Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

301 veya 251 MZ

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT ahalisi, bir proje icin MZ 301 yada 251 ariyorum, 301 fun da olabilir. Plaka ve ruhsati olsun, tabi saglam da olsun, temizligi cok onemli degil, ben kendim yikarim.
    Sahibinden.com daki MZ sahipleri ya hic dayak yememisler, yada cok para kazaniyorlar.
    Ben bi 301 buldum 1000 tl'ye, de belki daha temizi vardir forumda birilerinde. Neyse uzatmadan nokta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

251 MZ

Eger ilgilenirsen çok düzgün bi 2000 model 251 var ruhsat plaka sigorta herşey var herşey çalışıyor lastikler sıfır sahibinde
    yok.istanbulda ayada bir bursaya geçerken görebilirsin.Resim eklemedim mail atabilirim.

erdem.yetim@gmail.com a mail atarsan, anlasirsak neden olmasin (:

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT ahalisi, bir proje icin MZ 301 yada 251 ariyorum, 301 fun da olabilir. Plaka ve ruhsati olsun, tabi saglam da olsun, temizligi cok onemli degil, ben kendim yikarim.
    Sahibinden.com daki MZ sahipleri ya hic dayak yememisler, yada cok para kazaniyorlar.
    Ben bi 301 buldum 1000 tl'ye, de belki daha temizi vardir forumda birilerinde. Neyse uzatmadan nokta
    ben 500 liraya aldım ama muayenesi revizyonu bana 1750ye mal oldu şimdi 600e mi satayım canım kardeşim... Sahibindende ilanım olduğundan gocundum başka bişi yok
    Selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Yok o kadar da insafsiz degilimde piyasasi belli motorun, hem masraf binmek icin yapilir satmak icin yapilmaz biz Türklere gore :p

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)