Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Yamaha BWS 100 'ü tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YamahaRx115
    Kardeş Güzel bir motor Üstelik Sarı renklisi Memlekette var Kullanan var Şikayeti olan yok Ön teker Kaldırılıyor yine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    new apache rtr black
    slm aranıza yeni katıldım bendede bws var 2006

cok yakar olayı yok
    10 ytl lik 97 oktan benzinle 103 km yaptı
    genelde 60 -80 arası hızlardaa

surat konusunda ıbre 140 gosterıyo ben 120 yı gordum

kask falan vardı

yol tutusu guzel motora alısman gerek

2990 lira ıken 2 700 almıstık suan pesın fıatı 3 350 cıvarı

obıldıgınız 4 zaman cınlı motorlardan daha ekonomıktır zaten performansı alınca yaktıgı benzını fazlasıyla helal edıyosunuz

kalkıs ta kendı klasmanında moto tanımaz

alan pısman olmaz

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Burak Hoş geldin.İstanbulda mısın eğer istanbuldaysan tavsiye edeceğin bi servisi var mı...

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    bununla full depo ile en fazla kaç km yapılır ? 150 olurmu ?

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı motorcu aGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bununla full depo ile en fazla kaç km yapılır ? 150 olurmu ?
    Olur sakin kullanırsan 160 170 km bile yaparsın

Motosikleti
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur sakin kullanırsan 160 170 km bile yaparsın
    ben sakin kullanamam 80-90 arası gidersem ne kadar yapabilirim ?

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı motorcu aGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sakin kullanamam 80-90 arası gidersem ne kadar yapabilirim ?
    O zaman 140-150 yaparsın
    Sana benim motoru veriyim

Motosikleti
    O zaman 140-150 yaparsın
    Sana benim motoru veriyim
    kalsın ben sıfır alacam

Arkadaşım motor ömürlüktür ama zamanında bakımlarını yaptır 75000 bin km bile yapabilirsin motor tek kişi rodajı iyi yapıldıysa 120 km yi gördüm ama motor tek kişilik yapılmış yani motorda tek kişi inanılmaz konforlu bi motor amma 2 kişi bindin mi hem 100 -110 km yi görüyo 3 kişi bindik biz yeşil köy florya güneşli yaptık 10 ytl lelik benzin yemedi bile zaten deposu 12 ytl ye doluyo istediğin kadar bastında zorladın da 100 km yapıyosun 12 ytl lik benzin ile ben motorumdan çok memnunum bu arada ön kaldıramassınız diyenlere duyrulur her şartlarda tek kişi iken kalkmıyor yani dicem çinliler gibi 1 hafta kullanıp 3 gün tamircide yatırmasınız 2 ay kullanır 1 gün tamircide bırakırsınız motorun bagajıda büyükk bunuda belirtimm

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    3-4 ay once geziye cıktğımda bws ile 20 ytl lik benzinle 250 km civarı yol yaptım daha benzin tamamen bitmemişti.uzun yolun farkı war ama hiç rahatsız edecek sekilde yakmıyor.

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    güzell motor bws tam ewladiyelik

Motosikleti
    new apache rtr black
    evladiyelik sözü tam oturdu abi be

bizim burda yani aydın cevresın de erkek kuaforu bı ABI VAR

bu kucuk canavara acık hava fıltresı

genıs benzın hortumları

performans egzoz taktı tekerlerı sıfırladı

motor tek kısı 140 ıbresını patlattı ıkı kere daha bısı demeye gerek yok

cevrenızde bws manyagı bı eleman varsa ona gozunuz kapalı motoru teslım edın aldıgınızda motor 250 lik kafa tutsun abı

Burak Hoş geldin.İstanbulda mısın eğer istanbuldaysan tavsiye edeceğin bi servisi var mı...
    abı aydın cevresındenım guzel bı nokta servıse cok dıkkat et ve motorun basından ayrılma bıde bos depo ver servıse bınmesınler

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    arkadaslar bende aranıza yenı katılanlardanım..ılk motorum bws 100 ;) 2.5 ay oldu 2200 km geldı bıle o kadar keyıflı bı alet kı bınmek ıcın yer arıyorum.. biraz fazla benzın yaktıı dogru ama gaza cok bastıgınız zaman ole ıcmeye baslıyor benzını..2 kısı rampa fln cıkısta 150 lık mondıal racıngler arkadan plakamı okumakla yetınıo :D kı rodajına cok cok dıkkat etmemıstım genede cok saglam kacıyor..bu arada ıstanbulda serwıs sormussun szr ben sırınewlerdekı aydın yamaha bayısıne goturuyorum..bahcesehıre en yakın yer orası..basında duruyorum..yanı dahada 1.5 sene rahat kullanıcam en azından ehlıyetı alana kadar ama bws hep garajımda duracak acayıp hastası oldugum bı motor :D gerrcektende cok saglam alet cok seri ama ben nedense 2 kısı 90 tek basıma 100 u hıc gecemedım..sızce rodajdanmı kaynaklanıyor?
    Le'Maniac

Ya-ma-ha :)

Motosikleti
    MZ 125
    valla bence almanı tercihj edrim çook saglam bi motosiklet oldugunu söylüyolar yanlız yakıtta biraz sorun oluyomuş galibaa

Motosikleti
    new apache rtr black
    lemaniac abi senin bws ye baktır derim çünkü geçiyo o hızı

ben ilk aldığımda ilk önce 45 km lik bi yolda kuzenle 20 - 40 - 60 - 80 diye

yavas yavas actım motoru sonra beydag denen bı yer var bızım burda asırı yokus ıkı kısı orayı cıktık 45-55 km hızlarda motor ole bi acıldı 220o kmdeymıssın bı dene derım

necobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio hexagon 150
    penim piaggioda 2 zamanlı çok yakıyor ama çin malı 250lik motor bozuntuları pilakamı bile okuyamıyor motor 2 kişi düz yolda 135 görüyor

Bendede var Bws 100 kmde 75000 tl yakıyo,basarsan 85000 tl fln.Bence çok deil 4 zamanlı kompresörlü kymcolar bile 100.000den aşağı yakmıyo.ayrıca çok sağlam motordur.Satıyorum 2001 model:1350 ytl.ilgilenen olursa 05333724253

Motosikleti
    Ybr125
    Alıntı LeManiac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende aranıza yenı katılanlardanım..ılk motorum bws 100 ;) 2.5 ay oldu 2200 km geldı bıle o kadar keyıflı bı alet kı bınmek ıcın yer arıyorum.. biraz fazla benzın yaktıı dogru ama gaza cok bastıgınız zaman ole ıcmeye baslıyor benzını..2 kısı rampa fln cıkısta 150 lık mondıal racıngler arkadan plakamı okumakla yetınıo :D kı rodajına cok cok dıkkat etmemıstım genede cok saglam kacıyor..bu arada ıstanbulda serwıs sormussun szr ben sırınewlerdekı aydın yamaha bayısıne goturuyorum..bahcesehıre en yakın yer orası..basında duruyorum..yanı dahada 1.5 sene rahat kullanıcam en azından ehlıyetı alana kadar ama bws hep garajımda duracak acayıp hastası oldugum bı motor :D gerrcektende cok saglam alet cok seri ama ben nedense 2 kısı 90 tek basıma 100 u hıc gecemedım..sızce rodajdanmı kaynaklanıyor?
    Sanırım bizim aletlerin rodajı problemli, ben zaten 2.el 17 bin km de almıştım şuan 21 bin km oldu; sanırım motor istiyor çünkü benimkide 90 km /h ı geçmiyor.
    Servise gelince ben taa anadolu yakasına gidiyorum yamaha servisineAdama kanım kaynadı oraya giderim artık muhtemelen

Alıntı burak09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evladiyelik sözü tam oturdu abi be

bizim burda yani aydın cevresın de erkek kuaforu bı ABI VAR

bu kucuk canavara acık hava fıltresı

genıs benzın hortumları

performans egzoz taktı tekerlerı sıfırladı

motor tek kısı 140 ıbresını patlattı ıkı kere daha bısı demeye gerek yok

cevrenızde bws manyagı bı eleman varsa ona gozunuz kapalı motoru teslım edın aldıgınızda motor 250 lik kafa tutsun abı

abı aydın cevresındenım guzel bı nokta servıse cok dıkkat et ve motorun basından ayrılma bıde bos depo ver servıse bınmesınler
    Pardon İstanbul çevresinden olduğunu düşünmüştüm

Motosikleti
    new apache rtr black
    abi keşke sizin oralarda olsam burası hem kucuk hem fazla kısıde bws yok

nazillidenim ben aydın ile baglı burda asya mondi fabrkları var her seyı burda yapılıo bısıklet parasına satılıyo asya mondı ama alanlarda servısden cıkmıyo kuzen ornek mondı aldı 845 km yaptı 450 km servısde gectı 990 km sattı:D:D
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    yamaha fazer 600
    genel anlamda harıka bir makına bende ıkı yıl kullandım ıkı zamanlı oldukca seri bir motor ama eger ılk motorun olacaksa daha basıt bır scooter al derım cunku bws her ne kadar şase ve suspansıyon olarak saglamda olsa ıkı zamanlı olmasından kaynaklanan seriliğinin tadını daha fazla alabılmek adına her ışıkta dip gaz kalkarsan benım gibi ıkı kere motor takozu kırarsın.zaten bır tek kalkışlara dıkkat edıp bıraz daha soft kalkarsan sana bakım dısında en ufak bır masraf acmaz vede keyfını alırsın gercekten

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler