Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet alıcam yardımcı olun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alma öyle makina. scooter al, kesmediğini hissedince büyütürsün ufak ufak. abi sözü dinle. yazı yazdırmasanda olur sağına soluna ama scooter al.
    Katılıyorum 600 lük bir motor başlangıç için fazla gelir...
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    MOTOSİKLET ALICAM YARDIMCI OLUM

emredersin abi nasıl birşey lazım.....

Alıntı byn_manyax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YHA scooter kullandımm motor alıcamm ... onun ıcınnn .. 600f suzukıı mı hundaymı??

scootet motor değil diyorsun yani. Scootercılar duymasın eritir seni allahıma

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yaratılan Sanal Karakterler, yaratıcı, esprili olsa amma topikler açılırdı heee Burada ise sadece ''Yha'' seviyesinde UYGUR Kardeşler tadında ''Espriler'' çıkıyor gördüğüm kadarıyla

Sanal kişi, sana diyorum hatta tavsiye ediyorum:
    Önce 1250 CC SüperScooter ile başlamalısın, Bunu başardığın gün ''Çıplak'' kullanmaya hazırsın demektir (Naked), elbette en az 2000 küsür olmalı.
    İlk kazanı (hiç ihtimal vermesemde) sağ atlatırsan 50CC Süpermopet ile devam edeceksindir. Tabii yazdığım bu motorlar muhakkak Honday Markasının Suzuki adı altında üğrettiklerinden seçilmelidir, aksi taktirde motora başlamamış sayılır ve en baştan tekrar başlatılırsın (Anlayacağın Sıkıcı Levelleri Tekrarlamak Zorunda Kalırsın). Süpermopet'ten hemen sonra ailecek beğenilen ''Road Ster'' lere geçilmelidir ama aşırıya kaçmamak için öğle akşam birer tablet
    Motorculuk sadece pinip gezmek değildir, motordan da anlamak gerekir. Ders Bir. emme, sıkıştırma, yanma, gaz kaçırma (eşşeğin kulağına su kaçırma olarak da bilinir halk arasında..)

Sanal Kardeş: ne alırsan al ne pinersen pin, sağlıkla, kazasız belasız Anca Gidersin
    Poturdak

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Muzaffer Abimi dinle zararlı çıkma

Nasılsın abi ya?Uzun zamandır gözükmüyordun.Bu arada Allah minik denizciyi analı babalı büyütsün.Kendine iyi bak abi

Seni gördüm aklıma geldi şimdi.Sen pinemeden dylanı da sattık
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

bily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm990smt
    arkadaşım bence ferrarinin f600 ünü al daha uygundur

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer Abimi dinle zararlı çıkma

Nasılsın abi ya?Uzun zamandır gözükmüyordun.Bu arada Allah minik denizciyi analı babalı büyütsün.Kendine iyi bak abi

Seni gördüm aklıma geldi şimdi.Sen pinemeden dylanı da sattık
    Kardeş sen sağolasın e mi Ufaklık şimdilik tüm zamanımızı alıyor, motoruma sadece bakkala giderken pinebiliyorum Senin Dylan satılmış, hayırlısı olsun Çok daha iyilerine, istediğin en güzel motorlara kavuşursun işallah. Yalnız pinemdim ya dylana hakket yanarım Ufaklık ellerinden öper ağabeysi
    Poturdak

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen sağolasın e mi Ufaklık şimdilik tüm zamanımızı alıyor, motoruma sadece bakkala giderken pinebiliyorum Senin Dylan satılmış, hayırlısı olsun Çok daha iyilerine, istediğin en güzel motorlara kavuşursun işallah. Yalnız pinemdim ya dylana hakket yanarım Ufaklık ellerinden öper ağabeysi
    İyi dileklerin için çok sağol abim.Umarım minik denizci hızla büyür de gezilere getirirsin onu.İlk benim motora bindircem he karışmam
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ses seda kesildi arkadaş aldı mı acaba 600 f ?
    98 Beygir.....

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    arkadaş hyundai 600 rr almış ben kendisiyle görüştüm seneyede ducati yfz r1 alcakmış. en uçuk motor olarakda fiatgsxr 1300 düşünüyomuş Lotodan para felan çıkarsa alırım dio

Motosikleti
    Honda XL 200
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel Kardeşim;

Sen hele 17 yaşını doldur, ehliyetini al, ardından okulunu bitir, bir ortaöğretim kurumundan diplomanı al, sonra tekrar sor bu soruyu, bu bahsettiğim süre zarfında da hunday ne demek oluyor anla, bize de anlat...

Tamam mı güzel kardeşim, tamam mı Cimcime

nasıl herşey sırayla yapılıyorsa; motorda da scooter'dan, birden racing 600'e öyle atlanmaz... atlansa da doğru olmaz... tavsiyem 125-250-600cc sıralamasıyla ve ilk motorların ikinci el olmalı, çok düşebileceğin için.(Düşmeyen pek yoktur)... tabii ki öncesinde iyi bir sürüş eğitimi alırsan çok iyi olur.. bizim zamanımızda öyle özel sürüş eğitimi veren kurumlar yoktu

600 az geldi heralde. zaten bencede 1000 den aşağısı kesmez. düşünme direk hayabusa falan al sen 300+ km/h falan yapıo zaten falza değil :D

bu arakadaş başka bir topikte cbr 125 - racer 200 arasında tercih yapamk isteyen bir bayana da "Suzuki 600f" öneriyordu. Önerebilecek kadar tecrübe ve bilgi sahibi Honda değil Suzuki 600f öneren birisinin böyle bi konu açmasıda ayrı bi güzel

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Yaw bi deli bi kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkarmaya çalışıyo Bu ablamız (abla olduğu da kesin değil ya) Kendine eğlence arıyo,siz de yiyosunuz.Biraz uyanık olun allahaşkına.

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı byn_manyax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yha sızde takmısınız arkadaslar hunda yazıcaktım hunday olmus:s ne takıntı yaptınız yhaa ben sadece sızden bılgı ıstıyorujmm ___ okul veyha baska bıse degıl bu bır tutuku ve ben alıcamm ama bana yardımcı olunnn
    Sen ne yardımı istiyorsun ben onu anlamadım birsürü topik açmışsın ama amacın ne onu anlamış değilim sen motoru alcan bizde taksitlerinimi ödüyelim böle bir yardım mı istiyorsun

Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bi deli bi kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkarmaya çalışıyo Bu ablamız (abla olduğu da kesin değil ya) Kendine eğlence arıyo,siz de yiyosunuz.Biraz uyanık olun allahaşkına.
    Aynen dediğin gibi kardeşim katılıyorum sana canı sıkılmış 3-4 tane topik açmış ard arda millette anlayıp dinlemden bişiler yazıyor

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    pro nerdesin? gelmezsen bu kız yaza damgasını wuracak, uyuyamıyorum, alsaydı bi motor hayırlısıyla.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Sen bence bi adet Gilera Runner VXR 200 al... Sonra onu bi zapdetmeye çalış,dizayn ve görsellik olarak da seni cezbedicektir...

Baktın kesmedi , git sağlam bi motorcuya , ya de bu biraz daha hızlı gitsin istiom ben, onlar sana egsoz , piston , nos , kayış ne varsa yüklesinler, sonra atla motoruna,aç gazı , 600f in yanına yanaş ışıklarda , 600f e bi yakından bak , ağırlık olarak bacakların o yükü taşır mı ? O ara gazlarda çıkan ses seni ürkütür mü ? Aleti zaptedebilecek misin ? onu bi düşün , sonra gidip sözkonusu siteye ilanını ver , bayandan yaz , güzel bi fiyata ver birisine,sonra gidip aynı işlemleri 250 lik bi makinede yap...

Tabii bunları yaparken en az 3 seneni ayır,düş-kalk,öğren falan filan...

Kısacası ileri sürüş teknikleri kursuna yazılmadan kesinlikle öyle bir makinaya binme,artçılığa benzemio gerçekten. Sonra bizde üzülmeyelim , zaten dişim ağrıyo helva yiyemem bide bu sıcaklarda ;)
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    var
    önce bi 600 lük bul, ayak tabanının yarısından çoğu yere değiyorsa, durduğu yerde motoru hafif sağa sola hareket ettir, motorla yer değiştirmediyseniz bir hoca bul sana kullanmayı öğretsin, yok ayağın yere değmiyorsa, değen vitesli motor bul, yukarıda birçok arkadaş örnek vermiş onunla bayağı bi zaman uğraş, sonra satır başı yap..

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Gırgır için atılmış başlık. Alacağından değil...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HAWK 150

kararım kesinnn..:)

tmammm yhaa ehlıyetıalabılırım arkadaslar ama scooter da motosiklet ama ben daha hızlısını istiyorum bı yandanda korkuyorum ama olsunnn alıcam alındık dediğim dedik aynnen :D DUN Bıyanmlıs yazdım hunday dıe ama dalga konusu olduk mubarek

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    hayırlısı. artık resimleri görmeden ben rahat etmiyecem ...
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Fazla cikolata yemis sanirim enerji birikmesi olmus
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)