Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Hayabusa alsam mı ? karar verme aşamasındayım....

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 cc bir chopperle bal gibi motora başlanır.. oturuşun rahatlığı , alçak selesi, düşük beygir güçleri aslında başlamaya en uygun özellikleri bir arada sunar .. 650 cc olmasıda sorun değil ..iyi bir eğitimle 600/650 kategorisinde en iyi başlangıç motorudur hatta ..
    Senin motora yeni başlamak isteyen bir arkadaşımıza yazdığın mesajdan dolayı öyle dedim, hiç bir cuiser la motora başlanmaz demiştin... Unutma abicim dediğin sözleri, bu arada bazı sazanlarda hemen dalış yapmış...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Baş-la nırrrr

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4000 mesajı var hala millete sazan diyor yahu

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çok hoşuma gitti.
    ----
    ben bugüne kadar ne vitesli bir motor sürdüm ne de hayabusa'yı canlı canlı, gördüm. İnternetten resimlerine baktıgım kadarıyla Hayabusa çok ağırbaşlı bir motor gibi duruyor. 1300 cc de bunun cabası. yani şunu söyleyeyim, Tip açısından SS gibi gelmiyor bana neden öyle bilmiyorum ama gerçekten o motorun üstünde dalgınlığın kalacağını sanmıyorum. ALIRDIM..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dishy
    ben bunu hiç demedim .. ss le başlanmaz dedim ..yazıyı bulup koyman farz oldu artık ...Unutma iddaa sahibi ispat zorunluluğundadır..
    hem tutki ben böyle dedim sen bunu neden kendi fikrinmiş gibi lanse ediyosunki
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    hepinize teşekkür ederim.

enginkadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR Kırmızı
    çok istıyosun bence al.ama dalgınım diyosun fazla hız yapmazsın.onun sürüş zevkını cıkarırsın.zaten zamanla sen motora motorda sana alısacaktır.ikiniz bır butun olacaksınız.bır daha bırıbırınızden hiç ayrılamayacaksınız.benım düşüncelerim budur.görüşmek üzere

Motosikleti
    2006 fazer a
    abi sen motor u almadan bi test sürüşü yap.
    hayabusa ya binince bak bakalım hala dalgınlık kalıyor mu
    sonra duruma göre
    gerekeni yaparsın

50 cc'ye Kadar Tek Ehliyet
    borabey-atv

enginkadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR Kırmızı
    Alıntı borabey-atv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 cc'ye Kadar Tek Ehliyet
    ne alaka burada bunu bilmeyenin oldğunu sanmıyorum.

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 cc bir chopperle bal gibi motora başlanır.. oturuşun rahatlığı , alçak selesi, düşük beygir güçleri aslında başlamaya en uygun özellikleri bir arada sunar .. 650 cc olmasıda sorun değil ..iyi bir eğitimle 600/650 kategorisinde en iyi başlangıç motorudur hatta ..
    Naptın BBRR abi?650 cc chopperla motora mı başlanır hiç?Tamam başlayan başlar,oturuşu rahattır,selesi alçaktır,beygiri düşüktür (o kadar da değil yav) ama en kötü ihtimalle 150-160 Km sürate çıkar 650 cc bir chopper ve ortalama 100 Km süratten sonra gidon beton olur insanın elinde...Bunun neticesinde de yola,özellikle de virajlara sığmamaya başlar bu chopper denen 650 cc'lik meret.
    Sürüş esnasında naked,cross türü motorlarda Allah muhafaza sendelese insan bi umut tekrar toparlar durumu ama ss ve de özellikle chopper'de imkansız bu.Direk üzerinden atar huysuz bir küheylan gibi insanı.Bi gıdım da olsa tecrübeyle sabittir...

Motosikleti
    seneye
    dalgınlık varsa vazgec sonu kotu sonuclanır

pardon tam okumadan yazdım cevabı 18 yıllık deneyım yeter artar hayabusayı sevıyosa al ben alırdım hatta allıcam

oxygen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok!!BElki İlerde Burgman 400
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcaı bu cevap benıimde hoşuma gitti.Tam yerinden yakalamışsın tebrikler
    16 BYB 49

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    dalgınlık bence ciddi bir problem çunku adam motor kullanırken ucuyor resmen ve dalıp gidiyor öle hiç bir şeyi sallamadan tabi bu dalgınlık motora ilk binerken yok anladığım kadarıyla sadece seyir halindeyken belli bir süre sonra gerçekleşiyor.Bence bu sorun çıkarır gibime geliyor ama zaten yüksek hız yapıcaksan onunla buyuk ihtimal dalmassın ama güzel sakin bir şekilde gezerken dalma ihtimalin var bence bir fark olmaz alabilirsin
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    garacava
    cbr 125 de 140 yapıyor .. hatta comet 250 de 160 yapıyo ..bu motorları başlanmgıç olarak tavsiye edenlere ses çıkardınmı hiç.. 650 cc bir dragstarın üstüne bir kere çıkan gt250 cometten çok daha rahat bir kullanımı olduğunu bilir.. sorun cc sorunu değildir.. 250 cc bir aprilla ss (2 Zamanlı) 240-260 km süratlere çıkabilir.. hatta bu motorun 125 cc olanı 160 km yi tahat görür .. bu yüzden yorum yaparken bilgi ve deneyime dayansın .. dediğimi tekrarlıyorum 600/650 cc chopper lar başlamak için uygundur.. eğitimini alırsanız tabiki

bu arada bu arkadaş aramızdan ayrıldı bu yüzden bu başlığında fazla bir önemi kalmadı ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler