Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR500R , 400 UG , NT 700 DEAUVILLE

Motovento
    REKLAM ALANI
    raqqa31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650 Classic
    Fotoğraflarda sırasıyla CBR500R , UG 400 ve NT 700 DEAUVILLE'ü görmektesiniz. 3 motor arasında kaldım. Gönlüm NT den yana. Ama gerçekleri göz önüne alırsak, parça tedariği tamiri vs bunlar önemli. CBR normalde tarzım değil fakat arkasına çanta takabileceğimi düşündüm. UG zaten müsait, 3 tane çanta atarım ben ona. Birde şu var, tamam japonlar sıkıntısız sorunsuz motorlar olabilirler,lakin bendeyken bi problem çıksa hemen halledilebilecek mi yoksa 6 ay parçamı bekleyeceğim. UG dominar en azından yeni motor. Yaklaşık 10 gündür üçü arasında dolaşıyorum. Veya bana önereceğiniz 40-55bin TL bandı arasında motor varsa değerlendirebilirim. Max 55bin liralık, BMW Endurolarada baktım ama teknolojisi sanırım daha eski geldi bana vazgeçtim. Almak istediğim motorun tabiki şaftlı olmasını isterim ama malesef günümüz şartlarında zor. Bir tane NT 700 bulabildim kafama göre. Normalde Chopper aşığı biriyim ve malesef 98 modellerine 50bin vermeyeceğim için daha yeni motor arayışım var. Değerli önerilerinizi bekliyorum. Kullanıcılarından özellikle ve mümkünse gerçekten bilgi anlamında donanımlı arkadaşlarımız yardımcı olursa makbule geçer. Sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    hocam üçüde farklı tarzda motorla kim burda ne derse kendi zevkine göre onu al bunu al der şahse nmotoru ne amaçla kullanmak istediğinizi yazmamışsınız sürekli yol yapacak biriyseniz nt 700 en mantıklısı gibi ama işe de gidip geliyim şehir içi oraya burayada giriyim trafiklede boğuşucam derseniz cbr daha ağır basıyor cbr500 e de 3 lü çanta takımı gerçekten yakışıyor benim görüşümce, tabikide son karar size kalmış trafikle işim yok derseniz nt 700 en mantıkıl seçenek
    raqqa31 bunu beğendi.

raqqa31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650 Classic
    Alıntı OnixsyS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam üçüde farklı tarzda motorla kim burda ne derse kendi zevkine göre onu al bunu al der şahse nmotoru ne amaçla kullanmak istediğinizi yazmamışsınız sürekli yol yapacak biriyseniz nt 700 en mantıklısı gibi ama işe de gidip geliyim şehir içi oraya burayada giriyim trafiklede boğuşucam derseniz cbr daha ağır basıyor cbr500 e de 3 lü çanta takımı gerçekten yakışıyor benim görüşümce, tabikide son karar size kalmış trafikle işim yok derseniz nt 700 en mantıkıl seçenek
    haklısınız belirtmemişim. genelde iş ve uzun yol odaklı olacak. cbr dediğiniz gibi üçlü çantayla çok güzel görünüyor. bizim buralarda pek trafik olmuyor fabrika bölgesi olduğu için. ancak vardiya saatlerinde yoğunluk olur. bunuda gözeterekten, hem işe gidip gelmeye hemde sağa sola kaçayım dediğimde canımı sıkmayacak,parçası konusunda üzmeyecek bir motor seçmeye çalışıyorum. nt700 için olası bi arıza problem yaşadığımda,acaba bunu honda ne kadar sürede tedarik edecek fiyatları nedir gibi bilgiye ihtiyacım var. umarım kullanıcıları yorum yapar. teşekkür ederim fikriniz için.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    CBR500R veya CB500F tabi ki... NT güzel motosiklet ama çok eski. Bajaj'ı bunların yanına koymam bile. Temiz, iyi bakılmış, sahibi düzgün bir CBR500R/CB500F alınır evladiyelik kullanılır... (Uzun yolda 150 üzerine çıkmayacağım derseniz gücü de gayet yeterli gelir. Fazla sıkıştırmazsanız da az yakar; İstanbul şehir içi 3,6l/100km, İstanbul - Bodrum - İstanbul 4l/100km.)
    raqqa31 bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    keşke temiz ve uygun bir yamaha xj6 diversiyon n/f bulabilseniz... yukarıdakilerin karması durumunda..
    raqqa31 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)