Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kiralık yamaha r1 yada 1000rr arıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    dylan 07' , 600RR 08'
    Arkadaşlar ,merhaba.Konuyu doğru yere açmışımdır umarım.3 senelik 600rr sahibiyim.(nickime aldanmayın) 1000 lik bir makina denemek istiyorum.Eğer beğenirsem alma durumum var.İnterneti araştırdım ama ilanların hepsi ortadan kalkmış.Bu motosikletleri kiralayan bildiğiniz bi yer yada biri varmı?
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Madem almak isiyorsun bence almak istedigin motoru denemen daha saglik li olacaktir. Yada bu motorlara sahip olan birinden rica edeceksin. Race motor kiralayan bir yer hic gormedim hayatimda acikcasi.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cemsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor sanırım benim geçen sene kiraladığım motordu
    ben 9bin km iken almıştım 1 günlüğüne sıkıntısı yoktu

kiraladığınız motorlara dikkat edin sürekli olarak farklı insanların kullandığı şeyler sonuç olarak kimin nasıl kullandığını bilemiyorsunuz ve elinizde patlayabilme durumları var. Açık senet imzalıyorsunuz neticede. Motosiklet kiralayacağınız yer tanıdık ise zaten motorun durumunu size izah ediyor. Benim nadiren aldığım bir yer var aradığımda düzgün motor yoksa sonra abi diye söylüyorlar saolsunlar ama bu insiyatifi başkası için kullandırmazlar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor sanırım benim geçen sene kiraladığım motordu
    ben 9bin km iken almıştım 1 günlüğüne sıkıntısı yoktu

kiraladığınız motorlara dikkat edin sürekli olarak farklı insanların kullandığı şeyler sonuç olarak kimin nasıl kullandığını bilemiyorsunuz ve elinizde patlayabilme durumları var. Açık senet imzalıyorsunuz neticede. Motosiklet kiralayacağınız yer tanıdık ise zaten motorun durumunu size izah ediyor. Benim nadiren aldığım bir yer var aradığımda düzgün motor yoksa sonra abi diye söylüyorlar saolsunlar ama bu insiyatifi başkası için kullandırmazlar
    Yani kiraladığın yer tanıdık değilse kiralamak mantıksız öylemi.. Düşünemiyorum açık senete imza atıp ve motor sendeyken herhangi bir arıza çıkarması ihtimalini
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani kiraladığın yer tanıdık değilse kiralamak mantıksız öylemi.. Düşünemiyorum açık senete imza atıp ve motor sendeyken herhangi bir arıza çıkarması ihtimalini
    motosiklet kiralayan her yer motorunu bu şekilde veriyor kullanıcıya eski usul. Kredi kartına provizyon koyup motoru verme yok ancak BMW'den vs motor kiralıyorsan durum farklı oluyor ve tabi doğal olarak fiyatlandırmalarda ona göre değişiyor.

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı dylan79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ,merhaba.Konuyu doğru yere açmışımdır umarım.3 senelik 600rr sahibiyim.(nickime aldanmayın) 1000 lik bir makina denemek istiyorum.Eğer beğenirsem alma durumum var.İnterneti araştırdım ama ilanların hepsi ortadan kalkmış.Bu motosikletleri kiralayan bildiğiniz bi yer yada biri varmı?
    Teşekkürler.
    1,5 sene evvel fazer almaya karar verdim ama test edecek tanıdık falan da yok. kızıltoprakta buldum birtane. alıcı olduğumu da anladı arkadaş. kullanmak isterim dedim. adam istersen arkama bin ben gezdireyim seni beğenirsen alırsın veya fiyatı 11000 tl ver parayı test et, beğenmezsen paranı iade ederim hemen demişti. cep te de herzaman 11000 tl nakit ile dolanmadığım için test edememiştim. alacağınız motoru belki bu şekilde test etme şansınız olur, eğer tanıdık birileriniz yoksa..
    motorda motor, ille de motor

Motosikleti
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,5 sene evvel fazer almaya karar verdim ama test edecek tanıdık falan da yok. kızıltoprakta buldum birtane. alıcı olduğumu da anladı arkadaş. kullanmak isterim dedim. adam istersen arkama bin ben gezdireyim seni beğenirsen alırsın veya fiyatı 11000 tl ver parayı test et, beğenmezsen paranı iade ederim hemen demişti. cep te de herzaman 11000 tl nakit ile dolanmadığım için test edememiştim. alacağınız motoru belki bu şekilde test etme şansınız olur, eğer tanıdık birileriniz yoksa..
    çünkü kullandığın motor senin değilse ve sen kullanıyorken bir sorun arıza veya kaza olursa motosiklet her zaman için o an kullananındır derler

gayet mantıklı bir şey söylemiş o arkada.

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü kullandığın motor senin değilse ve sen kullanıyorken bir sorun arıza veya kaza olursa motosiklet her zaman için o an kullananındır derler

gayet mantıklı bir şey söylemiş o arkada.
    tabiki de, birigelip motorunu test etmek istiyorum dese (arkadasım dahi olsa, gerçi tanımadığım adama vermem motoru) kırarsan alırım parasını diye baştan söylerim ben de. çok yakın bir arkadasımın cbf 600ü vardı. test etmek istediğimde, şu an ki fiyatı bu, düşürürsen, kırarsan alırım parasını demişti.. e haklı sonuçta..
    motorda motor, ille de motor

Motosikleti
    dylan 07' , 600RR 08'
    r1 olsa kiralayacağım ama sadece 1000rr var.benim amacım zaten 180-200 de gazı açtığımda bana verdiği his.2 side aynı kapasitede makinalar.aralarında çok fark omaz die düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)