Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

2004 - 2005 Suzuki GS 500 Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

10.000e sabah akşam alınır o motor...ne kadar tatlı bişey ya...bizimkiler traş makinesi kanka ve...ha ben mutluyum ama bazen bir ahh diyorum...offf...da diyorum...
    bencede abi 10 kağıda 2000km deki motor çabuk satılır.Acaba neden dolayı satıyorbir sorunu falan olmasın motorun Bizim motoru versek üstüne ne kadar vermek lazım abi senden böyle bir atak bekliyoruz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede abi 10 kağıda 2000km deki motor çabuk satılır.Acaba neden dolayı satıyorbir sorunu falan olmasın motorun Bizim motoru versek üstüne ne kadar vermek lazım abi senden böyle bir atak bekliyoruz
    ben sanmıyom sorunu olsun...ama dediğim gibi bizi aşar...tuzlu gelir...benden bi atraksiyon çalışmaz abi artık...adımız hıdır motorumuz budur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    @alp_tunay

verdiğin bilgiler için saol abi. açık söylemem gerekirse ben er 5 in tipini beğenmiyorum ama kesinlikle çamur atmak için söylemiyorum tamamen zevk meselesi. kimse de mecbur kalmadıkça beğenmediği bi motora binmek istemez heralde. er 5 in tercihim olmamasının en önemli sebebi bu. boy un söylediklerinide bugüne kadar yaptığı paylaşımlara bakarak doğru kabul etmiştim ama sen de tersini söylüyorsun benim de kafam karıştı fakat er 5 i düşünmeğim için dengeli dengesiz vs. çok da benim için farketmiyor

@mete_han

ben 12500 ün tamamını çekmicem. belli bi miktar çekicem. sıfırda diretmemin sebebi ben bu motoru satmayı düşünmüyorum. ben bunu çok uzun süre sürmek istiyorum hatta günün birinde başka bir motor alsam bile bunun durmasını istiyorum ve honda ya güveniyorum bu hususta 10 yıl da geçse 20 yıl da geçse 100.000 de 200.000 km de olsa düzgün kullanımla ve düzgün bakımları yapıldığı sürece ben motoru üzmedikçe bu motorda beni üzmez diye düşünüyorum.

benim babam da eski motorcu 72 model 250 jawa sı varmış zamanında arkadaşıyla ortak alıp doğuda ve güneyde bi çok ili gezmişler o zamanlar ehliyet defter şeklindeymiş profesyonel ehliyeti varmış hem araba hem motor kullanılıyormuş sonra bu tip ehliyetlere geçileceği zaman artık ne lazım motor ehliyeti bana bu yaştan sonra deyip (şimdi ben nerdem bileyim senin motor diye tutturcağını diyo) forumu doldururken sadece b yazmış ben de şimdi a2 al diye tutturdum yeniden, kardeşim var onu da motorcu yaparım. yani sıfır almak istememin sebebi bi nevi ailemizin motoru olmasını ve uzun müddet kullanmayı planladığım için gelmişini geçmişini bilmek istiyorum ve aklımda hiç bir soru işareti olmasını istememem.

korumalarım zaten var. çanta istemiyorum kasko mecburi. bilemiyorum yani parayı olayını bi şekilde halledicez. bi de bu işlerde kısmetsizim biraz millete 10000 de sıfır gibi motor gelir bana 5000 tırt olmuş makina denk gelir. bütün bunları göz önüne alıyorum o yüzden sıfırda diretiyorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    alakası yok be kankü...mesela Kawasakı olarak Z750 beğenirim...bayılırım...emsalsiz bir motordur benim için buna ne diyeceksin...aklımdaki tek makina budur...demekki neymiş marka fanlığı bende yokmuş...hayatım Memo ile dostluğumuz 2005 lere dayanır...ben gözümü onda açtım...senin görüşlerinin çoğu ustalarından duyumların...değilmi yani...senin menşurrr bazı sanayi ustaların var ya...haci memik ustaların...onlardan duyup bize bilgi satıyorsun...Memo yıllardır motorun üzerinde...sen daha gözünü er 5 te açtın...dost acı söyler kanka...

Herkes bir takım bilgilerini mutlaka biyerlerden öğrenir...Kendi merakı ve ilgisi bu konuda bilgi toplama becerisi ile pekişir....

O dediğin ustama çok şey borçluyum.... Bana çok şey öğretti... Sayesinde senin hayal bile edemiyeceğin sayıda motoru test etme şansım oldu..... Hepsini kıyaslama yeteneğim arttı.... Her gün değişik yeni bir makinayı test etmekteyim.... Bir makina hakkında bilgiyi ustamdan öğrenicem....Bundan daha doğal ne olabilir ki?....Sen nerrden bilgi topluyorsun peki?...Arşivin nedir?...
    Honda da mühendis arkadaşın mı var?.....

Ben o kadar çok kişi ile muhatap oldum ki bu konuda.....Yani motor konusunda... Yıllardır bu işi hobi haline getirip te 1 - 2 şeyi bilmenin motorculuk olduğunu sanan o kadar çok insan tanıdım ki...... Bakma sen buralarda akşamları vakit geçirdiğime... Evden çıktığımda 1 haftalık turlara çıkardık.... O beğenmediğin Mz bana çok şey öğretti.... Aslımı inkar etmem....
    Mz ciyim.... Ybr m ve titanım da var...Kinetix çalındı.... Jawamı saymıyorum bile...Bu arada italjet aldım...Şimdi ona kulp bulursun....2 zamanlı motora mı binilir diye....

Anlıyacağın para ile motorculuk kimde belli olmaz...... Kıyaslama yapmamanı benim babam senin baban muhabbetini bırakmanı tavsiye ediyom kanka... Geyik ve ciddi bir konu öte tarafa ulen hala seni seviyom nedense.....

Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @alp_tunay

verdiğin bilgiler için saol abi. açık söylemem gerekirse ben er 5 in tipini beğenmiyorum ama kesinlikle çamur atmak için söylemiyorum tamamen zevk meselesi. kimse de mecbur kalmadıkça beğenmediği bi motora binmek istemez heralde. er 5 in tercihim olmamasının en önemli sebebi bu. boy un söylediklerinide bugüne kadar yaptığı paylaşımlara bakarak doğru kabul etmiştim ama sen de tersini söylüyorsun benim de kafam karıştı fakat er 5 i düşünmeğim için dengeli dengesiz vs. çok da benim için farketmiyor

@mete_han

ben 12500 ün tamamını çekmicem. belli bi miktar çekicem. sıfırda diretmemin sebebi ben bu motoru satmayı düşünmüyorum. ben bunu çok uzun süre sürmek istiyorum hatta günün birinde başka bir motor alsam bile bunun durmasını istiyorum ve honda ya güveniyorum bu hususta 10 yıl da geçse 20 yıl da geçse 100.000 de 200.000 km de olsa düzgün kullanımla ve düzgün bakımları yapıldığı sürece ben motoru üzmedikçe bu motorda beni üzmez diye düşünüyorum.

benim babam da eski motorcu 72 model 250 jawa sı varmış zamanında arkadaşıyla ortak alıp doğuda ve güneyde bi çok ili gezmişler o zamanlar ehliyet defter şeklindeymiş profesyonel ehliyeti varmış hem araba hem motor kullanılıyormuş sonra bu tip ehliyetlere geçileceği zaman artık ne lazım motor ehliyeti bana bu yaştan sonra deyip (şimdi ben nerdem bileyim senin motor diye tutturcağını diyo) forumu doldururken sadece b yazmış ben de şimdi a2 al diye tutturdum yeniden, kardeşim var onu da motorcu yaparım. yani sıfır almak istememin sebebi bi nevi ailemizin motoru olmasını ve uzun müddet kullanmayı planladığım için gelmişini geçmişini bilmek istiyorum ve aklımda hiç bir soru işareti olmasını istememem.

korumalarım zaten var. çanta istemiyorum kasko mecburi. bilemiyorum yani parayı olayını bi şekilde halledicez. bi de bu işlerde kısmetsizim biraz millete 10000 de sıfır gibi motor gelir bana 5000 tırt olmuş makina denk gelir. bütün bunları göz önüne alıyorum o yüzden sıfırda diretiyorum

Dediğim gibi tamamen zevk meselesi.....Canın neyi istiyorsa neyin hayalini kuruyosan onu al.... Denilenlere boşver...Kulağında kalsın tavsiyeler...Sen onları kendine uydurmaya çalış...Sen tavsiyelere uyma....

Şimdiden hayırlı olsun....Güle güle bin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı xxxxx;723126

@mete_han

benim babam da eski motorcu 72 model 250 jawa sı varmış zamanında arkadaşıyla ortak alıp doğuda ve güneyde bi çok ili gezmişler o zamanlar ehliyet defter şeklindeymiş profesyonel ehliyeti varmış hem araba hem motor kullanılıyormuş sonra bu tip ehliyetlere geçileceği zaman artık ne lazım motor ehliyeti bana bu yaştan sonra deyip forumu doldururken sadece b yazmış ben de şimdi a2 al diye tutturdum yeniden, kardeşim var onu da motorcu yaparım. yani sıfır almak istememin sebebi [B
    adlı üyeden alıntı
    bi nevi ailemizin motoru olmasını [/B]ve uzun müddet kullanmayı planladığım için gelmişini geçmişini bilmek istiyorum ve aklımda hiç bir soru işareti olmasını istememem.

ailemizin motorumu....e iyide baban kardeşin derken sana ne zaman sıra gelecek...aslında motorunu seven insan bencil olmalıdır...ben motoru değil babamla abimle bile paylaşmam...ki kayınpederim istedi düşersin baba şekli yaptım vermedim halen bana biraz içten küser...ki kendisinin aracını çok kullanırım...

ama hastalık işte...dediğim gibi ailemizin motoru ambiansı bizim lügatmızda olmaz...ve sonuda iyi olmaz...nedeni arıza ve hasar durumlarında canınız sıkılır...mu sonucta bir 100 lük scooter değil...koca makina...tek şoforü olmalı...onun dilinden 1 kişi konuşmalı...ben belki bencil olduğum için böyle düşünüyorum...geçen park halinde motorun üzerine biri oturdu...komşu...oturma dedim valla...başka yer bulamadınmı diye kızdım...kaı önündeydi...uyuz oldum...motor paylaşılmaz sevgili xxxxx....

doğru ya kalan kısım için para çekicen değilmi...ama yinede temiz 2.elleri gözden geçir...daha az para çekersin taksitleri fazla olmaz vade kısalır vs...hadi hayırlısı o zaman...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    honda cbf 500
    ben motor konusunda bencilleşirsem babam da araba konusunda bencilleşebilir fakat

bu sıcak yaz günleri bir gün geçicek ve yağmurlu çamurlu kış günleri gelicek

Motosikleti
    cbf1000
    ben motor konusunda bencilleşirsem babam da araba konusunda bencilleşebilir fakat

bu sıcak yaz günleri bir gün geçicek ve yağmurlu çamurlu kış günleri gelicek

Düşüncelerin tamamen duygusal yani......

Motosikleti
    honda cbf 500
    aynen öyle

gerçi şimdilik kimse pek hevesli gibi gözükmüyo ama bakalım

şaka bi yana çok ayıp mete han benim malım benim için değerli olan insaların köpeğidir

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes bir takım bilgilerini mutlaka biyerlerden öğrenir...Kendi merakı ve ilgisi bu konuda bilgi toplama becerisi ile pekişir....

kanka bende mobiletten gelmeyim...aslımız budur...ama hiç bi teknikden çakmam...belkide çakmayışımız sebebi iyi markalara binmem olabilirmi sence...mesela toplama el emeği göz nuru mobilet...yamaha dt 125...honda innova...ybr...pıaggıo... ve yine honda...köydeki eniştemi garacavası ve sonrasında beleş olarak kullandığım farklı motorlar...bandıt 600...(federal nickli Bülentin)...600RR (2006 da yarışlara giren İlhan abime ait olan...)f 650 (Sıemensde çalışan bi abimize ait...)ve aklıma gelmeyen bir sürü model...

yani demem o ki kanka hep kalitelie bindim...en iyilerdeydi kıçım...belkide bu nedenle teknikden çakmıyorum...veya dikkatimi çekmedi motor aksamı vs...bu yüzden ehliyet sınavında tırsıyom ne nedir bilmediğim için...ama bi öngörümüz doğruyu gösterme gibi yetilerimiz oldu...2005 te asyayı çin mallarını kötüleyerek girdiğim bu sitede neyin iyi neyin kötü veya neyin neden biraz daha üstün olduğunu küçük cc lerde anlatabilirim...paylaşabilirim...ve sen ısrarla birilerine asya t1 önerdin...içlerinde en iyisi bu diyerek...orada alma diyemedin kanka be...ona yandım...senide kaybettik...

O dediğin ustama çok şey borçluyum.... Bana çok şey öğretti... Sayesinde senin hayal bile edemiyeceğin sayıda motoru test etme şansım oldu..... Hepsini kıyaslama yeteneğim arttı.... Her gün değişik yeni bir makinayı test etmekteyim.... Bir makina hakkında bilgiyi ustamdan öğrenicem....Bundan daha doğal ne olabilir ki?....Sen nerrden bilgi topluyorsun peki?...Arşivin nedir?...
    Honda da mühendis arkadaşın mı var?.....

arşivim kendi tecrübelerim...ustalara danışırım...ama onların doğrularına hep doğru demem...fikirlerini alırım...ama kendinde itiraf ettin...ustan Hondaya bişeyler demiş...alınmaz diye sende onun yaveri sol tarafındaki stepne olduğun için onun fikrini benimsiyorsun...

Ben o kadar çok kişi ile muhatap oldum ki bu konuda.....Yani motor konusunda... Yıllardır bu işi hobi haline getirip te 1 - 2 şeyi bilmenin motorculuk olduğunu sanan o kadar çok insan tanıdım ki...... Bakma sen buralarda akşamları vakit geçirdiğime... Evden çıktığımda 1 haftalık turlara çıkardık.... O beğenmediğin Mz bana çok şey öğretti.... Aslımı inkar etmem....
    Mz ciyim.... Ybr m ve titanım da var...Kinetix çalındı.... Jawamı saymıyorum bile...Bu arada italjet aldım...Şimdi ona kulp bulursun....2 zamanlı motora mı binilir diye....

Anlıyacağın para ile motorculuk kimde belli olmaz...... Kıyaslama yapmamanı benim babam senin baban muhabbetini bırakmanı tavsiye ediyom kanka... Geyik ve ciddi bir konu öte tarafa ulen hala seni seviyom nedense.....

sevcen tabi eşşek değilsin ya....neyimi sevmicen...

sen mzle 100.000km yapsanda ben BOY un 1000 rr la yaptığı 10.000 km ye bakarım...ve ben senin bir 600 rr süremeyeceğini iddia ediyorum...çünkü bugüne kadar üzerine oturduğun makinalar belli...bu yaşa geldin anca 500 cc gördün burda yanlışmıyım...yani dostum herifler artık zirveye çıkmış sen ben tırt motorcuyuz...hem kuryeliğin kaç yıllıkki ahkam kesiyosun...daha dün işten ayrıldın hobi olarak yapıyorsun bu işi...gerçek bir kuryede değilsin...

Dediğim gibi tamamen zevk meselesi.....Canın neyi istiyorsa neyin hayalini kuruyosan onu al.... Denilenlere boşver...Kulağında kalsın tavsiyeler...Sen onları kendine uydurmaya çalış...Sen tavsiyelere uyma....

tavsiyelere uyma diyo ya...biz kardeşimizi gs 500 den kurtarmaya yönlendirmeye bakıyoruz daha sallama kimseyi diyo...arkadaşım cbf 500 le bu kıçıkırık gs 500 le er 5 i kıyaslama hatasına düşme...hadi cbf 150 eleştir ama cbf 500 makinanın hasıdır...
    Şimdiden hayırlı olsun....Güle güle bin....

.................................................. ....................

aynen öyle

gerçi şimdilik kimse pek hevesli gibi gözükmüyo ama bakalım

şaka bi yana çok ayıp mete han benim malım benim için değerli olan insaların köpeğidir
    valla kanko inan bu kişiden kişiye değişiyor...huy yapı meselesi...ben motorumu kimseciklere elletmem...ailem dahil..sende bu arkadaşı için canını veren Sadri Alışık formatından çık...ne yani bir arkadaşın istese motorunu verecenmi.....

Motosikleti
    cbf1000
    Demek 600 rr süremeyeceğimi iddia ediyorsun....Tamam kanka..... Ne diyim başka?.... Pazar günleri zx12 günümüzdür bizim... Her pazar çevre yolunda 1 turum var....

Bundan sonraki motorum fazer1000.... Sana şimdiden söyleyim.... Sahibinide söyleyim mi?....

Sen daha 600 rr dan bahset....

Motosikleti
    Demek 600 rr süremeyeceğimi iddia ediyorsun....Tamam kanka..... Ne diyim başka?.... Pazar günleri zx12 günümüzdür bizim... Her pazar çevre yolunda 1 turum var....

Bundan sonraki motorum fazer1000.... Sana şimdiden söyleyim.... Sahibinide söyleyim mi?....

Sen daha 600 rr dan bahset....
    ruhsatını siteye koymadığın sürece benim için Allahın mezcisi alp tungasın olm sen...taklada atsan elalemin motorlarıyla tektekerde yapsan anlamam...

sana fazer 1000 alamazsın demedimki...ama o motorlar kız gibi motorlardır...sürüş keyfi verirler...fazla ustalıkda istemezler...cbf 600/1000...fazer 600/1000 bana hikaye gelir...600RR diyorum kanka...1000 RR ı düşünemiyorum bile...yanında bile geçemem ben şahsen...sen bana fazer1000 diyorsun...neyse koçerom benim bi video koyda görelim...aman elalemin motorunu düşeryim deme...

Motosikleti
    cbf1000
    5X kardeşim.... Sonuç olara ben al derim öteki alma der.... Ben bir kusur bulurum o kusurmu der.... Bu işin sonu yok..... Her 3 motorun da topiği var... Sen daha iyi değerlendirirsin....

Kafana koymuşsun....Modelini bile yazmışsın.... Hala içindeyse al derim....

Motosikleti
    5X kardeşim.... Sonuç olara ben al derim öteki alma der.... Ben bir kusur bulurum o kusurmu der.... Bu işin sonu yok..... Her 3 motorun da topiği var... Sen daha iyi değerlendirirsin....

Kafana koymuşsun....Modelini bile yazmışsın.... Hala içindeyse al derim....
    hayır almasın...hep böyle yapıyosun alp...neyine kefilsin bu makinenin...suzukı servislerinden haberin varmı...istedikleri parçaları bulabileceklermi...parça yok denirse ne yapacak sonra...hadi aldı 7000e buldu...2-3-4-5 yıl sonra ne olacak...senin er 5 gibi hurdayamı ayıracak...bunlar geçiş motorlarıdır kanka...gs 500 er5 büyük 600 cc ve üstü almadan önce kullanılan geçiş motorlarıdır...evladiyelik isteyen birine bu eski doğu bloku veya sovyet tipli motoru önermeye hakkın yok...hakkımız yok...

Motosikleti
    cbf1000
    hayır almasın...hep böyle yapıyosun alp...neyine kefilsin bu makinenin...suzukı servislerinden haberin varmı...istedikleri parçaları bulabileceklermi...parça yok denirse ne yapacak sonra...hadi aldı 7000e buldu...2-3-4-5 yıl sonra ne olacak...senin er 5 gibi hurdayamı ayıracak...bunlar geçiş motorlarıdır kanka...gs 500 er5 büyük 600 cc ve üstü almadan önce kullanılan geçiş motorlarıdır...evladiyelik isteyen birine bu eski doğu bloku veya sovyet tipli motoru önermeye hakkın yok...hakkımız yok...
    Edebiyat yapma lem.....

Neyin geçiş motoru?..... Klasikleşmiş 3 adet model var 500 makinalarda...

500 lük makina desen herkes sayar sana....

Senin honda servislerinden haberin varmı?.... Sallıyon boşa...

Adam kafasına koymuş...Hoşuna gitmiş....Tavsiyemizi önerilerimizi verdik...Ama hala ısrarcıysa fikrinde kimse bişey diyemez....

Yarın cbf500 alırda sorun yaşarsa , burdan sana hesap sorarsa o zaman sen ne diyebilirsin?.... Haksızmıyım?...

Sanada dedim ilk başta alma diye....cbf150 alma diye...Ama kafaya takmışın tamam git al o zaman dedim.... Hatırlarsan....

10.000 km gel bak ben sana bişey diyecem....Aramızda kalsın....

Motosikleti
    olm 500 lük makinalardan bi tırt olmaz...xxxxx i tenzih ederim kimsenin gözünde makina bile değiller...kişiliksiz gücleri vardır...bakma biz garibanız bize Abdurrrahman Çelebi gelir..gerçek motorcu için tırt yani...ama 500 lerin içinde en yakışıklısı budur...göz var nizam var...ayu olma biraderim...mal güzel...poklama işte...hazmet bazı şeyleri...bak bana anket açtırma...

ne diycen lan...yağmı eksiltiyo...ben 26.000 de cbf 150 gördüm keko...neymiş derdi....5000 e geldi kehanetin nedir bakayım ustan ne buyurdu merak ettim...

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    Bilmiyorum arkadaşlar bu motor karşılaştırmaları bence çok farkli bir olay
    siz önce hondacımısınız yoksa suzukicimii nerden cıktımı diceksin arada çok fark var
    bende motoru almadan önce çok karışan oldu gs 500 alınırmı iki silindir yok çok yakar yok öyledir böledir diye ,
    altı aydır ben kullanıyorum işimden dolayı sadece pazar günleri kullanıyorum
    herşeyden önce suzuki deyince çok düşünmeye gerek yok dünyanın kabuletiği bir gercek var orda bir numara oluşu ,konu gs 500 olunca ,
    valla kaba motorcu tabiriyle konuşmak gerekirse asıldınmı gaza gidiyo ,
    0 dan 100 km ye beş saniye gibi bi zamnada cıktığı ve son süratinin 200 km hız olduğu testlerle ortada ve gercek kişi kullanımındada aynı verilere ulaşmak ,
    elinizde
    tek dez avantajı grenassız oluşu ve rüzgarlı zamanlarda yüksek süratte gitmek biraz zor oluyo,
    ama arkadaşım sen motosiklet konusunda suzuki honda yamaha üçgeni arasında bir secim yapabilirsin bütcene zevkine uygun bir makıneyi inşallah alıda güle güle kullanırsın,

Motosikleti
    cbf1000
    olm 500 lük makinalardan bi tırt olmaz...xxxxx i tenzih ederim kimsenin gözünde makina bile değiller...kişiliksiz gücleri vardır...bakma biz garibanzı bize Abdurrrakman Çelebi gelir..gerçek motorcu için tırt yani...ama 500 lerin içinde en yakışıklısı budur...göz var nizam var...ayu olma biraderim...mal güzel...poklama işte...hazmet bazı şeyleri...bak bana anket açtırma...

ne diycen lan...yağmı eksiltiyo...ben 26.000 de cbf 150 gördüm keko...neymiş derdi....5000 e geldi kehanetin nedir bakayım ustan ne buyurdu merak ettim...

Ulen söylersem senden beter olayım...

10.000 e gel...Burada bana haber ver.... Sana bir soru sorucam.... Ama dürüstçe cevap vericen o zaman.... Anlaştık mı?.....

Motosikleti
    drz 400

Motosikleti
    cbf1000
    İnce belli kızlar gibi asaletli duruyor......Bide cbf ye bak.... Her akşam börek çörek yiyen daha sınıfının hangisi olduğunu bilmeyen (Naked mi Enduro mu cruiser mi) bayanlar gibi......

Motosikleti
    drz 400
    mete han abi haklısın bak bu doğru ama gercekler var ortada yıllardır kendini kanıtlamış 500cc makınelere bukadar acımasız olma
    500 cc makıne geçiş makınesidir bana göre ben öyle düşünüyorum ve bırçok arkadaşta onun için bunu tercih ediyo

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler