Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2004 - 2005 Suzuki GS 500 Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fakat gs 500 ün son hızı cbf 500 daha iyi diye duydum. gs 500 180 geçerken cbf 500 180 ıkına ıkına yapıyormuş. ben de duydum yani bunları karşı çıkan olur katılan olur bilemem.
    dostum buna kendin inanıyomusun peki...GS500 45 beygir CBF500 57 beygir... GS'nin CBF'i geçme durumunu bir kez daha gözden geçir istersen...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    5x phetonw12 (mustafa abim ) motorun sattı ... buda arkadaşının motoru garajda duruyor ben gördüm buda satılık ve temiz ...

Alıntı pheatonw12 adlı üyeden alıntı
    2001 model
    27500 km de
    motor koruma demiri var
    bakımlı ve güzel bir motor
    kuyruğu ve ön çamurluğu çiziklerden dolayı boyandı
    arka lastiği 2000 km önce değişti
    ön lastik ister
    0535 959 16 52
    0232 488 68 92
    mustafa önol

fiyat:5500 ytl
    (motosiklete en son 5250ytl teklif ettiler,alıcı olacak arkadaşa küçük bir ikramım olabilir,ama pazarlık olarak algılanmasın)

ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    @mete_han

saol abi kesinlikle dikkate alıcam dediğini

@Syriana

dostum çok rica ediyorum tartışma o geçer bu döver noktasına gelmesin burda. özellikle duydum yazdım dikkat edersen. sırf bu tartışmalar olmasın şimdi burda diye. ama biraz daha açık yazıyım geçen gün burda bi cbf 500 sahibi rüzgarı arkama aldım filan anca 180 yaptı yazıyordu. gs 500 ün 180 rahat geçtiği her yerde söyleniyor. gs 500 45 değil 48 fakat ille beygiri yüksek olan daha hızlı olacak diye bir şey yok. motorun hızını etkileyen başka faktörlerde var

@bur-k@

teşekkürler. 2001 miş ama

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    @mete_han

saol abi kesinlikle dikkate alıcam dediğini
    :
    Allah rızası için dikkate al lütfen...çok çok özel bir nedenin yoksa gs 500 ve er 5 den uzak dur...nakit paranda varsa alma derim...ısrarcıyım bu konuda...seneye olur ya satmak istersen veya öteki sene aldığın fiyatın yarısına bile alıcı bulamazsın ...zarar etmeni istemem...birde görüntü herşeyi anlatıyor...eski tip motor bloğu kasası vs...saygılar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @xxxxx
    agresiflik konusunu bilmiyorum ben fakat gs 500 ün son hızı cbf 500 daha iyi diye duydum. gs 500 180 geçerken cbf 500 180 ıkına ıkına yapıyormuş. ben de duydum yani bunları karşı çıkan olur katılan olur bilemem.
    Hangi agresiflikten bahsediyorsun? GS500, ER-5 ve CBF500 gibi modeller agresiflikten uzak, kolay kullanımı olan yumuşak makinalardır. 180 km/h sürat bu makinalar için zaten çok fazladır, bu süratin üstü tehlikelidir, bu makinalar sürat için üretilmemiştir. Bence yanlış kıyaslama yapıyorsun.

@mete_han
    bend erimki her zaman cbf 500...kıyaslayınca daha mantıklı geliyor...şöyle düşün gs 500 ve er 5 artık Türkiyeye gelmiyor veya üretilmiyor...
    CBF500 daha yeni bir model, seçmek daha mantıklı ama zevkler farklı olabilir. GS500 artık GS500F adıyla üretiliyor. CBR600F gibi bir model yaptılar. ER-5 hakkında iyi hiçbir şey söyleyemeyeceğim, kimde varsa hepsi düştü, dengesiz ve motor hacmine göre çok güçsüz bir motor. Zaten Kawasaki almak pek de mantıklı değil bu şartlarda.

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi agresiflikten bahsediyorsun? GS500, ER-5 ve CBF500 gibi modeller agresiflikten uzak, kolay kullanımı olan yumuşak makinalardır. 180 km/h sürat bu makinalar için zaten çok fazladır, bu süratin üstü tehlikelidir, bu makinalar sürat için üretilmemiştir.
    ER5 , GS500'ü bilmem ama CBF500'ün lastikleri ve tasarımı 200 km/hız'a kadar güvenli sürüşü kaldırıyo diye biliyorum...söyleyenlerin yalancısıyım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    honda cbf 500
    @boy

ben onu neden yazmışım ona bak istersen bi. mete abi nin 14. mesajı üzerine yazdım ben onu. "çokmu agresif" geliyor sana demiş cbf 500 ben de agresiflikle zaten şu an için bi alakam olmadığı için bilmiyorum dedim artı hız konusunda ki duyumlarımı paylaştım.

yoksa ben alıpda ne şak diye 200 yapayım diyorum ne de agresif olsun gaza şöyle tepki versin bu kadar saniyede 100 e çıksın diyorum.

er 5 e gelelim. zaten er 5 benim için çok zayıf bir ihtimal olarak duruyordu sen bunları söyledikten sonra tamamen sildim diyebilirim.

pazartesi honda ile görüşmeye gidicem. muhtemelen cbf 500 sahibi olmaya gs 500 sahibi olmaktan daha yakınım şu an. yinede kesin bi şey söylemek istemiyorum kısmet işi birazda hayırlısı nasılsa öyle olsun

Motosikleti
    @boy

ben onu neden yazmışım ona bak istersen bi. mete abi nin 14. mesajı üzerine yazdım ben onu. "çokmu agresif" geliyor sana demiş cbf 500 ben de agresiflikle zaten şu an için bi alakam olmadığı için bilmiyorum dedim artı hız konusunda ki duyumlarımı paylaştım.

yoksa ben alıpda ne şak diye 200 yapayım diyorum ne de agresif olsun gaza şöyle tepki versin bu kadar saniyede 100 e çıksın diyorum.

er 5 e gelelim. zaten er 5 benim için çok zayıf bir ihtimal olarak duruyordu sen bunları söyledikten sonra tamamen sildim diyebilirim.

pazartesi honda ile görüşmeye gidicem. muhtemelen cbf 500 sahibi olmaya gs 500 sahibi olmaktan daha yakınım şu an. yinede kesin bi şey söylemek istemiyorum kısmet işi birazda hayırlısı nasılsa öyle olsun

herkesin gönlünde bir aslan yatar...zevkler renklerde ayrıdır...ama bu parayı veriyorsan en iyisini almalısın...yada en iyiye yakın olanı...yani düşünsen şu an suzukıye bayiye gidiyorsun ve alacağın motordan yok...yani piyasadaki motorlar ve ilanlardaki motorlardan başka...Kawasakı alacaksın şu an piyasadakilerden başka yok...fiyatlarda birbirine yakınsa neden en iyi seçilmesin veya tercih edilmesin...bayiden 0 aldığında muhtemelen tuzlu gelecekti onuda belirteyim...temiz 2.eller her zaman daha karlı...en azından vergi ödemezsin diye basit bir mantık kurabiliriz...

ok...zevler ve renkler tartışılmaz...

ama karşılığında bende derim ki ...göz var nizam var...Mehmet sağolsun bu konularda uzmandır...fikirlerine görüşlerin çok saygı duyarım...tecrübelidir...başkaları 10 şey der o 1 kez der dağa değerlidir nazarımda...onun yazdıklarına daha ehemmiyet vermelisin...ben olayın estetik kar-zarar kısmındayım...motorlardan çok anlamam...

ama göz var...birde yanında nizam olursa şu fotolarda hangisi daha çekici...

[/
    yeni resimler taze çıktı

[/

hangisi daha asil duruyor...hangisi verdiğin fiyatın hakkı gibi...ama 2.el olucak he...

Bu da küçük kızım, canım Bilge'm ve Karayılan

[/

tercih senin tabiki...parada sende...ben senin iyiliğini düşünürüm başkada bişey demem...

al sana taş gibi siyah bir cıbıf 500...buyur...10.000 gayme...İzmirde hem...8000 km tertemiz...servise göstercen tabi...temizdir diyom görüntüsü itibariyle...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4086041
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    honda cbf 500
    ok abi doğru söylüyosun saol

ama şöylede bi şey var. ya 7000 ytl civarı tiko para verip ikinciel alıcam ya da 12500 ytl ye kredi çekip sıfır motor alıcam. 10000 tiko para veremem. e bankaları dolaştım çoğu ikinciel motora kredi vermeyiz dedi işbankası ise ilk ikiciel motor için başvuran sensin bi başvur bakalım değerlendiririz dediler sonrada ama veririz niye vermeyelim filan dediler 1.74 den vericek gibiydiler. fakat ben şu vakitden sonra eğer kredi çekiceksem 3 değil 5 çekerim ikinciel yerine sıfır alırım gibime geliyor. gs 500 ün sıfırı olsa ben yinede onu alırdım fakat

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

ama şöylede bi şey var. ya 7000 ytl civarı tiko para verip ikinciel alıcam ya da 12500 ytl ye kredi çekip sıfır motor alıcam. 10000 tiko para veremem. e bankaları dolaştım çoğu ikinciel motora kredi vermeyiz dedi işbankası ise ilk ikiciel motor için başvuran sensin bi başvur bakalım değerlendiririz dediler sonrada ama veririz niye vermeyelim filan dediler 1.74 den vericek gibiydiler. fakat ben şu vakitden sonra eğer kredi çekiceksem 3 değil 5 çekerim ikinciel yerine sıfır alırım gibime geliyor. gs 500 ün sıfırı olsa ben yinede onu alırdım fakat
    arkdaşım çok güzel düşünmüşsün . 2. el 10.000 ytl verme imkanın olursa sana metehanın önerisinden daha iyi ilanlarv ar. örnegin;

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4252208

linki verdigim ilanda 2007 model daha 2600 km de bir cıbıf var 10.000ytl
    üstelik tesadüfe bak metahanın resimlerini ekledigi motor.

mete-han bu ilana bakmanı öneririm

Motosikleti
    honda cbf 500
    teşekkür ederim aklımda bulunsun her ihtimale karşı

resimlerin çekildiği yer sports international ın arkakası

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    5x GS 500 alsın mı almasın mı ? Devlet meselesi oldu
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Maddi durumuni bilmiyorum ama GS500 lerin 2001 ve uzeri modelleri Japonyada uretilmedi kullanilan karburator ve pistonlarda ayni firmaya ait degil.Montajlari Guney Amerikadaki Suzuki fabrikasinda yapiliyordu. Bu yuzden de o kasanin hukmu pek surmedi tek USA icin F modelini uretiler ama artik onada son verildi. Anlayacagin 2001 uzeri Gs500 aliyor isen bence sene kaydi koyma sadece temiz olup olmadigina bak yeterli. Benim GS500 ile ben Antalya - Side Yolunda 200 gordum ve hic bir sikinti yasamadim. Bu kadar rahat bir motor da kullanmadim Race ler ile beraber viraja da yattim yol tutusunda sikayetim bile olmadi. ER5 malesef tavsiye edemem cunku eksi yani cok . Heleki fren ve arka suspansiyon ilk siradaki nedenler. CBF500 ile GS500 kapistirmasi anlamsiz aralarindaki guc farki cok az buyuk farklar olmayacagindan bu karsilastirma sana saglikli sonuc vermez ama ego tatmini icin soylecem ikiside 200 yapiyor. Eski GS500 kulanicisi olarak diyecegim sey temiz GS500 yada CBF 500 al.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti

bi saniyeee....şimdi işin rengi değiştii...yağmurdan kaçarken doluya tutulmayasın...bankalar bi kucaklar adamı üzerine bide öper dersinki banka beni niye öptü...

12500 kredi çeksen 15000 olarak ödersin bu bir sıkıntıdır...bu bir...ayrıca kasko ve çanta koruma mont dizlik bot olayına girmek durumundasın ki buda bir ek külfet olacaktır...dediğim gibi sıfır cbf 500 asla önermem...ödeyeceğin paranın yarısı vergi olur zaten...değmezde...

eğer cash 7000 olursa başka bişey düşünürmüsün...mesela şunları önersen ne dersin...8000 lira...du link yklücem hemen...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Dengesiz ve güçsüz motormuş Er-5......

Hayır yarışlara katılmış motor hakkında bilgisi olduğunu sandığım kişiden duymak şaşırttı....

Üç modeli de kullandım....

Cbf 500 hantal görünümlü cüssesine bakınca gitmeyecekmiş gibi gelen bir makina....Şehir içi için ideal olduğunu sanmıyorum....Tamamen touring tarzlı bir naked....

Gs500 Radyatörü olmayan fazla sıkıştırmaya gelmeyen devirli bir makina.... Şekil olarak tam bir naked....Şehir içi kullanıma hiç gelmez... Radyatörünün olması dez avantaj....Ama cbf500 den önce gelir...Tabi benim için...

Er-5 e gelince....Herkes arkaların kampana fren olmasını eleştiriyor.... Haklıdırlar....tercih meselesi....

Ama güç ve denge unsurlarına gelince iki modelden de üstün.... Bu konuda herkesle tartışabilirim.... Heleki son hız olayına gelince.....Daha bu pazar 7000 devir 6. vites 200 km yi gördüm....son limitini görme şansım olmadı çünkü yol müsait değildi....

Sonuçta kendi tercihin..... Herkesi dikkate almanı ama tercihini kendin yapmalısın..... Deneme sürüşü yapabilirsen kararı daha iyi verebilirsin....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    herkes kendi motorunu övüyor topik çıhırından çıkmış....

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşım çok güzel düşünmüşsün . 2. el 10.000 ytl verme imkanın olursa sana metehanın önerisinden daha iyi ilanlarv ar. örnegin;

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4252208

linki verdigim ilanda 2007 model daha 2600 km de bir cıbıf var 10.000ytl
    üstelik tesadüfe bak metahanın resimlerini ekledigi motor.

mete-han bu ilana bakmanı öneririm
    djelal yeni almıştı ya...hayırdır acaba satılığa çıkarmış...korktumu makieneden acaba....

teşekkür ederim aklımda bulunsun her ihtimale karşı

resimlerin çekildiği yer sports international ın arkakası

fiyatıda senlik...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4355962

bak 1000 km si bile var...2007...8500 e...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4024253

bayiden 2.el alayım diyosan bu var...hepsi İstanbul..

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=4352660

biraz sıksan kendini sıfırını peşin 9.900 liraya alıcan ...

http://sahibinden.com/displayitem.php?a=2614868

saygılar....

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

. ER-5 hakkında iyi hiçbir şey söyleyemeyeceğim, kimde varsa hepsi düştü, dengesiz ve motor hacmine göre çok güçsüz bir motor. Zaten Kawasaki almak pek de mantıklı değil bu şartlarda.

alpcim Mehmeti az çok tanırız...sen Kınetıx sürerken mz kullanırken kendisi 600rr kullanıyordu ...

sana kapak olsun bu yorum...makinen kampanalı ve artık Türkiyede yok...kıçıkırık cbr125 bile diskli bu zamanda...ayıp ayıp utanmıyonmu er5 almaya...hadi hayrını gör sende ...ama cbf 500 le kıyaslama hatasına düşme yazcaktım düşmüşsün...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Fürekcim yavru pandam......

Mehmeti bande tanırım ...Hatta botu bende....Alışverişimiz bile oldu....Zaten yarı ankaralı....Lafım ona eleştiri yapmak diil diki....Sadece şaşırdığımı ifade edeyim dedim...

Peki sen mehmedi nezamandır 600 rr a bindiğini biliyorsun?..

Kanka konuşturma beni....

Bir honda hayranlığıdır gidiyor sende...Daha doğrusu sen ne alırsan en büyük o.....Öyle mi?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    djelal yeni almıştı ya...hayırdır acaba satılığa çıkarmış...korktumu makieneden acaba....
    abi bak fotografını koyduğun eleman biel motorunu satıyor kötü motormu acaba bu neden satıyor Ben şahsen cbf 500ün tipini çok beyeniyorum.Suzuki güzel görünmedi gözüme.Hyusong ise bence enson tercih olmalı 10 kağıda 2.el cbf 500 varken hysongmu alınır
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fürekcim yavru pandam......

Mehmeti bande tanırım ...Hatta botu bende....Alışverişimiz bile oldu....Zaten yarı ankaralı....Lafım ona eleştiri yapmak diil diki....Sadece şaşırdığımı ifade edeyim dedim...

Peki sen mehmedi nezamandır 600 rr a bindiğini biliyorsun?..

Kanka konuşturma beni....

Bir honda hayranlığıdır gidiyor sende...Daha doğrusu sen ne alırsan en büyük o.....Öyle mi?...
    alakası yok be kankü...mesela Kawasakı olarak Z750 beğenirim...bayılırım...emsalsiz bir motordur benim için buna ne diyeceksin...aklımdaki tek makina budur...demekki neymiş marka fanlığı bende yokmuş...hayatım Memo ile dostluğumuz 2005 lere dayanır...ben gözümü onda açtım...senin görüşlerinin çoğu ustalarından duyumların...değilmi yani...senin menşurrr bazı sanayi ustaların var ya...haci memik ustaların...onlardan duyup bize bilgi satıyorsun...Memo yıllardır motorun üzerinde...sen daha gözünü er 5 te açtın...dost acı söyler kanka...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bak fotografını koyduğun eleman biel motorunu satıyor kötü motormu acaba bu neden satıyor Ben şahsen cbf 500ün tipini çok beyeniyorum.Suzuki güzel görünmedi gözüme.Hyusong ise bence enson tercih olmalı 10 kağıda 2.el cbf 500 varken hysongmu alınır
    10.000e sabah akşam alınır o motor...ne kadar tatlı bişey ya...bizimkiler traş makinesi kanka ve...ha ben mutluyum ama bazen bir ahh diyorum...offf...da diyorum...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler