Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

2500 e Çin Çon Alacağına HİNTLİ TVS Flame Al

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan ancak bu kadar çarpıtılır, bu kadar karalanır.
    bravo kanka...

söylediklerimden bunları mı anladın? 2 saattir bunları mı yazdın?
    neyi yazıcam keko...kötülüğünü istermiyim...üzülmeni istermiyim...senin düşmanınmıyım...bu garagtersizlere para gaptırmanı istermiyim...bak bizim üşterilerimden biride Özken Öney isimli bir beyefendi...Etiler Alkentin yöneticisi...arabada konuşuyoruz...ithal ettiği motorlar hakkında çok konuştuk...anlatılanları burda ablatmam hoş olmaz...ticari sır diyelim...ama üzülüyorum...emeğinize paranıza...

sanki para vardıda senmi almadın TRANSALP dimi oda var...ama bu kadar keskin konuşmamaın sebebi zamanında millete net şeyler söylenmedi Mondıal satış rekoru kırdı...ha mondıal mct 250 sağlammı bence çinlilerin içinde en eli ayağı düzgün...tvs çapır üretmez...çünkü bilirki o granaja düşük cc motor olmaz...adam gibi mal üretir...TVS deki marka anlayışı ve Ulslusalcılık kavramları bizim Kanunide bile yoktur...nerden nereye kanka dimi...

ama senin iyiliğini istemiyorsam veya bu topiği okuyanların en adi şerefsiz garagtersiz bir insan olayım...evden çıkmak nasip olmasın...

ben Gültekinim en baba makinayla gezsin isterim...hakkında kendimden azını düşünürsem namerdim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    oha be kanka... af buyur çüşşş yani...

yazdıklarını bir kez daha okudum, hala hayretler içerisindeyim...

kusura bakma ama, sen bu kafayla ancak patrona peçete tutarsın.

üzüldüm şimdi ha... yazık...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha be kanka... af buyur çüşşş yani...

yazdıklarını bir kez daha okudum, hala hayretler içerisindeyim...

kusura bakma ama, sen bu kafayla ancak patrona peçete tutarsın.

üzüldüm şimdi ha... yazık...
    işim bu olm zaten...makam şoferi...ama sen bu odun kafayla bi baltaya sap olamazsın benim gibi...duat et Allaha sadece...şanslıymışım diye...yoksa sürünürdün...gez bakalım Tr turuna çık...

belli sabit bir hızda gidersen her makinayla dünyayı turlarsın..Ümmet abi gibi...ama yolda kaldığında delikanlı gibi yaz sitede foto falan yüklerken...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    YBR 125
    Ah be arkadaşlar hiç bitmez mi sizin didişmeniz.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    bilgiyi ve birikimi anlatmanın başka türlü bir yolu yok galiba hep olay zıtlaşmaya doğru gidiyor acaba mete- han kardeşimizi engin bilgilerinden dolayı kıskanıyormuyum yoksa her konuda kendi bildiklerinden başka doğru olmadığını zannettiği için bir cevapmı yazmak istiyorum acaba karar veremedim.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baş keko metehan trye yeni gelmiş öncesini sonrasını bilmediğin motoru millete önermeye utanmıyormusun sende azcık garagter varsa satarsın çinli cıbıfını alırsın bunu kullanırsın ondan sonra burada kötü çıkarsa garagtersiz olayım dersin kuryeler kullanıyormuşda yok kullanılan malzeme iyiymişde varsayım üzerine bi dünya yazı boş boş yazıyon ha sölim bu makinayı buradan okuyan kişilerden birisi alırda hayal kırıklığına uğrarsa bunun vebali senin üstünde ama nolcakki gene su üstüne çıkarsın sen nasılsa füreklik işin

Motosikleti
    Kymco Agility
    ulan her topikte aynı şeyi yapıyorsunuz, bütün topikleri rezil rüsva ediyorsunuz!
    ::139:: [I][B][COLOR="DarkRed"]Burak Murat[/COLOR][/B][/I]

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    metehan Abinin Amme HİzmetLeri Abi Şaka maka Makine iyiymiş he Ama 250 den asagıya Binmem ARtıkın Bea :D zaten 250 Chopper Kullanıyorum V2 .)
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiyi ve birikimi anlatmanın başka türlü bir yolu yok galiba hep olay zıtlaşmaya doğru gidiyor acaba mete- han kardeşimizi engin bilgilerinden dolayı kıskanıyormuyum yoksa her konuda kendi bildiklerinden başka doğru olmadığını zannettiği için bir cevapmı yazmak istiyorum acaba karar veremedim.
    yav bişey bildiğimiz yok...

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baş keko metehan trye yeni gelmiş öncesini sonrasını bilmediğin motoru millete önermeye utanmıyormusun sende azcık garagter varsa satarsın çinli cıbıfını alırsın bunu kullanırsın ondan sonra burada kötü çıkarsa garagtersiz olayım dersin kuryeler kullanıyormuşda yok kullanılan malzeme iyiymişde varsayım üzerine bi dünya yazı boş boş yazıyon ha sölim bu makinayı buradan okuyan kişilerden birisi alırda hayal kırıklığına uğrarsa bunun vebali senin üstünde ama nolcakki gene su üstüne çıkarsın sen nasılsa füreklik işin

artık bende motorlu mt li oldum kinroad marka çinli cruiserimle km doldurmaya, gaz açmaya başladım aslında ilk önce regal raptor ardından sırayla keaway sl150,kanuni tiger250,2.el bir zzr1100,ybr125 derken kendimi kinroad cruserin üstünde buldum henüz alalı fazla olmadı ve 70km yaptım

resimleri yakında yükleyeceğim tüm motor sahibi olmayan dostlarda umarım arzu ettikleri motoru alırlar

bunlarda resimler:

al senin makina alemin kralı...sana dicek bişeyim yok...

Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan her topikte aynı şeyi yapıyorsunuz, bütün topikleri rezil rüsva ediyorsunuz!
    birader topik benim...işine gelmiyorsa okumak istemiyorsan gidersin...sanamı soralım ne yazacağımızı...

Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanane kardeşim rahatsızlığın varsa şikayet butonuna tıkla, efendi ol

al senin makina alemin kralı...sana dicek bişeyim yok...
    ne varmış benim makinamda 2 yıl olcak neredeyse işimi görüyor 2500'e almıştım o paraya alınabilecek en iyi seçenek pişman deilim kornam hep çalışıyor hiç olmazsa

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hindular bizi bozmasın abi bu böle gitmicek
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

ne varmış benim makinamda 2 yıl olcak neredeyse işimi görüyor 2500'e almıştım o paraya alınabilecek en iyi seçenek pişman deilim kornam hep çalışıyor hiç olmazsa
    Şimdi Çetmen de 1425 liraya Skygo 250 çopur satıyorlar.... Gel 1 er tanede ondan alalım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi Çetmen de 1425 liraya Skygo 250 çopur satıyorlar.... Gel 1 er tanede ondan alalım....
    abicim hatırlatma reklamlarda gördükçe sinirlerim ayağa kalkıyor nasıl oluyorda veriyorlar o fiyattan aslında almakda lazım 1 tane daha eskiyince hurdacıya verirsin tekerlerk parasına motosiklet nasıl olsa

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Çok hoş motor hakkaten. YBR'den falan daha iyi geldi bana görünüş olarak
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    abicim hatırlatma reklamlarda gördükçe sinirlerim ayağa kalkıyor nasıl oluyorda veriyorlar o fiyattan aslında almakda lazım 1 tane daha eskiyince hurdacıya verirsin tekerlerk parasına motosiklet nasıl olsa
    Dün baktım..Fena da değil.... Kaldıki 1000 ytl ye satılan mobletten daha mı kötü?

Birde bu Tvs 3500 yazıyor fiyatı?...Ben mi yanlış bakıyorum?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    TVS kaliteli üretim yapıyor, Avrupa'da da var. Sürücü kursunda direksiyon hocasının da TVS Fiero'su vardı. Commuter sınıf bir motor almak istediğim için bu sınıf motosikletleri inceliyorum. YBR125, CBF150... Edindiğim intibaya göre, TVS bu sınıfta anılmayı hak edecek kalitede üretiliyor. Ancak servis ve yedek parça problemi var mıdır zamanla göreceğiz. İzmit'te ikamet ediyorum. Honda'nın İzmit'te servisi yok. Yamaha'nın servisi iki adım ötede. CG125'i gözüm kapalı alırım, CBF150 için aynı şeyi söyleyemem. YBR125 için söylenecek bir şey yok. Ama şimdi Flame piyasaya girerse dengeler değişmeye başlayabilir diye düşünüyorum. Metehan'ı forumdan tanırım, yanlış birşey yazmayacağını biliyorum.
    Sadece meramını büyük bir coşkuyla anlatıyor. Hasılı kelam, ben de TVS diyorum ama servis ve yedek parça da işin önemli bir boyutu. İyi sürüşler herkese.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Valla bu Flame gırerse pıyasaya ıyı satar gıbımı gelıo ancak benı o ıbrede uzen tek sey ben ılk gordugumde ıste budur dedım ancak daha sonra ordakı analog gostergenın devır saatı degılde hız gostergesı oldugunu anlayınca yıkıldım Dıjıtıal kısımda hız orda devır saatını gosterecektıkı ahh Ama egzoz ıbreler dızayn falan bence hayet hos.Hanı su ybr125 e dedelerımzın motoru gıbı dıyenler varya ıste bu makına yenı nesıl ıcın tasarlanmıss...
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti

o makina şimdi 1400 gayme...satsan 1000 ytl ederi var...kafan buna basıyo ...bide yamaha honda bayilerini gezip bu KINROAD ı almışsın ona yanarım...sende ayrı numunesin...

yediğin kazığı anla işte...

Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS kaliteli üretim yapıyor, Avrupa'da da var. Sürücü kursunda direksiyon hocasının da TVS Fiero'su vardı. Commuter sınıf bir motor almak istediğim için bu sınıf motosikletleri inceliyorum. YBR125, CBF150... Edindiğim intibaya göre, TVS bu sınıfta anılmayı hak edecek kalitede üretiliyor. Ancak servis ve yedek parça problemi var mıdır zamanla göreceğiz. İzmit'te ikamet ediyorum. Honda'nın İzmit'te servisi yok. Yamaha'nın servisi iki adım ötede. CG125'i gözüm kapalı alırım, CBF150 için aynı şeyi söyleyemem. YBR125 için söylenecek bir şey yok. Ama şimdi Flame piyasaya girerse dengeler değişmeye başlayabilir diye düşünüyorum. Metehan'ı forumdan tanırım, yanlış birşey yazmayacağını biliyorum.
    Sadece meramını büyük bir coşkuyla anlatıyor. Hasılı kelam, ben de TVS diyorum ama servis ve yedek parça da işin önemli bir boyutu. İyi sürüşler herkese.

eyvallah dostum beni anlayan biri...İZMİTde olmamasıda İSOTLAR grubun ayıpı lakayıtlığı diyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    abi bu resimdeki makinanın markasını hala anlamaş değilim??fiyatını 1425 yitele diye görüyorum yanlış olmasın abiler bu!!sonra yitelemesinler vatandaşa bu makinayı

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Aydın Motor fuardan sonra gelecek dedi.
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=6564769

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)