Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

IKINCI EL SUZUKI STREET MAGIC TR50 ARIYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    flint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar merhaba,
    Suzuki Street Magic TR50 ariyorum. Nereden bulabilirm acaba? Disrubutor getirmediklerini soyledi. Bu motorun ikinci elini nereden bulabilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferrariman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki street magic tr50
    flint merhaba,aradığın motordan bende var yaz sonu büyük hevesler ile aldım,boya yenileme,motor bakımı,akü değişimi ve muayenesini yaptırdım.Ve ne oldu dedem ilk torununu motorun üstünde görüp kalp krizi geçirdi.3300 ytlye aldığım motorumu kış sezonu nedeniyle 2300 ytlye veriyorum.2000 model 1500 kmde benden önceki sahibi fuardan almış 2 zamanlı 7.2 hp motoru var ve özellikle torku çok iyi 70 km'yi rahat yapabiliyor.15 ytl benzinle 250 km civarı yol yapıyor.ilgilenirsen ilan linki http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2895336

merhaba arkadaslar.ben suzuki streetmagici import edebilirim turkiyeye,eger alici gozuyle bakiyorsaniz.
    yapilmadigi icin biraz pahali olabilir.

cabarholding

cabar holding bana getirtebilirmisin

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    arkadaşlar ilimde bir adet mevcut 1 hafta kadar sonra tur dönüşü sahibibinden e ilanı vericem. yalnız benim makina biraq dolu. 70 cc tek sekman. ve 16 devir çevren komple krank mevcut. aklımda malosi varyatör kiti ve kayış da almak var ama.m aliyet de tabi yükselir. 2000 lira istiyorum şimdilik varyatör kayış modifiyesini de ilerde yaypacağım eğer satılmazsa. bana özelden ulaşın marmariste ikamet ediyorum
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    elinde street magic olan var mı satmayı düşünenleri görebilir miyiz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler