Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Yamaha BWS 100 'ü tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Var!!
    banada hiçbi sorun yaşatmadı 4,5 senedir ilk şikayetim bu ses işte
    ne yolda kaldı ne çalışmamamzlık yaptı bakımını zamanında yap sür..
    masrafım yakıt ve periyodik bakımdır sadece ama bakıma götürmüyorum artık sadece arka yağ değişimini serviste yapyom 5 lira oda ztn
    diğer bakımlarını kndm yapyrom yoksa servis bakım ücreti diye sabit kazık geçiriyo yaptığı hiçbişi yok..bujide 10 lira alıp takıveryom
    Я £ ﮎ ﮎ Λ ∑

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sıfır fiyatını bilen yokmu bu motorun?

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    benim ilk motorun 2001 yılında almıştı evdekiler 2000 kmyi görmeden perte çıkardım ama çok zevkliydi. çok severdim. ama acemilikten sabit profil yığınına çarptım. rahmetli babam cgl 125 almıştı üzerine ekleyip. 3 ay kadar motor yasaklanmıştı uzun lafın kısası çok güzel motor.

Alıntı Bma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır fiyatını bilen yokmu bu motorun?
    Bu motorun sıfırı artık üretilmiyo diye biliyorum ben. Belki bir iki bayide sıfırı kaldımı acep. Ben motor alırken bws ile beat arasında gidip geldim. hangisini alsam yada almasam die. beat aldım. alır almaz performans konusunda hayal kırıklığına uğramıştım. çünkü bws yi sürekli kiralıyodum. seri bi makinaydı ama beat alınca çok üzüldüm. keşke almasaydım die. fakat bws ile full depo 110 km gidiodum. beat la bi depo ile 240 km yol yapınca ozaman yüzüm güldü :D motorum antalyada yazlıkta duruyo. oraya gittikce biniyorum. ama istanbul için bi bws bulup alacam. Hatta ucuz yollu bulup. grenajları sıfır değiştirilmek üzere ve satmamak üzere bws toplayıp binecem

Alıntı Caretta&beat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun sıfırı artık üretilmiyo diye biliyorum ben. Belki bir iki bayide sıfırı kaldımı acep. Ben motor alırken bws ile beat arasında gidip geldim. hangisini alsam yada almasam die. beat aldım. alır almaz performans konusunda hayal kırıklığına uğramıştım. çünkü bws yi sürekli kiralıyodum. seri bi makinaydı ama beat alınca çok üzüldüm. keşke almasaydım die. fakat bws ile full depo 110 km gidiodum. beat la bi depo ile 240 km yol yapınca ozaman yüzüm güldü :D motorum antalyada yazlıkta duruyo. oraya gittikce biniyorum. ama istanbul için bi bws bulup alacam. Hatta ucuz yollu bulup. grenajları sıfır değiştirilmek üzere ve satmamak üzere bws toplayıp binecem

kardeş bws ile beat arasında son hızlarında pek bi fark yok yaw.

Ben Neosu satıyrum 2000 model 100cc süper makina.Motor BWS ile aynı.Tekerler daha büyük uzun yola da geliyor.Kalkış manyak max sürat 90 km

asibaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi günler arkadaşlar bende bir BWs almayı düşünüyorum anlaştık sayılır ama motor ve şasi numarası arka sağ tarafta bunlar tüp nakliyesi için arka demir yaptırdı ve motor şasi numarasıda o demirde kaldı almaya geldiyimde adam bana bunu kaynak yapmak lazım diyo kaynakçı orayı yaparken kesmiş peki yamaha BWs nin başka yerde motor ve şase nosu yokmu yardımcı olursanız çok sevinirim hemen kontakğın altında bır kapak var oraya baktım ordada yok ne yapmam lazım moptor sorgulandı ama başka yerde olması gerekmezmi acaba lütfen yardım

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    piaggio typhoon 125

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hort hor hort adam bu motoru almışsa bile çoktan gömmüştür naptınız :D

ben 2010 şubatında 2009 model aldım sıfır kıbrısta 6000 tl ye ve cok memnunum ı depo benzinle bir hafta rahat gezerim ve arkadaşımın gilera 125 var cıkışta dagıdırım gendini bence güzel bi motor hem rahat hem iyi ben bu motorla magusa girne birne lefkoşa yaptım ve yorulmadım hemde oldukca atik bir motor ama yeni versiyonları 90-95 den yukarı cıkmaz eskileri 120 falan görür

*/ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Bu konuyu hortlatalım gençler Yamaha BWS 100'cüler buraya gelsin :D
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    100 km'de kaç litre tüketiyor? ölçmüş olanınız varsa paylaşabilir mi? kulaktan duyma bilgilerle değilde, gerçekten ölçen bir arkadaştan yanıt gelirse sevinirim..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km'de kaç litre tüketiyor? ölçmüş olanınız varsa paylaşabilir mi? kulaktan duyma bilgilerle değilde, gerçekten ölçen bir arkadaştan yanıt gelirse sevinirim..
    3.2-3.5 litre yakıyo 60km sabit hızla gidersen.

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    Hoppala :DD alıyı mı la bu motoru

2007 yılında almıştım,9 yıllık beraberlikten sonra 2016 yılında büyük bir sıçrama ile tmax 530 cc aldım.scooter atasından maxiscooter atasına geçiş yaptım :D BWS bambaşka bir scooter.yerim olsaydı satmazdım.hala gönlümün efendisidir kendisi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler