Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apache için Fikirleriniz önemli

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Merhaba arkadaşlar.Geçenlerde konu açmıştım babama motosiklet almayı düşünüyoruz.

Pazartesi ilandaki motosikleti almaya gideceğim ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35799874/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Geçenlerde konu açmıştım babama motosiklet almayı düşünüyoruz.

Pazartesi ilandaki motosikleti almaya gideceğim ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35799874/detay
    güzel gibi duruyor sagına soluna dikkat ederek alın.
    hayırlı olsun..

Motosikleti
    Egsozdaki yanık dikkatimi çekti. Nedendir acaba? Bir de Apache de dikkat etmem gereken bir şey var mı bakarken. Genel anlamda bakarım da özellikle incelemem gereken yer varsa bilsem iyi olur

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı dogrusukru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsozdaki yanık dikkatimi çekti. Nedendir acaba? Bir de Apache de dikkat etmem gereken bir şey var mı bakarken. Genel anlamda bakarım da özellikle incelemem gereken yer varsa bilsem iyi olur
    kazası var mı ona bak. egzoza iyice bak. ön maşaya bak kontrol et. düşmesi kazası sürtünmesi var mı
    göstergeye bak. bi sorun var mı dijital göstergede, sesini dinle. bi tur at bin. ses geliyor mu sagından solundan. gaz tepkimesine bak.
    sonra da notere

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazası var mı ona bak. egzoza iyice bak. ön maşaya bak kontrol et. düşmesi kazası sürtünmesi var mı
    göstergeye bak. bi sorun var mı dijital göstergede, sesini dinle. bi tur at bin. ses geliyor mu sagından solundan. gaz tepkimesine bak.
    sonra da notere
    Eyvallah cevapların için teşekkür ederim.

Bu arada sizin motorun aynısından gördüm dün çok süper olmuş. Var mı şikayetiniz? Kendime de son kasadan almayı düşünüyorum da.

Motosikleti
    Demir At
    eski kasayla yeni kasa arasında kalite olarakda titreşim olarakda 5 gömlek fark var.
    ybr cbf satmış biri olarak sana söylecegim şey, yeni kasa tvs nin rakipleri 250 cc =)
    yeni kasayı incele yakından. kaliteyi anlayacaksın..
    ben cok memnunum. bastın mı gidiyor. sesi cok güzel tiger egzoz ile. cok yakışıklı. sağlam sorunsuz cok güzel bi motosiklet..
    hayırlı olsun
    salcano_7946 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski kasayla yeni kasa arasında kalite olarakda titreşim olarakda 5 gömlek fark var.
    ybr cbf satmış biri olarak sana söylecegim şey, yeni kasa tvs nin rakipleri 250 cc =)
    yeni kasayı incele yakından. kaliteyi anlayacaksın..
    ben cok memnunum. bastın mı gidiyor. sesi cok güzel tiger egzoz ile. cok yakışıklı. sağlam sorunsuz cok güzel bi motosiklet..
    hayırlı olsun
    Eyvallah hocam aklımda yeni kasalar. Yakıt ne alemde acaba. Benim ybr 12 krş yakıyor 5.000 devirde kullanıyorum ortalama. Apacenin de az yaktığını biliyorum fakat net bir bilgim yok.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Babanız kaç yaşında bilmiyorum fakat,ilk 1 ve 2. gezilerimde yanılmıyorsam fotolarda var,arkadaşımda bu motordan vardı (yaş 24),2 bin km dahi kullanamadan sattı
    Sürüş pozisyonu okadar kötüki sürekli ileri uzanık ve eğik durmak zorundasınız,yolculuklarda hep bundan rahatsızlık duyardıkafa ileride olduğundan kask sürekli baskı yapardı

Her durduğumuz mola yerlerinde elleri hala titremekteydi,titreşim malesef çok
    Fanatikler kızmasın,aynen gördüm gözlemledim,kullanıcınında kendi görüşleridir zaten
    Apache cbf den fazla yakar

Motosikleti
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babanız kaç yaşında bilmiyorum fakat,ilk 1 ve 2. gezilerimde yanılmıyorsam fotolarda var,arkadaşımda bu motordan vardı (yaş 24),2 bin km dahi kullanamadan sattı
    Sürüş pozisyonu okadar kötüki sürekli ileri uzanık ve eğik durmak zorundasınız,yolculuklarda hep bundan rahatsızlık duyardıkafa ileride olduğundan kask sürekli baskı yapardı

Her durduğumuz mola yerlerinde elleri hala titremekteydi,titreşim malesef çok
    Fanatikler kızmasın,aynen gördüm gözlemledim,kullanıcınında kendi görüşleridir zaten
    Apache cbf den fazla yakar
    Babam 52 yaşında evden okula okuldan eve gitmek için kullanıyor motoru. Çin malı cup vardı sattı şimdi biraz daha büyük düşünüyor. Apache ile ybr arasında kaldım ama apache ağır basıyor gibi.
    Titreşimden pek etkileneceğini düşünmüyorum günlük en fazla 15 km yol yapar . Ama yakıt önemli tabi. Apache bilgi paylaşım başlığında herkes az yaktığından bahsediyor.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Babanızı yapısal olarak bilmediğimden,bence apache beğenilmemede biraz fazla risk,ilk alındığında iyi güzel hoş gelebilir tabii,herşeyin ilki güzeldir

Birde ybr yi inceleyin bence,hatları daha zarif ve ince,kendini kanıtlamış bir motor,
    titreşim deyip geçmeyin sadece okul yoluda olmayabilir,gezmek başka iş peşinde koşulmak zorundada kalınabilir

Kullanımıda daha rahat,sürekli uzanmak zorunda olmayacağınız bir gidonu var
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    Aslında benim motora bindi ben de bundan istiyorum dedi de ben apache için ikna etmiştim şimdi işler karıştı.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    İlandaki motora bişey diyemem ama apache yi gözün kapalı alabilirsin.1,5 saat üstünden inmeden kullanıyorum yorgunluk uyuşukluk falan olmuyor oturmasını bildikten sonra vede titreşim denilen şey hakkaten bazılarının abartması ben niye farketmiyorum titreşim varsa .1900 kmdir kullanıyorum umdugumdan daha mutlu etti beni.

Motosikleti
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki motora bişey diyemem ama apache yi gözün kapalı alabilirsin.1,5 saat üstünden inmeden kullanıyorum yorgunluk uyuşukluk falan olmuyor oturmasını bildikten sonra vede titreşim denilen şey hakkaten bazılarının abartması ben niye farketmiyorum titreşim varsa .1900 kmdir kullanıyorum umdugumdan daha mutlu etti beni.
    Hocam bilgi için çok teşekkür ederim. Yakıt konusunda ne dersiniz? 100 kmdeki tüketimi ortalama verebilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Arkadaşlar benim okuduğum kadarıyla 100km de 2.5 ile 3 arasında yakıyor apache doğru mu acaba?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Malesef böbrek taşı problemi çekiyorum,sürekli taş üretiyor böbreğim.Titreşimli motor almak istedim bilen bilmeyen herkes apache al acayip titriyo motordan indikten sonra totoyu 15 dk hissetmiyorsun dediler gittim apache aldım.Ne titreşim var ne bişey aldığıma pişman oldum.Demek ki millet bilmeden etmeden yazıyomuş.Sen sen ol kullanıcı yorumlarına bak kardeş.yok arkadaşımda var eğik oturuyo,yok kaynımda var titriyo.ben aldım titremiyo nasıl olacak?

Motosikleti
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef böbrek taşı problemi çekiyorum,sürekli taş üretiyor böbreğim.Titreşimli motor almak istedim bilen bilmeyen herkes apache al acayip titriyo motordan indikten sonra totoyu 15 dk hissetmiyorsun dediler gittim apache aldım.Ne titreşim var ne bişey aldığıma pişman oldum.Demek ki millet bilmeden etmeden yazıyomuş.Sen sen ol kullanıcı yorumlarına bak kardeş.yok arkadaşımda var eğik oturuyo,yok kaynımda var titriyo.ben aldım titremiyo nasıl olacak?
    Aslında titreşim çok önemli değil bizim için çünkü binecek 3 km sonra inecek akşam tekrar gelecek. gezerse 10 km de öyle gezer. Titrese ne olacak. Eski motoru kuba leopardı titreşimin kralı vardı

Yakıt mevzusu kafama takıldı ama

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ulen emre alemsin

kaynımda var titriyor ahhah harbi koptun len

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    apachenin eski kasası ile yeni kasası arasında birkaç ıvır zıvır önemsiz ayrıntıdan başka fark yok aynı 150cc motor ve gücü bence yetersiz ben kısa süre sonra satıp fazer8 almayı düşünüyorum 125-150cc motorlar işe yaramaz
    dogrusukru bunu beğendi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    görünüşe göre km düşük,
    zincir ve lastıklerınden orjınal olup olmadıgı anlasılır,
    dıkkat edın ve aklınıza ne gelırse sorun,
    sonradan ''ACABA'' diye düşünmeyin...

Motosikleti
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünüşe göre km düşük,
    zincir ve lastıklerınden orjınal olup olmadıgı anlasılır,
    dıkkat edın ve aklınıza ne gelırse sorun,
    sonradan ''ACABA'' diye düşünmeyin...
    Eyvallah hocam teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)