Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arklar kanuni speedy 125cc almak ıstıyorum YARDIM LTFN..

Motovento
    REKLAM ALANI

2006 Model 10000 De 750 Ytl Ye Arkım Satılıyo Ne Dıyosunuzz Alıyımmmı Bılen Arkadaslar Yorummlarınızı Beklıyorum
    [COLOR="Red"]sevendays[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    boşwer arkadaşım o motor ölmüş zaten ama acemiliğini atmak için 1 numara motor düşe kalka öğrenmek için...yada biraz daha bütçeni genişletip 2.el ucuz bir japon al
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Nerden anladınız öldüğünü şıp diye bende onu anlamadım ıyımı Benımkı 14.bınde benımkıde mı oldu sımdı valla baslangıc ıcın ıyı arkadasım arızası falan yoksa al pıs sonra satar gıder Japon bısı alırsın.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    kawasaki er-5
    o paraya başka bişi alamayacağına göre bence al

ARKADAS BENDE ISTERSEN 2007 MODEL 150CC KANUNI SEYHAN SIFIR KLOMETREDE VE HIC BINILMEMIS DURUMDA PLAKA VE RUHSAT YENI CIKMIS DURUMDA SATIS HEMEN VERILIR DUSUNURSEN SENLE GORUSELIM AYRICA BIR CBX 750 CC.HONDA VE,ZZR 1100 KAWASAKİ VAR TABIKI JAPON DUSUNURSEN BEN BU ISLERLE UGRASIYOM SANA ISTEDIGIN MARKA VE MODEL BULABILIRIM AYRICA YEDEK PARCALARDADA YARDIMCI OLURUZ TEL.05362315214,05453562710 NOLU TELLERDEN DE ULASABILIRSINIZ MSN musayenicag@hotmail.com danda mail atabılırsınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)