Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1976 model rus motoru

Motovento
    REKLAM ALANI
    Cleanwork - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    bi tanıdığımda 1976 model 2 silindirli 2 zamanlı 480cc bi motor var. Bu sene kaportasını boyattı kople bakım yaptırdı bana söğlediği tek sıkıntısı göstergelerin olmaması motor az kulllanılmış önceki sahibi yaşlı bir adam garajdan dışarı pek çıkarmamış.şu andaki sahibide öğle bu motorundan hariç 2 motoru daha var ve motor satışı yapan bir dükkanı işletiyor.bu motora 1100ytl diyor. sizce uygunmu fiyatı bu tip motorlar piyasada ne kadar.bunu alırsam çok sorun yaşarmıyım parça konusunda falan.Fikirleriniz varsa lütfen cevap yazın.Teşekürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Tam olarak model nedir,gösterge olmaması enteresan
    Fiyatı güzel ama iyice araştır bence..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    benim bıldıgım rusyadan gelen motorların yanı su motorlarının motosıkletlerın ilk alınısta bir posetın içinde gerklı olacak malzemelerı verıp bırdaha da parca bulamayacaklarını garantı edıyodu o parcalarda bıtınce artık cıkama yada tornacıda veya conta kestırerek işlerini goruyorlardı benım duydugum bu yanı motoru alırsın parca bulursun bulamassan da gereklı yerde parcasını yaptırırsın benım bıldıklerım bu gorusmek uzere
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Rus motorlarının tüm parçaları nerdeyse var diyebilirim. Açıkcası sorun yaşayacağını sanmam. Fiyat konusunda birşey diyemiyeceğim.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    sen bunu bence bızım arkdasa sor suan moldovada ama rus işlerınden anlar uyenın ısmı smırnouf kesınlıkle sana yardımcı olur hatta parca bıle yollayabılır bızım vıskılerın yanında gelır senınkılerde
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    dostum resmını bı cek yolla merak ettım

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    rus malları sağlam olur bence kaçırma 2 zamanlı motor olması ilginç
    nezaketin okulu yoktur.

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    İlgilendiğiniz motosiklete ilişkin gerekli bilgiyi açmış olduğum Forum konusu içinde bulabilirsiniz.ilgili Link'i vermeyi başaramadım ama yerini yazabilirim;
    ilk'i:
    http://www.motosiklet.net/forum/yurd...et-t24796.html
    DİĞERİ DE AYNI SAYFADAKİ: ural'dan haber var. forum'u
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

slm bende tek pistonlu rus motoru var ben memnunum

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşım merak ettim bu motoru çunkü rus makinalarında 480cc yok bendede 68mod çift silindir ij var ama o 350cc ve bunun bi üstü olarak sadece URAL vardır yani rus BMW si derler ama onlar 650cc ve dört zamanlı.
    sana bilgi veren yanlış söylemiştir 350cc dir o motor.
    çok sağlamdırlar ve çok serttirler yani konfor arama ama kolay kolay yolda bırakmaz.

1988 model rus motoru

biz de de bi rus var ki aklınız hayaliniz durur 88 model her yeri orjinal üzerinde bi gram dahi boya yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 PM ----------

rus motorlarının da tek sorunu benzini su gibi içmesidir özellikle çift silindirliler bizimki de çift silindirli ama bi de ses var ki ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler