Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yamaha BWS 100 'ü tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

fiyat bilen varsa belirtirse sewiniriz yaw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Bws 100 çok güzel bi makina hem güçlü hem dayanıklı ama rahat degil biraz yüksek virajlarda ürkütüyo.bide lastiklerini cadde tipi lastiklerle degiştirdinmi süper olur.vergiside yok.yanlış hatırlamıyosam 3000 TLolması lazım
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    SANA tavsiyem honda beat daha iyi

suspectbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VS 1400 GLP custom
    elimde 2006 model bir tane var ve 5100 km de ben sana tavsiye ederim türünün en güçlü ve en dengelisi ben beat te kullandım ama beat bunun kadar kıvrak değil önceki yazılanları da okumadım şahsen ama sana bws yi tavsiye ediroyum
    _______BURSA MOTO KLUB KAPTANI_______
    motorun mu var bas marşa asla durma

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    ben şöle anlatıyım olayı.motor sürmek senin için bi zevkse vitesli motor seçersin onun tadı başka olur.büyütmekte istiyosan maxi scotter almıcaksan eğer vitesli kullanacaksın.onun için bws 100 lere özel bi ilgin yoksa ybr al derim.bws nin sağlamlığına kalitesine dicek bişi yok ybr den pahalı bile.ama ybr de sonuçta yamaha oda sorun çıkarmaz.sonuca bağlarsak bende yeni motor kullanmaya başladım ve motor bende bir zevk olduğu için bir çok seçenek arasından debriyajlı vitesli olan ybr yi seçtim.karar senin...
    B rh +(pozitif)

bws 100 gibi scooter yok bende 1 seneden beri kullanıyorum hiç bi sorun vermedi ataklığı süper 150 cc lik motorları bile rampada geçtim yakıtı 90 bin civarında yakıyor... her türlü koşuldada sürersin bu motoru en sevdiğim yeride kocaman tekerleri çok hoş görünüyor göze ;)

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Hiç düşünme al mükemmel bi motosiklet
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

birader gidip 4 milyarı ona vereceğine honda yeni bir motor çıkartmış hem bws nin tipi bie kayık öküz gibi motor tavsiyem yamaha alacağına git hondanın yeni çıkartığı scoterını al hem ismi yeter honda. honda 150 dylan 4.600 milyon 150 cc boru değil tipi de güzel

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    hocam geri kalmış bi teknoloji iki zamanlı motor 4 zamanlı motorlar çıktı... bence alma çok yakıyo saygılarımla mehmet bilgin

NeQs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '03 yamaha neos100,'03 suzuki gs500
    ben bws100 hiç kullanmadım ama şuan bende neos100 var ama ben bu makineyle bwsyi bile geçtim neos modelleri türkiyede pek bulunmuyo satanda yoktur zaten ama eğer satan varsa bence neos al derim sana tavsiyem viraj kabiliyeti çok iyi yarış motorlarında kullanılan lastiklerden var bu arada bws 7 bg neos 8 bg tork farkıda var akılında bulunsun

cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125R,yamaha bws 100
    walla kardeş yanlış anlama ama bendede 2005 war ama çok yakıyor ama senin tercihin

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı tilki adlı üyeden alıntı
    hem ismi yeter honda.[/B]
    allahalla yamaha yeni çıktı öle boktan bişi.hayret ya yoruma bak kafayı sıyırmamak içten değil
    B rh +(pozitif)

ya-ma-ha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws
    bwsnin kalın tekerlekleri bence avantaj, mıcır, kum gibi zeminde kendinizi güvende hissediyorsunuz... 2 zamanlı olduğu için çok yakıyor ama 1 sene oldu sıfır alalı daha hiçbir arızası yok,, başka motorlar da var ama gerçekçi olmak istersek herhangi bir motor parçacısına gittiğimizde bws parçasını mı daha kolay buluruz neos mu?

ha bir de bws tipinde 4 zamanlı yapmışlar bir tane çin işi ramzeyin sanırım rm motor yazıyor,, sakın kanmayın bagajı açmak için koltuğu kaldırdığımda kapatamadım bi daha :D ya da kanın ben yanınızdan geçerken gülerek bakarım :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben motosiklet kullanmaya BWS 100 ile başladım.
    O zamanlar ehliyetimde yoktu.
    Motoru kiralaladım , ilk kalkışta altımdan kaçıyordu.
    2-3 saatte motora çok iyi alıştım ve 95 km max. hız ulaştım.
    Düz yolda daha fazla yapmıyor zaten !

Avatarımda motora ilk bindiğim gün çekilmiştir.O zamanlar 16 yaşındaydım .

ya-ma-ha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws
    abi benim ilki de ikinci de bws çok seviyorum kendisini o alttan kaçma olayı bende değil de bi çok arkadaşımda oldu :D ama almayın bws herkeste olursa güzelliği kaçar :D

likablee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pederi kandirirsak alcaz inşallah :D

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    bencede doru bi tercih olur.şehir içinde gerçekten süper bi motor.kendi katagorisine görede çok seri bi motor bndede warda 2003 model.maksimum 115km hıza ulaşıyosun.ama sen almadan önce bi sürmeyi denemelisin.zaten bws yi aldıktan sora onun werdiği sürüş zewkinden benzini fln unutacaksın.

ManyAak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar her şeyi iyi güzel de çok yakıyo beaw onun yaktığı parayla bizim hyundai getz (crdi)in yaktığı para neredeyse aynı hatta bws daha fazla e şimdi o koskoca araba küçücük motorun o kadar yakmaması lazım.ama ben bi kere bindim tadı damağımda kaldı onu da söyliim para benim için önemli değil diyen ve scooter seven hiç beklemeden alsın derim inşallah ben de alırım falconun yanına bi dene daha gorum işte fena mı olur
    2 tür insan daima açtır:1.si bilimi arayan 2.si ise PARAYI::sas::

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Benim matrix 150 bu bw's yi tokatlar demedi demeyin fırsatını bulduğum biriyle yarışmayı planlıyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

arkadaşlara yakıt konusunda katılıyorum ama mükemmel seri bir motor rahatlıkla pati çektire biliyorsun ben ce on numara bi motor yakıt dışında ben scoter alacak olsam düşünmeden bws alırdım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler