Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 ytl ye kadar 2 nci el scooter arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı no_name adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bobcatler sanırsam pahalı motor sitesinde 5.250 diyor
    evet dostum sıfır fiyatı 5.250 ytl ikinci elide km ve temizliğine göre 2250 ytl den başlıyo sahibinden com dan bayağı onlarada baktım.

arkadaş saolsun bir teklif sunmuş fakat ps3 500 ytl ye gidiyo kullanılmışları bile daha pahalı ki benimkisi daha sıfır kutusunda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Arkadaşım;

1- 2.000-YTL'ye 2.el motor sakın alma.
    2- İnternette fiyatlara bak, bayilere git fiyat sor, arada en fazla 200-YTL oynadığını görürsün.
    İnternette öyle insanlar var ki; motorun yenisi 2.200-YTL, adam 3 yıllık motoruna utanmadan 2.000-YTL isteyebiliyor.
    3-bazı arkadaşlar güzel akıl vermişler ama; Mondial ZAT 150'yi 2.900-YTL, O'nun aynısı (Zaten ikisini de aynı firma üretiyor) Jingheng 150'yi ise 2.700-YTL'den daha aşağıya fiyata alamazsın.
    4-Ama, ama, ama...Bayi, sana teşhir motorunu verir, ya da parasını verip teşhir için aldığı motoru verir, o zaman bir indirim yapabilir.
    Hangi şehirdensin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    innova (şimdilik)
    2000'ın ustune brıaz daha ayarla 1-2 daha bınme motora gıt bı honda innova al pısman olmazsın.... saygılar...

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    bence 150 rf al 1.800 civarında temiz kullanırsan temiz kalır
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

schumi84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende 2006 model siyah 150 zat var, daha 5600 km de, kasımda askere gitmeye karar verdigim icin satıyorum,en son bakımını 26 temmuzda yaptırdım... 1 agutosta ps2 mi sattım, ps3 benim icin iyi bi teklif ama askere gidecegim icin pek isime gelmez acıkcası (ne kadara saymak istiyosun ps3ü?), 150 zat 2 kisi rahatlıkla binebilecegin bi motor, cumartesi gunu 2 kisi silivriye gittik artcımla birlikte ve trafikte pek agır kaldıgımız soylenemez ortalama 85-95 km hız ile yolculuk ettik. (ne kadara saymak istiyosun ps3ü?)istersen msn e ekle beni ps3 teklifi hakkında konusalım yinede (ugurlu_ferhat@hotmail.com)

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    bence 0 alma satmak istediğinde çok zarar edersin temiz bi 2. el bulabilirsin
    hem rodajla falanda uğraşmassın
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Kanuni Merlin 150
    Herkese selamlar.Arkadaşım benim çalıştığım iş yeri yakınında bi honda beat var.Satılık,arkadaş motor bakıyordu sordum bugün peşin 1000ytl.geri kalan 1000ytl de 5 taksit yani 2000ytl dedi.4420km de,motor temiz çizik mizik yok ama çok iyi anlamam motordan,zaten arkadaşım almak isteseydi bilen birisine gösterip öyle karar verirdik.Bilgin olsun eğer bi bakim dersen ara beni buluşalım ben seni alır götürürüm,aldığım yerede bırakırım merak etme.Saygılar inşallah gönlüne göre bulursun.Kazasız,belasız,dallamasız günler dilerim.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    bencede en konforlusu zat 150 tavsiye ederim
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

istanbuldayım dostum

Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım;

1- 2.000-YTL'ye 2.el motor sakın alma.
    2- İnternette fiyatlara bak, bayilere git fiyat sor, arada en fazla 200-YTL oynadığını görürsün.
    İnternette öyle insanlar var ki; motorun yenisi 2.200-YTL, adam 3 yıllık motoruna utanmadan 2.000-YTL isteyebiliyor.
    3-bazı arkadaşlar güzel akıl vermişler ama; Mondial ZAT 150'yi 2.900-YTL, O'nun aynısı (Zaten ikisini de aynı firma üretiyor) Jingheng 150'yi ise 2.700-YTL'den daha aşağıya fiyata alamazsın.
    4-Ama, ama, ama...Bayi, sana teşhir motorunu verir, ya da parasını verip teşhir için aldığı motoru verir, o zaman bir indirim yapabilir.
    Hangi şehirdensin?
    dostum walla şuan tam karar vermiş değilim bile kullanan arkadaşlardan fikir ediniyorum ama bu 1 ay içinde alıcam çünkü ehliyetede yazıldım iki hafta önce.
    ben istanbulda oturuyorum bağcılarda ama gittiğim mağazalarda hiç teşhir ürününe rastlamadım daha ...

Alıntı x-treme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 150 rf al 1.800 civarında temiz kullanırsan temiz kalır
    dostum mondialın sınıfına baktım en çok hoşuma giden 150 zc oldu açıkçası rf açıkçası okadarda çekici gelmedi tabi bu benim fikrim birde iki kişi bineceğimiz için boyut olarak biraz küçük değilmi?

celil kardeş keşke öyle temiz bişey bulabilsek çünkü yarın bigün çoğu motor kullananlar gibi vitesliye geçmek istersek.....
    dediğin doğru
    aman ya önce bi scooter alalımda

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı schumi84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2006 model siyah 150 zat var, daha 5600 km de, kasımda askere gitmeye karar verdigim icin satıyorum,en son bakımını 26 temmuzda yaptırdım... 1 agutosta ps2 mi sattım, ps3 benim icin iyi bi teklif ama askere gidecegim icin pek isime gelmez acıkcası (ne kadara saymak istiyosun ps3ü?), 150 zat 2 kisi rahatlıkla binebilecegin bi motor, cumartesi gunu 2 kisi silivriye gittik artcımla birlikte ve trafikte pek agır kaldıgımız soylenemez ortalama 85-95 km hız ile yolculuk ettik. (ne kadara saymak istiyosun ps3ü?)istersen msn e ekle beni ps3 teklifi hakkında konusalım yinede (ugurlu_ferhat@hotmail.com)
    arkadaşım walla ps3 40 Gb orjinal daha kutusunda hiç açılmadı ps2 vardı bendede ps3 aldım full hd tv alıp ona bağlıyacaktım hdmı girişli böyle dijital ses digital görüntü olayına girelim dedik, çok oyun oynuyoruz çünkü sonra alamadım full hd lcd yi. ps2 yi sattım üzerine biraz para ekleyip pc yi upgrede ettim şimdi pc de oynuyorum oyunları. zaten özelliklerini biliyosan anlatmama gerek yok 2 yıl garantili ve şuan garantisinin dolmasına 18 ay var faturalı.
    en az 750 ytl ye düşünüyorum fiyat olarak.

arkadaşım walla ps3 40 Gb orjinal daha kutusunda hiç açılmadı ps2 vardı bendede ps3 aldım full hd tv alıp ona bağlıyacaktım hdmı girişli böyle dijital ses digital görüntü olayına girelim dedik, çok oyun oynuyoruz çünkü sonra alamadım full hd lcd yi. ps2 yi sattım üzerine biraz para ekleyip pc yi upgrede ettim şimdi pc de oynuyorum oyunları. zaten özelliklerini biliyosan anlatmama gerek yok 2 yıl garantili ve şuan garantisinin dolmasına 18 ay var faturalı.
    en az 750 ytl ye düşünüyorum fiyat olarak.[/QUOTE]

dostum makinenin ozelliklerini biliyorum, 3 senedir ps2 kullanıyodum bende oyun manyagıyım anlayacagın
    fiyat olarak kac tane oyun ve joystick verecegine gore fiyat belirleyebiliriz
    egerki 150 zat almak istersen msnim yukarda yazıyo ulasabilirsin bana

Alıntı NEONCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.Arkadaşım benim çalıştığım iş yeri yakınında bi honda beat var.Satılık,arkadaş motor bakıyordu sordum bugün peşin 1000ytl.geri kalan 1000ytl de 5 taksit yani 2000ytl dedi.4420km de,motor temiz çizik mizik yok ama çok iyi anlamam motordan,zaten arkadaşım almak isteseydi bilen birisine gösterip öyle karar verirdik.Bilgin olsun eğer bi bakim dersen ara beni buluşalım ben seni alır götürürüm,aldığım yerede bırakırım merak etme.Saygılar inşallah gönlüne göre bulursun.Kazasız,belasız,dallamasız günler dilerim.
    dostum çok iyi niyetlisin çok teşekkürederim fakat 2 kişi bineceğimiz için biraz küçük kalır piyasada çok var aslında görüyorum 5 yıllıkları bile taş gibi duruyo kaportası çok sağlam honda hayat onda ama küçük işte

Alıntı schumi84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en az 750 ytl ye düşünüyorum fiyat olarak.

dostum makinenin ozelliklerini biliyorum, 3 senedir ps2 kullanıyodum bende oyun manyagıyım anlayacagın
    egerki 150 zat almak istersen msnim yukarda yazıyo ulasabilirsin bana[/QUOTE]

bak sende benim gibi oyun manyağısın bende ps2 6 yıldır vardı 3 ay önce sattım bir sürü oyunla birlikte ps3 oyunu hiç almadım kutusunda makine hiç çıkarmadım kablo dahi takılmış değil kutusunda 1 tane kablosuz joystığı var 40 Gb lık makine yanında hiç oyunum yok faturasıyla birlikte kutuyu vericem yani şimdi motorada merak saldık napalım msn ye eklicem seni nerde oturuyosun bahsedermisin biraz kendinden

Alıntı ksayar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum çok iyi niyetlisin çok teşekkürederim fakat 2 kişi bineceğimiz için biraz küçük kalır piyasada çok var aslında görüyorum 5 yıllıkları bile taş gibi duruyo kaportası çok sağlam honda hayat onda ama küçük işte

egerki 150 zat almak istersen msnim yukarda yazıyo ulasabilirsin bana

bak sende benim gibi oyun manyağısın bende ps2 6 yıldır vardı 3 ay önce sattım bir sürü oyunla birlikte ps3 oyunu hiç almadım kutusunda makine hiç çıkarmadım kablo dahi takılmış değil kutusunda 1 tane kablosuz joystığı var 40 Gb lık makine yanında hiç oyunum yok faturasıyla birlikte kutuyu vericem yani şimdi motorada merak saldık napalım msn ye eklicem seni nerde oturuyosun bahsedermisin biraz kendinden[/QUOTE]

dostum emirgan / sariyerde oturuyorum ben

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    dostum hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullan iki kişi binebiliyormusun bide sıfırını bulamadım link atarmısın
    .
    Ben birde babam 170-180 kg falan geliyoruz. ve edirne bayırını bilen lüleburgazlılar . edirne bayırını 60-70 ile iki kişi çıkıyoruz. İnişte kesin 120-130 yapar. Düz yolda tek kişiyle pek çok motora toz attırırsın.

Şirin bir makine. Kız arkadaşın bindireceksen falan rahat biner. Düşmez de

Yamaha stokları eritmek için kampanya yaptı mayıs haziran gibi alan kişiler 3000 ytl ye alırken ben temmuz 5 'inde 2.100 e aldım. Motorcu kmyco ve yamaha'nın yetkili servisi. Kmyco önerdi ama yamaha aldık.

Motor alçak ve ufak sayılır. Ama şehir içince çok ideal. İşçilik sağlam. Motor sesi güzel. Kolay çalışıyor. Daelim'in servisi olsaydı daelim history alacaktım. History'de ön ve arkada disk fren var ve disk fren'in tutuşunu kullanan bilir.

Sıfırını bulacağını sanmıyorum çünkü bizim aldığımız gün 5-6 tane daha vardı. 2 gün sonra gittik hepsi satılmıştı.

Başka soracağın birşey varsa sorabilirsin.

İYi forumlar

Motosikleti
    tvs apachee 150 cc kara akrep :D
    bence debriyajlı motosikletten şaşmıcan kardeş bırak scoter almayı düşünmeyi yanından bile geçme derim alıcaksan benim motosikletten al bide alt silindiri 150 cc lik yaptırırsın dişliyide 17lik taktırırsın motosikletin hem süratli olur (ama iki kişi biraz çekiş düşebilir) hemde havalı olur motosikletim avatarımdaki yani arora 123-3 sıfırı üretiliyormu bilmiyorum ama ben çok memnunum çin malları işe yaramaz diyen arkadaşlarım motosikletlerinin baKIMLARINI zamanında yaptırmıyorlardır muhakkak benim motosikletim 2007 model daha hiç tık bile demedi artı uzun yola muhteşem gidiyor tavsiye ederim şehir içi süper bi motor şiddetle tavsiye edilir .
    ya bu arada bedava reklam yapıyoruz ya forumumuza motosiklet mağazası olan arkadaşlar biraz yardım edelim bu kadar reklamda bedava olmaz dimi
    neyse yine çok konuştum galiba şimdiden alıcağın motosiklet hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.
    KUZULARIN SESSİZLİĞİNİ EKSOZ SESİNLE BOZ
    YOLLARIN SAKİNLİĞİNİ MOTOSİKLETİNİN HIZIYLA AŞ
    AMA ASLA ÖLÜM MELEĞİNİ SOLLAMA::138:::138:::159::::pcgum::::melek02:

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Scooter iyidir ilk motorsiklet olarak scooter ile başlamak iyidir. Dengeye alışırsın başta. Sonra tabii büyüteceksin. Ben ilkbaharda mesela istanbulda'ki fuar'a gideceğim.Babam ciddi ciddi harley-davidson istiyor kendine Banada sports'lardan bir tane olmadı bende bir harley alırım diyorum ama türkiye'deki fiyatları çok uçuk :S

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende rodaj ile uğraşmak güzeldir. Motorun sesine alışırsın motorla cabiri caizse ön sevişme gibi geliyor bana .

Benim yamahda 300 km'de falan. Bastımmı uçuyor orası ayrı

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Yamaha Bws 100 Al Derim Ama 2005 Model Ve Altını Al ;)
    Yamahaşk 😍

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım

cinden uzak dur

slm arkadaşlar foruma daha bugün üye oldum. öncelikle hepinize mrb. arkadaşlar istanbulda oturuyorum malum bu istanbul trafiğinden iyice sıkılmış bunalmış durumdayım.
    buyüzden bi scooter motor almayı düşünüyorum. ilk motorum olacak acemiliğimi atlatıcam sınuçta yani buyüzden ikinci bir el motor almayı düşünüyorum.

maddi olarak 2000 ytl lik birşey düşünüyorum kimseyle o iyi bu kötü diye tartışmak istemiyorum, ne kadar ekmek o kadar köfte yani.

Çin malıda olabilir bukadar param var zaten.

(takasta düşünenler olursa play station 3 üm var.40 Gb orjınal kutusunda hiç açılmamış garantili üzerine para vererekte bi scooter ile takas yapabilirim.)

ilgilenlere...
    aktiva al beat al bws al ama cin mali alma bir aldigin gün sevinirsin birde sattigin gün sevinirsin uyanik ol

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    suzuki al..
    suzuki an 125, oldukça kaliteli keyifli masrafı düşük sağlam bir scooter..
    belki ilerde büyütmek istediğinde satmazsın bile..
    GKN MOTORS

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki al..
    suzuki an 125, oldukça kaliteli keyifli masrafı düşük sağlam bir scooter..
    belki ilerde büyütmek istediğinde satmazsın bile..
    Suziki'nin fazla yaktığını söylüyorlar. 2. elde yamaha'dan daha fazla zarar ettirir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)