Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10.000YTL ile 14.000 YTL arası Raceing ARANIYOO

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninki çift silindir onla güzel piyasa yapılmaz bastınmı viüüüüv edecek. seninki çıkarıyo mu o sesi
    ben denedim kızlar hiç bakmıyo
    taaki tekere alana kadar
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bir zamanlar 2 tane vardı..
    şu kadar cevap yazılmış sadece 1-2 tanesinin konuyla alakası var

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    seninki çift silindir onla güzel piyasa yapılmaz bastınmı viüüüüv edecek. seninki çıkarıyo mu o sesi
    Race dememişki race tarzı demiş..
    Hem alıcı sen misin topic sahibimi?? Önünden ye sen bakıyım
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben denedim kızlar hiç bakmıyo
    taaki tekere alana kadar
    kask takmasaydın bakarlardı belki
    Alıntı keahguner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu kadar cevap yazılmış sadece 1-2 tanesinin konuyla alakası var
    senin bu yazdığının sorulan soruyla bi alakası varmı peki ?
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Race dememişki race tarzı demiş..
    Hem alıcı sen misin topic sahibimi?? Önünden ye sen bakıyım
    GKN müdehale eder misin
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

cepni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaR1
    Alıntı ulasoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2003 ile 2007 arası 10 bin-14 bin YTL arası (nakit) temiz boyasız km'si az kazasız, lastik istemeyen perf.ekzostu olan raceing tarzı motor arıyom ! Honda CBR 600RR olur CBR 1000RR olur Yamaha R6 veya R1 olur 2004+2005 gsx-R 600 fln olabilir hiç bişi bulamassam 2005 veya 2006 CBR 600F de olabilir mantıklı fiyatları teklifleri bekliyorum ciddi alıcıyım param cebimde satış almak şartıyla ... Saygılar

cep:0538 340 39 11 msn:kadirgokhan@hotmail.com Adress: YALOVA

(Not: yaşım 32 hevesli çocuk zannedip dalga geçmeyin ... )

merhaba arkadaşım
    bende 2007 model 5700 km de cbr600f var www.sahibinden.com sitesinde ilan no:5631659 ilgilenirsen fiyat konusunda yardımcı olurum
    hayırlı günler

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6
    Alıntı cepni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım
    bende 2007 model 5700 km de cbr600f var www.sahibinden.com sitesinde ilan no:5631659 ilgilenirsen fiyat konusunda yardımcı olurum
    hayırlı günler
    ilana baktım 600f in çok güsel istediğim renk ama RR bakıyorum bulamassam bilki ilk seçenek seninki ilgin için tşk ederim.

Konu ile alakasız yazılar yazan arkadaşlara da tşk ederim. İyiki varsınız ...

sende iyiki varsın (tüm arkadaşlarım adına)
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    Alıntı ulasoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu ile alakasız yazılar yazan arkadaşlara da tşk ederim. İyiki varsınız ...
    Bırak yazsınlar topic bedava güncelleniyor.
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    CBR600F6
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırak yazsınlar topic bedava güncelleniyor.
    Haklısın !...........

Motosikleti
    Yamaha Yzf-R6s
    o cıft slindir makina 2 50 görüyo ama

Motosikleti
    Yzf R1,R1200 GS,Polaris Sportman 800
    Boşlukdan millet ne yazıcağını bilememiş.
    efendy_iso elbet sende yazım hatası yaparsın heyecanla bekliyorum...

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    yalovada var..2003 r6.25,000 km'de
    fiyat:13,000 YTL
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    İsmail; bir ara parasını verseler çorabımı satarım diyordun, al işte sana müşteri vazmı geçtin RR'ı satmaktan
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı Zekeriyaköy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşlukdan millet ne yazıcağını bilememiş.
    efendy_iso elbet sende yazım hatası yaparsın heyecanla bekliyorum...
    Beyler hava sıcak ,güneş başınıza geçti heralde,adama bi şaka yaptık,ne kadar uzattınız yaaa,bende yazım hatası yaparsam sende bana takıl,çocuk gibi ne bu yaa,şaka arkadaşım şaka sadece şakaydı,ciddi bişey yazacak olsam bu topik ciddi bi topik değil,o yüzden yazılacak bişey yok

ne demiş arkadaş,kazasız 2003 ile 2007 model arasında temiz ,para limiti ise 10 bin ile 14 bin arasında ,şimdi diyoki 2003'ün en temizine kazasızına vereceğim para 10 bi ytl ,2007'nin en temizine kazasızına vereceğim parada 14 bi ytl,ondan sonrada benden ciddi mesaj bekliyorsunuz,engin bey size soruyorumm,motorunuzun 3 bin lira altına fiyat verilmesi hoşunuza gidermi,yada gidiyormuda konuyu okumadan böyle mesajlar yazıyosunuz,14 bin ytl param var ,eeee,2007 temiz kazasız makina arıyorum,vallaha bende arıyorum,7 bin ytl param var 2007 kazasız fazer arıyorum,bunları yazıp ondan sonrada sen çocukken ben adana otobanındaydım vedat beni tanır,zaten bu vedat nasıl bi adamsa ,yanında takılan herkes usta herkes tekteker arif,adamın kudreti devamlı yanında olmama rağmen bi bana deymiyo demekki,bi ara yine böyle başlıklar açılıyodu,3000 ytl param var temiz gt250r arıyorumm,sonra bütün hyocular çileden çıkıyodu durum aynı durum,topik ciddi bi mesaj yazılacak topik olarak görülmediği için öyle bi mesaj yazdım,

Zekeriyaköy benim yanlışımı buldunmu ne olacak ,nedir seni böyle heyecanlandıran,yok yanlışımı yakaladınmı,başın arş-ı Alaya'mı deyecek yoksa 2 cm daha uzayacakmısın

Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail; bir ara parasını verseler çorabımı satarım diyordun, al işte sana müşteri vazmı geçtin RR'ı satmaktan
    ya halen diyorumm,ama ben parasını verseler demiyorum,iyi para versinler çorabımı bile satarım,göz göregöre mezarcılık yapıyolar,ve siteden destek geliyo canım sıkılıyo
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

efendy_iso ve ltf kim bilir ne kadar okudunuz kim bilir ne kadar görgülüsünüz... sizden bir şekilde yardım isteyen bir kişiye bir harf yüzünden bu kadar laf atıyosanız bu sizin acizliğinizin daniskasıdır. daniska ne diye soracak olursa gelin ben size tarihini açıklıyayım nasıl çıkmış nasıl etmiş ezik bebeler sizi... siz motorun tekerleği nasıl dönüyor diye düşünürken biz otobanda gaz açıyorduk hadi şimdi alın arap sabununu hem lastikleriniz hemde bir yerlerinizi silin...

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı ophieus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efendy_iso ve ltf kim bilir ne kadar okudunuz kim bilir ne kadar görgülüsünüz... sizden bir şekilde yardım isteyen bir kişiye bir harf yüzünden bu kadar laf atıyosanız bu sizin acizliğinizin daniskasıdır. daniska ne diye soracak olursa gelin ben size tarihini açıklıyayım nasıl çıkmış nasıl etmiş ezik bebeler sizi... siz motorun tekerleği nasıl dönüyor diye düşünürken biz otobanda gaz açıyorduk hadi şimdi alın arap sabununu hem lastikleriniz hemde bir yerlerinizi silin...
    sırf bunu yazmak için üye oldun değilmi,hastalıklı düşüncülerini buraya kusmak için geldin,havadaki oksijen ciğerde işlenip beynine gittiğinde nasıl bi mutasyona uğruyorsa ortaya böyle androitçe konuşan bi yaratık çıkıyo,keşke yakın olsak,yada dua ediyorumda adanada olsanda o arap sabununu yedirsem sana,bu arada beni tanıyan tanır sizin ve sizin gibileri 300 ile otobanda motor diye sürerimm

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sen bu foruma daha önce üyemiydin ? Daha ilk mesajında ders vermeye başlamışsında ondan sordum yani...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

iş okumaya kaldıysa tamam diyecek bişey yok... sen okumuşsun belli...cehalet giider eşşeklik baki kalır...

görgü ye gelince inan sen benim muhattabım bile olamazsınn....

eğer ilk mesajında bunları yazabiliyorsan görgülü ve eğitimli biriysen özelden at bakem cep numaranı...

kimmişsin görelim...
    [COLOR="DarkOrange"][B]L a T i F[/B][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    CBR600F6
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler hava sıcak ,güneş başınıza geçti heralde,adama bi şaka yaptık,ne kadar uzattınız yaaa,bende yazım hatası yaparsam sende bana takıl,çocuk gibi ne bu yaa,şaka arkadaşım şaka sadece şakaydı,ciddi bişey yazacak olsam bu topik ciddi bi topik değil,o yüzden yazılacak bişey yok

ne demiş arkadaş,kazasız 2003 ile 2007 model arasında temiz ,para limiti ise 10 bin ile 14 bin arasında ,şimdi diyoki 2003'ün en temizine kazasızına vereceğim para 10 bi ytl ,2007'nin en temizine kazasızına vereceğim parada 14 bi ytl,ondan sonrada benden ciddi mesaj bekliyorsunuz,engin bey size soruyorumm,motorunuzun 3 bin lira altına fiyat verilmesi hoşunuza gidermi,yada gidiyormuda konuyu okumadan böyle mesajlar yazıyosunuz,14 bin ytl param var ,eeee,2007 temiz kazasız makina arıyorum,vallaha bende arıyorum,7 bin ytl param var 2007 kazasız fazer arıyorum,bunları yazıp ondan sonrada sen çocukken ben adana otobanındaydım vedat beni tanır,zaten bu vedat nasıl bi adamsa ,yanında takılan herkes usta herkes tekteker arif,adamın kudreti devamlı yanında olmama rağmen bi bana deymiyo demekki,bi ara yine böyle başlıklar açılıyodu,3000 ytl param var temiz gt250r arıyorumm,sonra bütün hyocular çileden çıkıyodu durum aynı durum,topik ciddi bi mesaj yazılacak topik olarak görülmediği için öyle bi mesaj yazdım,

Zekeriyaköy benim yanlışımı buldunmu ne olacak ,nedir seni böyle heyecanlandıran,yok yanlışımı yakaladınmı,başın arş-ı Alaya'mı deyecek yoksa 2 cm daha uzayacakmısın

ya halen diyorumm,ama ben parasını verseler demiyorum,iyi para versinler çorabımı bile satarım,göz göregöre mezarcılık yapıyolar,ve siteden destek geliyo canım sıkılıyo

**ciddi bişey yazacak olsam bu topik ciddi bi topik değil,o yüzden yazılacak bişey yok ** Ciddi olup olmadığımı nerden çıkardın ?

**ne demiş arkadaş,kazasız 2003 ile 2007 model arasında temiz ,para limiti ise 10 bin ile 14 bin arasında ,şimdi diyoki 2003'ün en temizine kazasızına vereceğim para 10 bi ytl ,2007'nin en temizine kazasızına vereceğim parada 14 bi ytl,ondan sonrada benden ciddi mesaj bekliyorsunuz**

Dün söledin ya sahibinden.com a bak diye 600f 2003 kaç para ? bi sende bak fiyatlara ve yalovada arkadaşım aldı 2004 ü 10500 e ben 2003 e kaç para verim sen söle bu ölücülükmü ? mal sahibinin para benim zorla bana ucuza satınmı diyorum temiz motor alıp 1 kaç sene binecem dedim param 14 bin ytl 10 bin ile 14 arası motorarıyom satan varmı diye topic açtım o kadar ! bi arkadaşımız 2007 e 5000 km de 14500 istedi 1 sayfada var sahibinden.com a mesaj attım fiyat en son ne olur die cevap gelir ise alacam inş. RR bulamassam ! ben nerde yanlış yaptım iso ?

Motosikleti
    R1_8
    ophieus:

maşallah klavye başına geçince herkes erkek oluyo,herkesin ötesi geliyoo,yerinde olsam çok uzun cümleler kurmam,o cümleler geri boğazına dizilirken çok zorluk çekersin çünküü,bi tlfn 'da özelden bana atarsan anlaşacağımızı düşünüyorumm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)