Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1990 sonrası BMW R80GS alınırmı?Polis çıkması olmayanlar doğrumu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    piyasada bir çok polis çıkmasının yanı sıra özellikle polis çıkması değil diye satılan r80gs'ler var, fiyatlar 5-6 milyar civarı.. polis çıkması olup olmadığını nasıl anlayabiliriz? parça temini nerden yapılıyor (borusan eski modellerin parçalarını temin edebiliyormu)? yakıt tüketimi ne civarda (km/lt olarak belirtirseniz sevinirim)? artıları eksileri nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    herhalde kullananı zor bulursun gibi. parça konusunda BMW'ye mail at bulunurmu diye
    http://www.bmw-motosiklet.com/927.as...e_60¬rack=1
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    bende polis çıkması cbx 750 var parçası bol ama r80gs parçası varmıdır tam bilmiyorum
    ---TURKISH STUNT---

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bir mal için biçilen kullanım ömrü ne kadar ise belirtilen o süre aşıldığında o ürünle ilgili yedek parça üretimi duruyor diye biliyorum.

Parçası üretilmiyor olabilir.Ama yanılıyorda olabilirim.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    adamlar 45 model bmw topluyorlar
    bunun da parçası bulunmuyorsa yuh artık
    fazla tepki vermiş olabilirim bende düşünüyorum da birtane

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ünal usta 20-30 tane polis çıkması düşürmüş, satıyo 4 liradan filan. pazarlıkla 3buçuğa filan werir heraldede, sonrasını bilmiyom. hafiften bakımsız motorlar. bmw. adı yeter (mi?)
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    R80 için sana 1990 değil modelden bağımsız olarak şunu söyleyebilirim Polis çıkması olmayan veya kazasız BMW nin her boxerı alınır ve gözün arkada kalmaz BMW nin R serisinin her modeli hatta 1950 yılı üretimi bile alınır yeterki dağılmamış olsun ve bir bmw boxer dan aldığın keyfi ve güvenide başka motordan alamazsın . Örnek olarak 1988 den beri ben daha iyisine rastlayamadım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar F659 Baslığına da yazdım.. Bi daha Konu açmamak için buraya da yazıyorum...

55 modeL bir BMW R25 Buldum.. Motor gitmiyor.. Krank ve ateslemesinde sorun warmış.. Acama bu motoru alsam adam edebilir miyim ?

Şu an motoru üzerinde değil ama satan arkadaş toplayıp vereceğim diyor...

Ben daha cok calıstırmak için değil de evime dekor olsun diye alıyorum ; ama beLKi ileride yapıp kullanmak isterm.. Değr mi acaba ???

Bu şimdiki Hali ;

Bu da toplandıktan sonraki hali olacak ;

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    al al hocam bundan iyi gümüşlük olur maddi durumun varsa al ilerde yaşın kemare erdiğinde oturur toplarsın makineyi gercekten dusunce cok güzel bişi

Motosikleti
    Bu modelin bile yedek parçası var desem inanmazsın herhalde

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Anlayamadım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cakalaz bi suru bmwler gordum adam edilmis..
    sanirim bu da adam olur..
    tek silindir ve boxer motor diil galiba bu?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Valla Ben daha cok eve dekor amaclı düşünüyorum...
    Ama Hevestir belki ilerde yaslanınca kendim gibi bi motorum olsun isterim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200
    http://www.sahibinden.com/satilik18_...XQQdisplayitem

ünal ustadaki motorlar ...

tek silindir bmw düşünürseniz r 26 derim.
    en çok tutulan modeldir beşik amortisör
    r25 ler kazık amortisör
    http://www.sahibinden.com/1958_mod_r...em&keyword=r26
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

Motosikleti
    Bmw 250 cc eski modellerin parçaları eskiden eminönünde ay ticarette bulunurdu ayrıca izmirde basmane de hala eski bmw parçaları bulunan yerler var fakat yurt dışında bunların nesini isterseniz var biraz toparlarsanız Rahatlıkla Türkiyeyi gezersiniz yolda filan kalmaz bunlar Hele birde bunların 490 veya 590 hacminde olan çift silindirleri vardırki 1950 modelini al burdan tek marş ile Almanya ya git öyle ilginç motorlar ki krankları bile yataklı değil rulmanlıdır karterde hiç yağ olmasa bile yatak sardıramazsınız yok yatak boşluk yaptı basıncı düştü yağsız kaldı gibi dertlerde yoktur, ekzantrikleri doğrudan dişli ile kranktan tahrik aldığı için egzantrik zincir diş atması veya uzamasında sente sorunları yaşamazsınız, debriyajları kuru tiptir otomobillerle aynıdır dolayısıyla plate ler aşındı motor yağı kirlendi ince yağ koydum şanzıman kaçırdı gibi işlerle de uğraşmazsınız. motor düşük devirli yüksek torklu ve silindir başına 5 segmanlıdır aşınma yıpranma yağ yakma sorunu yoktur diğer motorların en az iki misli ömrü vardır, manyetolu oldukları için akü olmadan da çalışırlar akünüz gümlesede yolda kalmazsınız, aynı zamanda el vitesleri vardır diyelimki iki ayağınızda yerde vites atmak için sol ayağınızı yerden kaldırmanıza gerek yok el ile de boştan 1 e alabilirsiniz. Bu motorlardan 1952 model 490 cc hacminde olan birisi benim ilk motorumdu ve onunla unutulmaz maceralarım vardır ve aynı zamanda aradan geçen 20 yıla rağmen kullandığım hem en profesyonel hemde en keyifli ve en sağlam motorsiklet olduğunu rahatlıkla iddia ederim O 20 yıl önce bile 36 yaşındaydı ve kesinlikle bütün sıfırlardan daha sağlamdı bugün iyi toplanmış bir eski boxer BMW bence her motordan daha değerlidir

Ek yapayım bu motorların her ne kadar Yurdumuzda beşik amortisör denen tipleri makbulse de bu bizim herzamanki gibi işi bilmememizden kaynaklanmaktadır çünkü yurt dışında en değerli modeli R51/3 olarak bilinen Kazık amortisörlü tipidir çünkü bu model hem seri hemde çok iyi yol tutan çok kıvrak bir modeldir yerden yüksekliği çok azdır ve oldukça sportiftir

http://images.google.com.tr/imgres?i...%3Dtr%26sa%3DN

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce ya bizim forumda yada başka bi forumda denk geldim Osmaniyede bir motor ustası her mode bmw parçası bulunur diyodu BMW derken eski 70 li yılların öncesi bmwleri kast ediyodu ..

Bu forumu ve bi kaç motosiklet portalını yaklaşık 4 yıldır yakınen takip ediyorum . bu güne kadar parç bulamayan bi mw binicisine ne rastladım nede duydum ..demekki bişekilde bulunuyo ..1940 lı yıllara ait halen fual yürüyen modelleri var ..

siz hiç 75 model honda veya yamaha görünüzmü resim olarak değil canlı , yürüyen ..ben görmedim valla varsa bile numunelik tir..

motosikleti avrupa yapıyo kardeşim kabul etmek lazım bunu.. evet çok teknolojik deilller ama taş gibi aletler yapıyo namusuzlar
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bmw r27 hastasıyım (bende bmw r60 aldım 2 hafta kadar oldu, parça sıkıntısı çekmezsin ki zaten kolay kolay başına dert açmaz bmwler)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)