Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tiger egzoz hyosung gt 250r

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motoruma egzoz arıyorum 2. el olur tiger tercihimdir. Motorum hyosung gt 250 r.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeş slm bu motordan almayı düşünüyorum sen binici olarak nedersin?bi fikir versen sevinirin...bide nasıl bi problem varmı hiç?

pulvo47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Ben 1 yıldır biniyorum Hyosung 250r a ve dün sıfır tiger egzoz aldım. İzmir de stoklarla sınırlı bir motorcudan buldum.Doların düşük olduğu zaman almış ve avantajlı bir fiyata sattı bana. Fiyat vermemeyede söz verdirdi.
    Montaj yarın akşam nasip olursa. Ön dişli arttırımı sonrası tek eksik egzozdu. Tecrübelerimi yazarım.
    Kazasız belasız.

tşller kardeş.peki hiç sorun falan yaşadınmı,binmesi nasıl zevklimi,biraz daha ilgi verirsen bi binici olarak sevinirim.saygılar

kardş bi binici olarak bu motora nasıl memnun musun peki,bende almayı düşünüyorumda saygılar,biraz bilgi veririsen sevinirim.

meraba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve uzun bi araştırma sonunda fiyat performans konusunda hyosung gt 250 r çok başarılı geldi. Fakat benim merak ettiğim konular var 250 cc bi motor kaç kiloya kadar bi insanı performansı çok düşmeden taşıyabilir? s&t kanuni'nin üreteceği 250lik makinelerin hyosungla bağlantısı ne hyosungla aynı makineyi mi üretecekler?
    bir de egzozların değişim nedeni sadece ses midir? performansa kayda değer bir katkısı oluyor mu? şimdilik çok bile oldu iyi günler görüşmek üzere

Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Motorun yakıt tasarrufu biraz gorecelidir. Ben İzmir den Bursa ya 1 depo ile 350 km gittim, 400km ile döndüm. Şehir içi en az 340km gidebiliyorum. Yuksek devirde kullanırsan 10000 devir , civari km de 180ykr yakar. ortalama 120 Km/h hızla 110Ykr civari yakar. Duz yolda ustune yatınca 175Km/h kadar cikar. Hafif inislerde 184Km/h gordum ben. orjinal egzoz ile sesi fisilti gibi ve asla sirali 4 silindir gibi degil. Sese cok onem veriyorsan ne takarsan tak hayal kirikligi olur. Ammaaa performansi inanilmaz iyidir. 250cc 29Hp olmasina ragmen 600cc kasasinda bir makinadir ve kimse 250 oldugunu anlamaz.
    Grenajli motora ilk baslayacaksan iyi bir tercih Hatta 1 yil anca serilige alisip 600cc ye sonra gecebilirsin.Google ye turkiye de en cok satan motor olarak gir bak gecen yil 250R 350 tane ile 1. Sonra 600RR honda geliyor. Benimki 2007 karburatorlu. Enjeksiyonlu dusurursen kacirma.
    Ben 5.500ytl verdim .Her kurusa fazlasıyla deger. Suzuki ile karşılaştırırsan elcikleri vs ile bire bir aynidir. Bu firma Kore de Suzuki ye fason uretiyormus. Cok ama cok siki frenaji var. Ben İzmir sabuncubelinde r6 lar ile moda mod viraj yapiyorum.
    Ön dişliyi 2 adet arttırdıktan sonra performansını anlatmak istemiyorum,çok uzun sürer.
    Gerisini sen dusun.
    Kararin ne olursa olsun hayirli olsun
    Kazasiz belasiz..

Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Bu gün tiger egzozlu Foça gezisi yaptık. Cidden performans arttırıcı öelliği varmış. Daha önce 189Km/h olan top speed uzunca bir süre 180Km/h civarında gezdikten sonra 192Km/h olarak sabitlendi. İbre tam redline sınırına dayandığı anki hız buydu.

mtk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 185 s
    pulvo47 verdiğin bilgiler gerçekten çok güzeldi. aklımdaki birkaç soruya 1. ağızdan cevap bulmuş oldum.
    tiger egzostla performansının arttığını söyledin ama forumdaki çoğu 250r başlığı piston/krank kırılmasından bahsediyor. ve öyle sanıyorum yüksek devirde kullanmaktan kaynaklanan bir sorun.. ama sen ibre sabitleninceye kadar gaz veriyorsun? bir sorun çıktı mı veya çıkar mı?
    sonra bu sebepten dolayı henüz mahkemesi sonuçlanmamış bir dava var forumdan bildiğim kadarıyla.. sen de mahkemelik olma da daha önemlisi potansiyel 250r kullanıcı olarak bizler de olmayalım
    Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    o motora egzost takarak istediğini elde edemeyeceğini söyleyen biri ben olabilirmiyim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Hyosung 250R Speedgear
    Hyosung 250R larda krank kırılma vakalarının yüde 90 nında kullanıcılar suçludur. Bu motorda kronik bir sorun yoktur.
    Sorun 600cc alması gerektiği halde görünüşünden dolayı hesaplı fiyatından dolayı 250R alan arkadaşlardadır. Motor görünüşü iri diye ölümüne gaz açıp ses almaya çalışan ve 600 lük performans arayan kişiler krankı kucağına almaktadır. Başlangıç motoru mantığı ilen alan arkadaşlar çok fazla performans bulacaklardır. Fakat fiyatı uygun ve 600cc niyetli alanlar ise ne deli bir performans nede gür gür ses bulacaklar. Tam bir hayal kırıklığı ...
    Ben 5. viteste redline civarı 165Km/h-175Km/h hızla İzmir den Bursa ya gittim ve geldim. Bir sorun yaşamadım. Redlineye girmem,girsemde 3-5sn kalırım.
    Bu süreyi abartanlar yağlamanın azalması sonucu krankın ısınıp yoğunlaşması ile arıza görüyorlar. Son olarak ön dişli 14 ten 16 ya çıkınca zaten redlineye girmeden 250 lik bir motordan beklediğim hızlara çok rahat giriyorum. 192Km/h olan hız 10500 dedir de ve redline sınırıdır. Eski dişli ile 168Km/h idi.
    Sonuç: Hasar yok,sorun yok.
    Egzoz takmamdaki en büyük neden tiger egzoz siyah renkteydi. Motor da siyah .Orjinal egzoz ise nikelajdı ve çok kötü çizilmişti. Ayrıca sesi de duyunca hiç düşünmedim. Öyle 300-400Km/h için takmadım. Bununla beraber tiger sonrası gaz açınca kafayı kaldırır durumda performanslıda oldu.
    Çok merak eden arkadaşlarla zevkle gezer tozarız.
    Kazasız belasız..

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kesınlıkle tavsıye ederım hem motoru hemde sesıne gore tıgerı...
    CBR 1000 RRSON KARAR

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    bende egzozun ıcını bosalttırmayı dusunuyorum 2.el orjınal bı egzoz alıcam onu bosalttırıp takıcam satarkende gene ılk cıkardıgım egzozumu takıp verıcem bende enjeksıyonlusu var 187 km/h a kadar cktm adapazarına gıderken 250 lık bı motosıklet ıcın mukemmel bı motosıklet baslangıc amaclı aldıgım motorumdan cok memnunum herkezede tavsıye ederım

Motosikleti
    s&t kanuni gt 250 r
    maslak sanayi sitesınde bulabılırım umarım

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoruma egzoz arıyorum 2. el olur tiger tercihimdir. Motorum hyosung gt 250 r.
    neden profilinde honda 600 f yazıyor ?
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden profilinde honda 600 f yazıyor ?
    15-05-2008 tarihinde açılmış bir konu olduug için
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15-05-2008 tarihinde açılmış bir konu olduug için
    süpersin yav hortlatıyolar böyle ondan sonra
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

bende aldım 2008 siyah hyosung gt 250 r gayet memnunum motordan.şimdi bir sistem deniyorum uyarsa tüm arkadaşlara tavsiye edeceğim.

funny SALİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    hala eğsoz lazm olan varsa ben satıyorm.ya tıger ı yada orjınal oolanı satıyorm.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    gençler siz orjinal eksozt susturucunuzun fiyatını biliyor musunuz?
    1997 lira tiger egsozt ne kadar biliyor musunuz? 400 dolar civarı
    aldığım motosikletin üzerinde vardı söktüm ve orjinal egsoztu taktım
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    tiger egzosa kaç istiyosun çizigi curugu baglantı noktalrında bi sorun varmı?
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)