Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor alıcam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rock mzik,gezi,tenis
    selam arkadaşlar,
    siteyi bugün inceledim ve çok hoşuma gitti,öncelikle kurucu arkadaşlara teşekkür ederim.
    gelelim konuya ben 35 yaşında bir delikanlıyım
    ve bu yaşta bende motor merakı başladı.daha önce hiç kullanmadım ama çabuk öğrenirim.
    sizlerden ricam bana tavsiye edebileceğiniz "başlangıç için" motor nedir?
    ben yamaha ybr 125 düşünüyorum ne dersiniz?
    şimdiden çok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

YBR 125 iyi seçim. CGL 125'de uygun hem YBR oranla daha az yakıyor ve daha ucuz bir fiyatı var.

Motosikleti
    motorsiklet

ybr 125 ola bilir aslında ama

ybr 125 olan arakadşlar bena kıza bilirler ama bence cgl 125 yeni başlayanlar için daha iyi birde ybr 125 için birşeyler duydum ama doğru ama ynalış italatı durdurulmuş ve avrupa sıtandartlarına uygun olmadığı için türkiyeye girişine izin vermiyorlarmış he bu ara hondanın çıkardığı 125 lik bir motor daha var yeni belki daha iyi olr bilemiyorum.

catlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ybr

Valla onların hepsi soylentidir.Bende Ybr 125 var.Cok memnunum.Yamahalar sağlamdır.Ybr'nin bi kere tipi güzel.Ayriyetten Amortisörleri çok iyi.frenler de sağlam.Sağlam bir motor.ve de cok seri.Kararı sen vereceksin.Ben de cok zorlanmıstım secerken ama simdi rahatım.kolay gelsin

Misafir
    kardeşim ben geğtiğimiz yazı ybr 125 ile geçirdim yani başlayanlar için ideal bir motor ama alıştıktan sonra üçük geliyor benim sana tavsiyem honda cbr125 diye bir motor çıkardı sana tavsiyem budur hem görünüş açısında güzel hmde ideal bir motor fiyatı 4.500ytl tavsiyemdir.seçim senin...

Motosikleti
    ybr
    cbr 125 hondanın ürettiği en komik motor arkadaşlar 200 km sürat ibresi var üzerinde artık twister leri yakabilirsiniz yüzyirmibeşlik makine sollicekmişş hüheheh ulen honda

halukbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CR250R 62hp lik canavar
    o tip motorlarla sadece yolda gezersin ama ben daha 15 yaşındatı ve ehliyetim yok bu yüzden kross yapıyorum ve çok eyleniyorum artık motoru büyütme zamanım geldiği için satıyorum honda xlr125 2002 20000km çok temiz. 05056918710

Motosikleti
    KLE 500

KLE 500

slm..ben motora binmeye KLE 500 ile başladım. illa 125 ile başlamak şart değil. kısa süre içinde küçük gelmeye, keyif vermemeye başlar. hele benim gibi 1,86 boyunda ve yapılıysan motor ufak gelir. düşünürsen ara, fiyat 8750 YTL. gün içinde 02124140438 cem

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moggly, başlık açılalı 10 ay omuş Adam zaten yazıp gitmiş ilk ve son mesajı yani...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler