Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yamaha BWS 100 'ü tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ManyAak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim matrix 150 bu bw's yi tokatlar demedi demeyin fırsatını bulduğum biriyle yarışmayı planlıyorum
    rampada yırtınsan bile çok zor çinli 150 liklerin hepsini dize getirdi o motor düz yol için tokatlarsın ama ivmelenmesi mithiş bir motor ama o kadar hızlı deil bence o motor şöyle bi 120 yapsa kapış kapış giderdi
    2 tür insan daima açtır:1.si bilimi arayan 2.si ise PARAYI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    bende 2003modeli war çk memnunum bence doğru düşünmüşsün bn herşekilde wiraca rahatça girebiliyorum çoğu kişi ilkes bindiğinden herkes bişey sölüyor işte buarada rider maksimum hızı 95 değildir bnm alet bws100 110km hısa ulaşıyor memnun kalıcaksın arkadaşım bnce iyi düşünmüşsün bnde tm 3i5senddir biniyorum we zewkine sesine doyamıyorum güsel tercih bnce

lastkiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda scv100F beat
    kardes bak satmak ısteyenler bolumunde war bı bws benm arkımın we cogu zaman kulanıyorum dgr bws lere gore cok az yakıyo we gıdısıde cok guzel yanı bende beat war benı rahat rahat gecyo we sole anlatıyım 5ytllık benzınle 50km rahat yapıyoo bunu kesınlıle soleyebılırm
    tunning is not a crime!!!!

Bence sınıfının en iyi , en zevkli motosikleti,BW's...

Yakıt tüketimi fazla ama üzerine binip gazladığınızda yakıt aklınızın ucundan bile geçmiyor.Performans-yakıt olarak düşündüğüğmüzde bence gayet ekonomik bir alet bws.Piyasadaki hiçbir scooter BW,s kadar seri değil, yol tutuşu çok iyi, frenler iyi, süspansiyonları hem offroad da hemde yolda mekemmel yol tutuşu sağlıyor.Yerden yüksek oluşu virajlarda, yana yatışlarda avantaj sağlıyor.

Fazla yazdım.

Aslında biekaç kelime yeterli bu motosiklet için

90 derecelik eğimsiz bir virajı 75 km hızla geçebilen tek scooter BWS 100 dür.Diğerlerinde yeri öpersin.Denenendi ! yer öpüldü

Bws iyidir.

maksimumhiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot 103
    eğer vitesli motosiklete terfi etmeyi düşünüyosan ybr 125 le başla derim

slm arkadaşlar.bende 1 ay önce aldım bws 100 mü.2002 model.gercekden cok güzel bir motor.

deposunu 14 milyona dolduruyorum.ortalama 120 130 kilometre yapıyorum,

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı canbulat_barış adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar.bende 1 ay önce aldım bws 100 mü.2002 model.gercekden cok güzel bir motor.

kaç bin km de? kaça aldın?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

bir süredir yaptığım araştırmalar sonucunda bws alma kararını vermeme çok az kaldı. tek derdim benzin tüketimi. masrafından değil, tek başıma ufacık motosiklete binip de çevreye neredeyse bir otomobil kadar zarar vermek istemiyorum. artık neredeyse kişi başına bir otomobil düşer hale geldi zaten.

bu konuda bulduklarımı toparlayayım:
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt tüketimi 100km de ort. 5 lt !!
    Alıntı BoooZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı 90 bin civarında yakıyor... ;)
    Alıntı lastkiss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5ytllık benzınle 50km rahat yapıyoo bunu kesınlıle soleyebılırm
    Alıntı canbulat_barış adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar geçen sene verilmiş bilgiler. yaklaşık 4 lt/100 km gibi bir şeye geliyor sanırım, geçen senenin yakıt fiyatını bilmediğimden çok sağlıklı bir tahmin yapamıyorum. sadece bir kişi 100kmde ne kadar yaktığını söylemiş, o da bana çok fazla gelen 5lt.

güncel olarak da şöyle bir bilgi var

Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı
    geçenlerde depoyu doldurmuştum ve 60 km sonrası depoyu tekrar doldurdum ve 6 ytl lik benzin aldı. bu da 10 ykr (100 bin lira) yaktığını gösteriyor. bir de 100 km de 5 değil 3,5 lt ye denk geliyor. bence çok da fazla değil. bir de benim motorun rodajı tamamlanmadı henüz. şu an 860 km de. 1000 i devirdikten sonra değişir mi ben de merak ediyorum.
    çok uzattım ama gerçekten çok çelişkide kaldım. bir de ikinci el almayı düşünüyordum ama rodaj yakıt sarfiyatında ne kadar önemlidir bilmiyorum. eğer çok etkiliyse sırf bu yüzden sıfır almayı düşünürüm.
    alternatif olabilecek başka modellere de baktım ancak hiçbiri bws kadar çekici gelmedi. yine de bws hevesimi bir kenara bırakıp cygnus gibi bir model de alabilirim içim acıyarak
    lisa_d'animer

Motosikleti
    HoNDa ToDaY
    bende vardı cok benzin yakıyo ve yatıramıyosun motoru tekerlek cok küçük ama cok seri;) 110 rahat görüyo;) 2 zamanlı olduğunuda unutma!!

Alıntı ali307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende vardı cok benzin yakıyo ve yatıramıyosun motoru tekerlek cok küçük ama cok seri;) 110 rahat görüyo;) 2 zamanlı olduğunuda unutma!!
    teşekkürler. bir hayli araştırma yaptım bws ile ilgili, bayiisine gidip üzerinde nasıl duruyorum diye bile baktım :D hızı ve seriliği yeterli benim için. sakin sakin şehir içinde kullanmak için alıcam ben zaten. motoru yatırayım, tek teker yapayım gibi isteklerim yok... şimdilik olursa o zaman düşünürüm artık..
    lisa_d'animer

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lisadanimer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. bir hayli araştırma yaptım bws ile ilgili, bayiisine gidip üzerinde nasıl duruyorum diye bile baktım :D hızı ve seriliği yeterli benim için. sakin sakin şehir içinde kullanmak için alıcam ben zaten. motoru yatırayım, tek teker yapayım gibi isteklerim yok... şimdilik olursa o zaman düşünürüm artık..
    İki zamanlı makinelerin avantajı çabuk devirlenip hacmine göre fazla güç üretmeleri.4 zamanlılarında nispeten daha yavaş devirlenmesi,hacme göre daha az güç üretmesinin yanında az yakıt tüketme gibi bir avantajı var.Sakin kullanmak niyetindeysen 4 zamanlı bir scooter seni memnun edebilir.Bence çok dallandırıp kafanıda karıştırmadan bikaç seçeneği daha analiz edebilirsin.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki zamanlı makinelerin avantajı çabuk devirlenip hacmine göre fazla güç üretmeleri.4 zamanlılarında nispeten daha yavaş devirlenmesi,hacme göre daha az güç üretmesinin yanında az yakıt tüketme gibi bir avantajı var.Sakin kullanmak niyetindeysen 4 zamanlı bir scooter seni memnun edebilir.Bence çok dallandırıp kafanıda karıştırmadan bikaç seçeneği daha analiz edebilirsin.
    ben de sürekli bunu diyorum kendime, git 4 zamanlı bir şey al, sakin sakin kullan.. ama bu bws çok feci aldı aklımı. tasarımı kiminin çok hoşuna gidiyor kimisi de çok tipsiz buluyor. ben tipini çok sevenlerdenim
    yine de bws fiyatlarında (sıfırı 3.350 ytl) 4 zamanlı, çin olmayan neler olabilir diye bakınıyorum. bu konuda önerebileceğin bir model var mı?
    lisa_d'animer

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Linkleri toplayıp gönderirim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    yhaa geçenn günn trex 150 li ilee kapıstık Bws 100 ilee gitmioduu adma güldümm sonra bii çıktıı yandan tam diodum kii laff azımda kaldıdaa sesii berbat bide bnaa küçükk açıkcası bbnaa okdrr para weripp bağran bi motorr ii gelmioo gdrr CBR125 alırm 2 ell mis gibi sürerimm olmadıı gdrr bykk bii scooter alırım motorr sürdümüü anlarım

Motosikleti
    Y-A-M-A-H-A (B)İG (W)HELEE (S)COOTER
    Kesinlikle Tavsiye Ederim Bende War 2005 Süper Kaçiyor Sağlam Ama 2 Zamanli Bence Zarari Yok Yakarsada Yaksin Feda Olsun Ona Bendeki Lastikler Kar Tipiydi Değiştirdim şimdi Asfalt War üper Yatilior Bir Arkadaş Yuksek Virajlarda Urkutuor Demis Ben Urkmurum 1 Numara Scooter

Forumdan Uzaklaştırıldı
    blider bws 100 alcagına yamaha cygnusx al daha ii wala super bende awr die solemimm superharikaaaa

bws sınıfının en iyisi benzini cok yakmasına ragmen 1lt-39 civarında saglam bir motor tavsiye ederim

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Hocam sana kymco agility 125 i tavsiye ediyorum.Hem 4 zamanlı,benzin sarfiyatı çok iyi, ivmelemesi mükemmel, yokuşta bile aslanlar gibi kaçıyor, 60-70 km hızlara o kadar çabuk ulaşıyor ki anlamıyorsun, çok iri yarı bir eleman değilsen agilty 125 çok ideal motor. Bende bws alacaktım ama hem fiyat hem performans olarak agility çok hoşuma gitti ve neden bws alamadım dedirtmedi

mucitcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    dağa vur taşa vur hiç birşey olmaz

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    güzel tercih bende 2003 model bws war hala sorunsuz motorunda tık ses yok halada ilk günkünkü gibi zewkle kullanıyorum.max hızda 110dio bence şehir içi kullanmayı düşünüyosan hiç durma al derim sana kalkışı mükemmel 60km hızı 2,3 snyede görebilio rampaları çıkması ise sorunsuz bayılma olmuyor mondial honda activa gibi 100 ve 150lilikler solda sıfır bırakıyor Aldığına memnun kalıcaksın neden daha erken almadım diye düşünüceksn bence ama bence memnun kalıcaksın

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler