Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 ytl ye kadar 2 nci el scooter arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    ZC 150 güzel yakışıklı makinada işte mondial ne yaparsın

Daelim history güzel .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yaa dur adam göremedi buraya da ekleyeyim bari

Bu arada Mondial olmus da noolmuş ; Gayet güzel motorlar çıkarıyo bence

Arkadaşım Tanısma baslığına da yazdım ama buraya da yazayım

Kız arkadaşınla gezzeceksin O yüzden Her scooter olmaz Azcık büyük olmalı O zaman ilacın burda Çin malı deyip gecme nasıl bakarsan Öyle Performans alırsın

http://www.sahibinden.com/pesin_fiya...XQQdisplayitem

Ya Mondial ZC ya da ZAT öneririm.. Ama ZC kullananlar war Rize de sorunsuz ZAT kullanan arkadasım yok yorum yapamıyorum

ZC 150

ZAT 150

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen bende tertemiz bir Mondial RF150 var. Çok menunum ama Xciting alıcam..kafaya taktım..ondan satıyorum..

http://www.sahibinden.com/3350_km_de...XQQdisplayitem

dostum jant yamuldu değiştirdim demişsin ilanda ama o jantın yapılığı malzeme esnek değil kırılgan,esnetmek yamultmak imkansız...sen nasıl yamulttun çok merak ettim...

yazık günah parana.ilk motorun olucak,bikaç yılda hurdaya atmak değil de yıllarca bakımını yapıp gezmen daha bi hoş olur bence..ilk göz ağrını hurdalığa erkenden gömmek istemezsen 2. el sağlam bi makina al,2000 ytl ye temiz bi bobcat alabilirsin.en az 30 000 km ömrü var,500 ytl ye komple motor yapıp bi 30 000 daha gezersin arkana bakmadan...ekonomik açıdan daha uygun bence..

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha Cygnus RS 125cc aldım bende 1 ay önce. Kampanyadaydı 2.100 e aldım.

2. elleri daha pahalı 2.300- 2.500 falan. Kymco'lara bakabilirsin.
    dostum hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullan iki kişi binebiliyormusun bide sıfırını bulamadım link atarmısın

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa dur adam göremedi buraya da ekleyeyim bari

Bu arada Mondial olmus da noolmuş ; Gayet güzel motorlar çıkarıyo bence

Arkadaşım Tanısma baslığına da yazdım ama buraya da yazayım

Kız arkadaşınla gezzeceksin O yüzden Her scooter olmaz Azcık büyük olmalı O zaman ilacın burda Çin malı deyip gecme nasıl bakarsan Öyle Performans alırsın

http://www.sahibinden.com/pesin_fiya...XQQdisplayitem

Ya Mondial ZC ya da ZAT öneririm.. Ama ZC kullananlar war Rize de sorunsuz ZAT kullanan arkadasım yok yorum yapamıyorum

ZC 150

ZAT 150

ya zc ye bayılıyorum tip olarak çok güzel çok hoş paramada uygun 1 aydır bakıyorum ama işte yamaha bw 100 diyolar suzki an 125 diyolar onlar daha küçük hem lastik hem boyut.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşım sen al bi AN 125 keyfine bak...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

tam istediğim boyutlarda dostum

Alıntı kirki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni storm ????? bi bakıver çok şık bir malzeme
    bakıyorum dostum bakmazmıyım çok beğendim bikere yağ soğutmalı kanuni için pek iyi şeyler söylemiyolar ama onuda beğendim bobcat tam boyutları istediğim gibi iki kişilik ama sahabindene bakıyorum 20000 km de 2250 ytl istiyo şöyle daha az kullanılmışını bulsam ps3 ümüde takasta kullanabilsem tam süper olacak ama.
    ya o veya bu şekilde 1 ay içerisinde bi motor alıcam ama ne alıcam bilemiyorum dostum gönül ister en iyisini alayım ama işte malum durumlar gücümüzün yettiğin alıcaz yani fiyat performans...

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    Alıntı coolizma39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum jant yamuldu değiştirdim demişsin ilanda ama o jantın yapılığı malzeme esnek değil kırılgan,esnetmek yamultmak imkansız...sen nasıl yamulttun çok merak ettim...

yazık günah parana.ilk motorun olucak,bikaç yılda hurdaya atmak değil de yıllarca bakımını yapıp gezmen daha bi hoş olur bence..ilk göz ağrını hurdalığa erkenden gömmek istemezsen 2. el sağlam bi makina al,2000 ytl ye temiz bi bobcat alabilirsin.en az 30 000 km ömrü var,500 ytl ye komple motor yapıp bi 30 000 daha gezersin arkana bakmadan...ekonomik açıdan daha uygun bence..
    Cool
    jantın yanak kısmında bir yamukluk vardı. bir sabah motoruma binmek için hazırlanıp aşağı indim ve motora oturduğumda bir veledin biri abi lastiğin inik dedi. bende indim baktım...pompa ile şişirdim yaklaşık 1 saat içinde yine indi.. daha sonra fırça ve pril ile köpük testi yaptım ve yanakta ( metal renk olan yer ) biryerden kaçırıyordu. Hemen tekrar şişirip lastikçiye gittim.. abi bu jan yamuk dedi. ama düzelmez canını yolda bulmadıysan yenisiyle değişitr dedi. Ben mondial servisine gittim.. bana garantiye sokamayacaklarını söyledi ve işçilik dahil 100 YTL dedi..bende gidip dudulludaki yerden yeni alıp değiştirdim..
    sonra eski jantı alıp jantcıya baktırdım..oda yamuk abi bu dedi..bunlar olduğunda motor 200 Km deydi..
    Kal saalıcakla

Alıntı ksayar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum dostum bakmazmıyım çok beğendim bikere yağ soğutmalı kanuni için pek iyi şeyler söylemiyolar ama onuda beğendim bobcat tam boyutları istediğim gibi iki kişilik ama sahabindene bakıyorum 20000 km de 2250 ytl istiyo şöyle daha az kullanılmışını bulsam ps3 ümüde takasta kullanabilsem tam süper olacak ama.
    ya o veya bu şekilde 1 ay içerisinde bi motor alıcam ama ne alıcam bilemiyorum dostum gönül ister en iyisini alayım ama işte malum durumlar gücümüzün yettiğin alıcaz yani fiyat performans...
    PS3 ünü Gittigidiyor, hemalhemsat ve sahibinden e koy belki daha hızlı paraya çevirirsin... umarım hayırlısı ile en iyisini alırsın..
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2 kişi kullancam diyosun suzikiye 2 kişi bindiğinde birde bacakların uzunsa yandım direksiyona carpıcan mondial geniş geniş motor yayıla yayıla gez çinli olsa nolcak ki bende kullanıyorum çin motoru bişeyin olduğu yok gayet güzel motorlar onlar olmasa hale mobiletke gezicektik ( gerçi hiç mobilete binmedim ama )

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    150 zc al kardeşim güzel motor istersen 3 kişide binersin
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

:))

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 zc al kardeşim güzel motor istersen 3 kişide binersin
    Allahına kurban kardeşim yürü beee
    inşallah alıcam bu 1 ay içinde mağazada baktım grisine şöyle alıcı gözüyle çok hoş ama şimdide aklıma şey geliyor sıfır mı ikinci elmi??

ikinci elalırsam belki takasta ps3 ümü kullanabilirim diye düşünüyorum. yada 0 alıcaz 700 peşin gerisi 8 ay taksit 1980 lira işte

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum ben sana yazmaktan bıktım sen okumaktan bıkmadın sanırım

Sıfırını al Güzel rodaj yap ki ; AKLın rahat oLur Sonra al kızarkadaşını Ver elini İST Sokakları
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ben daha bıkmadım :)

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben sana yazmaktan bıktım sen okumaktan bıkmadın sanırım

Sıfırını al Güzel rodaj yap ki ; AKLın rahat oLur Sonra al kızarkadaşını Ver elini İST Sokakları
    daha bugün geldim aranıza dostum bıkarmıyım öyle kolay kolay.

RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı ksayar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahına kurban kardeşim yürü beee
    inşallah alıcam bu 1 ay içinde mağazada baktım grisine şöyle alıcı gözüyle çok hoş ama şimdide aklıma şey geliyor sıfır mı ikinci elmi??

ikinci elalırsam belki takasta ps3 ümü kullanabilirim diye düşünüyorum. yada 0 alıcaz 700 peşin gerisi 8 ay taksit 1980 lira işte

HayırLı oLsun şimdiden...
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    edit.....................
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/sifir_ayar... QQdisplayitem

Bakmanı kesınlıkle tafsıye ederım

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bakılmıyo ki baksın Yanlış LİNK Verilmiş
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

çalışmıyo link

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/sifir_ayar... QQdisplayitem

Bakmanı kesınlıkle tafsıye ederım
    arkadaşım link çalışmıyo bidaha atarmısın

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1750+ps3 e 18000 km de kazasız belasız orjinal hemde sarı şeker bi bobcat veririm sana.en az 30 000 km görürsün.zaten çinlinin ömrü 10000 km.arkadaşımın üyeliği ama bu 0541 210 06 07 no dan ulaşabilirsin bana.belki fiyatta da bişey yaparız...
    arkadaşım fotoğraf atabilirmisin bakabilirmiyim bi motora!!

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    http://www.sahibinden.com/18000_km_d...XQQdisplayitem

Arkadaşın dediği bu motor.. Kanuni alacaksan Ya bobcat Ya da DEER 152 alacaksın zaten Bobcat i de öneririm ona göre

Bu da yandan bir BOBCAT Görüntüsü

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Rmzn kardeş saolasın teşekkürler.

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bobcatler sanırsam pahalı motor sitesinde 5.250 diyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)