Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

5.000 ytl ye kadar racing almak istiyorum. Ne oneriyosunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir bu hız merakı anlamadım gitti... Zaten alacağın 250cc ve üstü motorların hepside hızlı gidiyo.

İllaki daha büyük hız istiyorsan 3 kuruşa 5 köfte isteme...

abi benim istediğim o 3 kuruş ile hangi köfteyi alırsam daha iyi olur. O iyi köfteyi arıyorum ben...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Arkadaşım Bende Bi Aralar Senin gibi düşünuyordum fzr alcaktım kendi memleketimde vardı cok sevdim ses tip o bicimdi ama gelde sen onu kulanana sor neden dersen 91 model 4 silindir oldugu icin seside güzel ama 5 milyara 4 silindirli motor lazım sana var baya var ama en iyisi 94 model oda iş görmez yani bi parca almaya kalk besela jant 600 ytl aşaya alaman motorunu yanlışlıkla bi düşse durdugu yerde 1 milyardan asaya bulamasın parcaları ama parcaları bulabilirsen tabi neden dersen 91 model 18 sene gecmiş aradan bulunmadıgından dolayı belki dahada pahalı olabilir 1 milyarıda gecer yani anlayacan bak ben ybr aldım ilk başlangıc daha sonra hyo 250 alcam düşünuyorum durumum musayit olursa tabi sen başlangıc motorun yapmısın ama vitesli diyil ama kulandım baya diyorsun hyo al aklın varsa derim sesi olmasın bence görüntüye daha cok ilgi oluyor ztn güzel egsoz takarsan yarış motorun sesi anlaşılıyor fazla olmasada birde aile yönü hyo neymiş derse o zaman başka o zaman honda cbr bakacaksın ama 2005 üst modeli olsun kesin memlun kalırsın ybr bile olsa

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    bu meblağ yüksek cc li bir motor içn çok düşük, bulursanda sağlam değildir.......
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Ehh be abicim karar ver artık motor kalmadı ortalıkta
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alicim Sana Kardeş Önerisi.
    Kawasaki 250 r
    2. Eli O Fiyata Bulabilirsin.
    Hyosung 250 r
    o Fiyata Bulabilirsin.
    Ama inanki Hyosung Çok Öneriyolar Hem Hafif Oluşundan Hemde Rahatlık KOnusunda Bende Paramı Biriktiriyorum Yaza İnşallah O Motosiklete Kavuşacam. Saygılar...
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    http://www.sahibinden.com/super_spor...XQQdisplayitem
    Bu nasıl bu motoru hergün görüyorum..

Alıntı ByBaTeR!ST adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ama inanki Hyosung Çok Öneriyolar Hem Hafif Oluşundan Hemde Rahatlık KOnusunda Bende Paramı Biriktiriyorum Yaza İnşallah O Motosiklete Kavuşacam. Saygılar...
    hafif mi dedin neresi hafif onun 170kg şimdi 600lükte bile yok
    :bestmt:

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bu arkadaşın mondisine yaptığı modifiyelerden sonraki mesajını hatırlıyorum forumda. çok büyük tepkiler toplamıştı. sakızdan çıkan çıkartmalarla doluydu motor adeta.. motorunda ayna plaka hiç bir şey yoktu.. ehliyet ruhsat mı plaka olmayan motorda haliyle yoktu. kask mask hak getire tabii..
    aldığı tepkilerden sonra köy yollarında sürüyorum falan gibi bir savunma yaptığını hatırlıyorum. Aynasız da sürebilirim falan diyordu... o zaman ona arka çıktığımı hatırlarım. çok sert dille eleştiriliyordu. sonra haklısınız falan yazmıştı. koruma şart, ayna mayna lazım. demişti..
    vaybee demiştim. MT gerçekten işe yarıyor, insanlar birşeyler öğreniyor.
    Evet o gün bu arkadaşa destek çıkmıştım. ama bugün destek çıkmıyorum.
    anlaşılan bir kaç ay önce belki yaşının da getirdiği heyecanla aynaya bile gerek olmadığını düşünen bir arkadaş bir kaç ayda usta olmuş.. hız arıyor.. aman yavaş kardeş.. aman yavaş !

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşın mondisine yaptığı modifiyelerden sonraki mesajını hatırlıyorum forumda. çok büyük tepkiler toplamıştı. sakızdan çıkan çıkartmalarla doluydu motor adeta.. motorunda ayna plaka hiç bir şey yoktu.. ehliyet ruhsat mı plaka olmayan motorda haliyle yoktu. kask mask hak getire tabii..
    aldığı tepkilerden sonra köy yollarında sürüyorum falan gibi bir savunma yaptığını hatırlıyorum. Aynasız da sürebilirim falan diyordu... o zaman ona arka çıktığımı hatırlarım. çok sert dille eleştiriliyordu. sonra haklısınız falan yazmıştı. koruma şart, ayna mayna lazım. demişti..
    vaybee demiştim. MT gerçekten işe yarıyor, insanlar birşeyler öğreniyor.
    Evet o gün bu arkadaşa destek çıkmıştım. ama bugün destek çıkmıyorum.
    anlaşılan bir kaç ay önce belki yaşının da getirdiği heyecanla aynaya bile gerek olmadığını düşünen bir arkadaş bir kaç ayda usta olmuş.. hız arıyor.. aman yavaş kardeş.. aman yavaş !
    abi anlıyorum , o zmnda tesekür etmştim sanırım , yine tesekür ederim....

Not :
    Resimler o fotoğrafları çektiğim zamandan kalma...

bu motordan bi süre kullandım , ve asıl demek istediğimde , almışken iyi bi şey alabilmek , bi daha değiştirme şansım gayet zor...

ve motoru aldığım zamanda bu şekil kullanmayacağım kesin :
    http://www.izlesene.com/video/arabal...teRelatedNamei
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin yaşadığın durumu çoğumuz yaşadık, kimimiz akıllandık, kimimiz hala debeleniyoruz. Bende isterim güzel bi R1 alasın, yada 600 F sahibi olasın, verdiğin ara gazla tüm arabaların dikkatini çekip yolları açasın, dikkatleri üzerine çekesin, kızları tavlayasın.. Amaaa..
    İşte bu ama çok önemli, herkes hayallerine ulaşamıyor, çoğumuz farklı motorlar istememize rağmen bütçemize göre motorlara biniyoruz.
    250 cc'lik chopperr'a binen Dragstar istiyor,, yada intruder, 250 GTR kullanan R1 istiyor yada Ninja.. Ama, imkan ve olanak meselesi..
    5 milyara 4 silindir bulursun, ama uzun süre kullanıcam, değiştirmeyeceğim diyorsun. Suziki distribütörü değilim, ama yine sana GS500'ü önericem. Şu an GS500 sahibi de değilim, marka fanatikliği yapmadığım belli olsun diye söylüyorum. Sadece kullanmışlığım var. Çeşit çeşit motor kullandım, amaa verdiğin fiyata alınabilecek en iyi motorlardan biri. Son hızını sormuşsun, 180 yapar.
    Eğer illa 4 silindir diyorsan da, 96-97 model Suziki Srad 600 yada 750 bulabilirsin.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    sradlarında sağlamı yok denicek kadar çok az artık

iyi araştır sağlam pazarlık yap güzel ole çok üzülmemiş bir hyo bulabilirsin bu rakamlara alır tepe tepe kullanırsın ama sıkı pazalrık yapabilmen gerekli

ehliyetin yoksa ne yap ne et ehliyetini ve korumalarını tamamla kalan paranla birşey al kendine...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yaşadığın durumu çoğumuz yaşadık, kimimiz akıllandık, kimimiz hala debeleniyoruz. Bende isterim güzel bi R1 alasın, yada 600 F sahibi olasın, verdiğin ara gazla tüm arabaların dikkatini çekip yolları açasın, dikkatleri üzerine çekesin, kızları tavlayasın.. Amaaa..
    İşte bu ama çok önemli, herkes hayallerine ulaşamıyor, çoğumuz farklı motorlar istememize rağmen bütçemize göre motorlara biniyoruz.
    250 cc'lik chopperr'a binen Dragstar istiyor,, yada intruder, 250 GTR kullanan R1 istiyor yada Ninja.. Ama, imkan ve olanak meselesi..
    5 milyara 4 silindir bulursun, ama uzun süre kullanıcam, değiştirmeyeceğim diyorsun. Suziki distribütörü değilim, ama yine sana GS500'ü önericem. Şu an GS500 sahibi de değilim, marka fanatikliği yapmadığım belli olsun diye söylüyorum. Sadece kullanmışlığım var. Çeşit çeşit motor kullandım, amaa verdiğin fiyata alınabilecek en iyi motorlardan biri. Son hızını sormuşsun, 180 yapar.
    Eğer illa 4 silindir diyorsan da, 96-97 model Suziki Srad 600 yada 750 bulabilirsin.
    evet haklısın aslında abi, hemde cok , her zaman daha iyisini istiyor insan.
    ben bu mondial i almadan once, motor olsun , benim ayağımı yerden kessin yeter diyodum , şimdi daha iyisi diyorum.

şu anki fikrim hyo , başlarda bi sürü kişi bana onermişti ama pek sevmemiştim , youtube de videolarını izleyince bnm için en uygun model olduğunun farkına vardım.

sahibinden.com da 5.500 ytl e 2oo8 model bi tane buldum , bakalım adamla bi görüşeceğim , ona gore de bi karar a varacağım , olmadı 2007 model bi çok secenek var

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sradlarında sağlamı yok denicek kadar çok az artık

iyi araştır sağlam pazarlık yap güzel ole çok üzülmemiş bir hyo bulabilirsin bu rakamlara alır tepe tepe kullanırsın ama sıkı pazalrık yapabilmen gerekli

ehliyetin yoksa ne yap ne et ehliyetini ve korumalarını tamamla kalan paranla birşey al kendine...
    evet pazarlık çok onemli,

kaskım ve mıntum tamam , şu an için acil olan , dizlik var , gerisini yine bi şekilde birazcık daha ilerleyen zamanlarda alabilirim...

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Sevgili Ali...
    Gel vazgeç şu hız merakından.
    En iyi motorcu torununu arkasına alıp gezdirendir.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bunlarada goz at modellerı cok ama devrine damgasını vurmus motorlar...
    http://www.sahibinden.com/yamaha_fzr...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/honda_900r...XQQdisplayitem

Bak buda 500 mılyon fazla ama belkı ınebılırı
    http://www.sahibinden.com/cok_temizW...XQQdisplayitem

Buda suzuki
    http://www.sahibinden.com/49950_km_d...XQQdisplayitem
    HONDA

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuttum bu lafı. Gaze gelip aldığım Naked Er-5 den sonra anladım ki. Chopper olsun Çamurdan(Çinli) olsun, rahat olsun Bahsettiğini dedem yaptı bana. Aldı arkasına gezdirdi. Zaten bu tutku da ordan bulaştı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Eşimin motorunu satıyoruz..

2006 model CBR125R 10 bin km temiz, kazasız, Honda servis bakımlı, sorunsuz

4000 YTL
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlarada goz at modellerı cok ama devrine damgasını vurmus motorlar...
    http://www.sahibinden.com/yamaha_fzr...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/honda_900r...XQQdisplayitem

Bak buda 500 mılyon fazla ama belkı ınebılırı
    http://www.sahibinden.com/cok_temizW...XQQdisplayitem

Buda suzuki
    http://www.sahibinden.com/49950_km_d...XQQdisplayitem

evet bunları sahibinden de gormustum , hepsini incelemiştim.

ama sonra ,burada bi kaç abimden qelen tavsiyeler beni hyosung a yoneltti.

facebook da bi motorcu abi ile tanıştım , ve bana kesinlikle onları almamamı soyledi.dedi ki ; sen bi öğrencisin ve o motoru alıp her yonü ile düşünmen gerekiyor , ben kaç yıl cbr 600 rr kullandım ve gecen ay sattım. Sattığım zaman motor bitmiş durumda idi , ve genelde çoğu kişi öyle yapar,

ama sen tutmuşsun , 18 yaşında makina almaktan bahsediyosun , motoru haftada 1 kere kullanacaksan ne gerek var.bi arızada dunyanın parası....

eskinin derdi ile uğraşacağına yeninin borcu ile uğraş , çok daha iyidir...

Alıntı yorgun 48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Ali...
    Gel vazgeç şu hız merakından.
    çok haklısında yorgun abi , olmuyor işte....

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşimin motorunu satıyoruz..

2006 model CBR125R 10 bin km temiz, kazasız, Honda servis bakımlı, sorunsuz

4000 YTL
    mehmet abi, güzel miş ama , şu an ben sanırım hyosung 250 r alacağım,

yinede fikrim değişirse seninle iletişime gecerim.

bence rs ama 125 olsun bende var istersen verelim sana 1998 model 0555 432 62 62 fyada farukdainese666qhotmail.com dayımm

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)