden ikinci el bir maxi-scooter bak. Yağmurdan çamurdan biraz korur, bagajı çantanı vs. alır, otomatik olmasıda trafikte rahat.

Sıfırlarda 2,700 seni Çin mallarına limitler. İkinci ellerde bu fiyata ne var diye bir baktım, internette (reklam olmasın siteyi vermiyorum) 2004 model bir SYM Joyride bulum 2,850'ye, 2004 model 8500 km'de. Bence senin amacına çok uygun.
    katılıyorum. çin fanatikleri çullanırsa yanındayım. furı bekle krediyi düşün ya da ikinci el de olsa iyi bir şey al. çünküüü sıfır çin malı ikinci el italyan ya da japondan daha çok sorun çıkartır.

motorluvehuzurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650
    dostum seninde bizim gibi trafik belasından kurtulma kararı aldığına sevindim.
    benim satılık ilanlar bölümünde bir motorum var başinda yeşil ok olan ve takas olur diye başlayan.
    bir incele istersen görüşürüz, marka olarak kanuni ve çin malları gibi ne servis sorunu var nede parça senin anlıycan motorun tofaşı diyebilirim.
    UZUN süre bana sıkıntı çıkarmasın diyorsunya zaten daha 4,000 kmde yani neredeyse yeni sayılır.bütçeni biraz aşıyor galiba ama ayarlarız hiç önemli değil yeterki karşılıklı işler görülsün.
    ilanı bulamazsan:ALİ DÖNMEZ 0532 352 57 22

arkadaşlar önerileriniz için çok teşekkür ederim...

durum hala netlik kazanmadı ama anladığım bişey var ki o da bazı ucuz markalardan uzak durmam gerektiği...

Tamamen şansa bağlı olarak iyi veya kötü motorlar piyasada geziniyor zannedersem :-)

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    yamaha ybr125 al bence. vitesli ve dayanıklı motor. fiyatı bayilere göre değişiyor. 2. ellere de bakabilirsin. ama plaka masraflarına ve özellikle 2.eldeki devir masraflarına dikkat et.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bence vitesli bir motor al...Yamaha YBR sana uygun sanırım
    0 Rh (+)
    06 - 09

ybr bence de çok sağlam bi makina ama ben biraz da estetik olmalı diyorum... :-)

bu MONDIAL'de 150 RS mi yoksa 151 RSI mi daha iyi? Aynı gibiler ama RSI'nin renkleri daha sade diye daha güzel geliyor, fark var mı?¿ Bir de yağmurda kullanmaya kalksam neler olur sizce? (Aynı soru Keeway SL 150 için de geçerli)

update!...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler