Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

en iyi 100 lük cup motor

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben hepinize şunu soruyorum en iyi 100 lük cup motor hangisidir.
    100 lük cup motor almayı düşünüyorum.1500 ytl civarlarında bir paraya hangi marka 100 lük cup motor alınabilir.siz hangisini tavsiye edersiniz sebebiyle söylerseniz çok iyi olur.bana yardımcı olan herkese tsekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 100 UKH
    Hangisinin en iyisi oldugunu bilmiyorum ama ben büyük ihtimalle mondial 100 UKH yi alacagim, bugun gittim baktim hazir iki saatin icinde teslim ederiz istiyorsan dediler, servisden akünün sarj edilmesi lajim imis, birde 2 litre benzin ve parayi getir dediler, pesin fiyati plakada dahil 1600.ytl istiyorlar.

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birde kuba motorda var ona bak derim bazı arkadaşlar kaliteli olduğunu söylüyor karbiratöre malzemesi iyiymiş
    103 hp

Kumsal41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 2008
    cup nie alıyorsunki bu paraya gider en temizlerinden güzel bi ybr alırsın satarkende zarar etmezsin sahibinden sitesini bi gez bence

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000ytl ye güzel ybr bulabilirsin
    103 hp

Motosikleti
    1-yamaha XT660X 2005 2-yamaha XT600E 1995
    arkadaşlar.kymco activ 110 sııfının kalite ve dayanıklıık lideri

Motosikleti
    mondial 100 UKH
    ben de onu düsündüm 2inci el ybr 4000 - 6000 km de 2.500 ytl + actirma parasi + noter.
    ikinci el motorsiklet in temiz cikmasi biraz da sans isi önceki kullanicinin kullandigi tarza bagli.
    mondial in 3,5 veya 4 litrelik depoyla 200 km yol gidebildigini söylüyorlar fiyatta uygun bu nedenle ikinci ele gerek olmadan sifir alinabiliyor.
    Honda cbf 125 gelince onu begenirsem mondial i yari fiyatina satsam bile fazla bir zarar sayilmaz honda cbf 125 i almak icin.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wupp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de onu düsündüm 2inci el ybr 4000 - 6000 km de 2.500 ytl + actirma parasi + noter.
    ikinci el motorsiklet in temiz cikmasi biraz da sans isi önceki kullanicinin kullandigi tarza bagli.
    mondial in 3,5 veya 4 litrelik depoyla 200 km gidebilecegini söylüyorlar fiyatta uygun bu nedenle ikinci ele gerek olmadan sifir alinabiliyor.
    Honda cbf 125 gelince onu begenirsem mondial i yari fiyatian satsam bile fazla bir zarar sayilmaz honda cbf 125 i almak icin.
    doğru düşünmüşsün.bence de mantıklı,mondial şu an sıfır almak için en uygun seçenek sanırım

herkese selam
    en iyi cup benim ki salcano 3 siboplu

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    İnnova en iyisidir
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    mondial 100 UKH
    innova yi 0 km den aradim bulamadim, innova en son 2007 modelleri ikinci el olarak var.
    Innovayi almanya'ya ilk olarak 2008 de soktular, türkiyede 2008 de kaldirdilar.
    Innova su an almanya'da en cok sevilen motorsiklet konumunda, siparisleri bekletmeli karsilayabiyorlar.

Motosikleti
    Moskova-Nınja 250.Türkiye-Kanuni 100 cup
    Efem gel sen kanuni al mondial felan hikaye cabuk dokuluyolar benim motor 8300 de tas gibi 400 de olan mondialler harap durumda,karar senin.

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru düşünmüşsün.bence de mantıklı,mondial şu an sıfır almak için en uygun seçenek sanırım
    katiliyorum

(25karakter)

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    uzun süre cup kullandım. ileride şöyle diyeceksiniz: benzin deposu niye küçük bunun? niye tamiri uzun sürüyor, bu kadar plastik kapağa ihtiyaç var mıydı? debriyaj olsa ne güzel olurdu? neresinden ses geliyor çok sıkınca kırdık mı acaba kaportayı? bununla mt gruplarına katılabilir miyim acaba? beni yolda ekmezsiniz değil mi? şu 25 vidayı sök de hava filtresine bir bakalım değil mi?
    bu böyle uzar gider...
    ben tecrübe denilen şeyin bileşkelerini iyi bilirim
    4

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    2. el en kral 100cc cup HONDA WAVE dir diğer 100cc cup lar onun taklididir çok güzel ve sağlam bir motordur tavsiye ederim bulamazsan kymco aktiv al ama sakın ha sakın başkasına bulaşma sakın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlangıç için cub iyidir benim cub 26bin km de

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    100 cc'de en iyi cup Honda Wave'dir..

Varmı itirazı olan ?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 cc'de en iyi cup Honda Wave'dir..

Varmı itirazı olan ?
    VAR +1
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    mondial 100 UKH
    Evet mondial 100 UKH yi bugün teslim aldim,
    ve ilk 5 km deneme sürüsünü yaptim,
    plaka ve ruhsat isi bir haftaya biter dediler, fabrikasindan kagitlar gelmesi lazimmis.
    Bundan sonra mondial üzreine olumlu veya olumsuz tecrübelerimi sizlerle paylasirim.

bir arkadaş kuba motor iyi falan demiş...ewet ilk bakışta iyi gibi görünüyor ama o motorların servisleri bir arıza olduğunda arkalarında durmuyorlarmış sorun oluşuyormuş bu yüzden şirkete güven olmuyor temiz iş yapmıyorlarmış ben bunu bizim burda ki motor satan bir bayiden duydum bunu sizle paylaşıyorum bilginiz olsun istedim.bilmem doğru mu ama ben olabilir dedim ve bu motordan vaz geçtim

honda innova lar çok güzel motor biliyorum.ama pahalı.bu yüzden onu alamıyorum.mecburen başka motorları bakıyorum artık

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)