Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bacak örtüsü (rüzgarlık) nerede bulunur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sh300
    Havalar soğudu. Mont ile yeterince korunuyorum. Ama bacakları da korumak gerek. Scooter kullanıyorum. Geçenlerde beverly scooter üzerinde çok güzel bir rüzgarlık gördüm. scooter'ın ön paneline tutturulmuş, boyuna askı ile önlük gibi takılan ve tüm yanları ön panelden itibaren saran bir rüzgarlıktı. Piaggio servisleri benim scooter'a uymayacağını söylediler. Rüzgarlık kullanan var mı? Bazı motosikletlerde görüyorum. Onlar sanırım brandacı vb. yerlerde yaptırılıyor. Böyle bir yerin iletişim bilgisi de faydalı olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw kardes az biraz paran warsa yada 150 ytl kredı kartı limitn qit kendıne bı kayak pantolonu al...ne içerideki ısıyı dısarı werır..ne dısrdakını içeri..soqukk rüzqar..ve yaqmuur..ve adamlar harbıdende chıx yapmıslar bende de 125lık scooter war..ben bu hafta qıdıom almaya kısmetse..adama dedim eqer bi qrqm su qcirirse qetirir sana qiydiririm die qeicirse qetir abı bıtane de ben weırcem dıo..bide o zıkkım yaqmurluklarla o kdr rahat edemıosun dip not

Motosikleti
    sh300
    Kayak pantalonu ya da kışlık motosiklet pantalonu motor üstünde çok iyi ama sonra bütün gün o şekilde gezilmez. Bu defa pantalon değiştirme sorunu çıkıyor ortaya. Geçen sene benzer tipte bir pantalon almıştım. İş yerinde hergün sabah, akşam pantalon giy çıkar dert oluyor.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bende bi tulum war bebek tulumu qbi onu qiip cıkarmaya alıstım sokaqn ortasında bu v ızzz qelir..hatta donsuz qiyersen cıkarmak zorunda da kalmazsın..eee öqrenciyz..kim soruo bu ne die..

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Yün içlik giymenizi tavsiye ederim.Kalın olmuyor ve etkili koruyor.Mevsim kış. Mototsiklete binmeseniz bile, atlet üstüne ve pantolon içine giyin.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    En doğrusu 4 mevsimlik bir motosiklet kıyafeti almanız. Alt üst olarak alacağınız bu kıyafet hem şık duruyor hemde sağlığınız ve güvenliğinizi koruyor. Bu tarz ürünlerde zaten thermal içlik var. Genede soğuk oluyor derseniz %100 yün kalın olmayan bir içlik sizi çok sıcak tutacaktır.

Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Ben şimdilik 3 lü bişeyle idare ediyorum:
    1) Yün içlik (aslında "thermal underwear" diye satılan bişey aldım USA dan)
    2) üstüne normal pantalon,
    3) üstüne yağmurluk takımın pantalon kısmı,
    4) üstüne dizlikler

işe varınca dizlik ve yagmurlugu cıkarıyorum, gerisi butun gün sıcak tutuyo beni
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    ben sordum bi motorcuya eminönünde satılıyor dedi
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Iguana nın kayak pantolonunu aldım. 4 senedir kullanıyorum. Harika pantolon. Çıkarmasan da normal pantolon gibi durduğundan dikkat çekmiyor. Hemde sıcak tutuyo....Benim aldığımda 160 ytl falandı ama geçen sene aynı pantolonu 90 ytl den satıldığını görünce dumura uğradım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    uzun don efendim hani şu şabanın filmlerindeki kesinlikle tavsiye ediyorum giyin pantalonun altında soğuk geçmez kesinlikle ama bol olanından almayın bedeni tam sarsın rüzgar geçirmiyor ama su için aynı şeyi söyleyemem

Motosikleti
    sh300
    Cevaplar için teşekkürler. Eminönü'nde sorduğumda bu rüzgarlıklardan bulamamıştım. Herhalde havalar daha sıcakken sorduğum için olsa gerek. Bu aralar tekrar bakarım. Anadolu yakasında samura motorda bulunduğunu öğrendim, oraya bakacağım. Alırsam fotoğraf ve tecrübemi size yazarım. Bu arada ikea'dan 7 liraya çamaşır koyma zımbırtısı almıştım. Çatma aleminyum bacaklar ve torba gibi polyester kumaştan oluşuyor. Benim oğlan bacakları kırınca bu torbanın bir yanını kestim ve diz üstüne rüzgarlık yaptım. Kestiğim yan kısımı dipten ayırmadım, bu bölümü montun altına sokuyorum, düşmesin, uçmasın diye. Çok faydalı oldu. Ama hem dar, hem kısa kaldı. İstediğim gibi bir şey bulamazsam kendim dikmeyi düşünüyorum. İçlik donu zaten ihmal etmem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler