Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arai Helmets Corsair-V Race Red

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar selam konuya ve motorsiklete malesef yakin birisi degilim elimde kask var cikartmak istiyorum Arai Helmets Corsair-V Race Red koyu kirmizi,xl 2014 uretimi..arkadasima sorduguma gore 3 yil daha kullanilirmis sapasaglam kask hic kullanmadim banada bi arkadas hediye gibi birsey etti ve motorla cok alakam olmadigi icin elimden 1100tl gibi bi fiyata cikartmak ıstiyorum istanbuldayim.fotolari yollarim isterseniz whatsappdan vs.
    No 0554 723 40 01

Umarim yanlis bisi yapmamisimdir konu acarak yoneticiler yardimci olursa sevinirim tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Konu yanlis mi bilmiyorum ama araide diger firmalar gibi 5yil raf omru , direk satin alindiginda ise de 4yil kullanim omru vermistir kasklara,bence 4 yil daha kullanilamaz,bi arsstirin derim kimseye urununuzu kotulemek degil amacim yanlis anlamayin ama kask omrude 5yildir diye biliyorum cokta konu var forumda.

Vallahi hic anlamadigim icin burdaki yazilanlarda onemlidir bana arkadasimin dedigi raftayken 7,kullanilmaya basladiktan sonra 6 yil ama dogru yanlis cok bilemiyorum acikcasi duruma gore fiyatta guncellemede yaparim kimseye kotu mal satmak istemem

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Ben bildigimi soyledim ustadim ama simdi daha ayrintili bilen birisi illaki gelecektir,ben size mani olmak istemem,aklimda 5yil diye kalmis

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)