Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alınık Zincir ve Kilit

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Yeni evimde motosikletimi açık otopark a koymam sebebiyle kendime uygun fiyata kaliteli, masterlock, onguard gibi markalardan bir zincir kilit almam gerekli, elinde olupta uyguna verebilecek varsa talibim. Abus a bütçem yetmiyor. Antalya içi elden alabilirim yada diğer illerden kargo ile alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Abus dışında o söylediklerin kalitelimi ? Bana göre piyasada baska kilit yok hep bunlar var, kaliteli diye satılıyor sözde

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS 2016
    Onguard beast kilitleri tavsiye ederim .16mm kalinliktakini kullaniyorum fakat oldukca agir.Piyasada zincir kalinligi 8-12-14-16 mm. olanlari var.ona gore de fiyat degisiyor.ayrica kilidi disk kilit olarak da kullanabiliyorum.malum ikinci el satis yapilan siteden uygun fiyata aldim.size tavsiyem tum ekipmanlarini satanlarin ilanlarini da incelemeniz.Uygun fiyata bulabilirsiniz.

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    En azından çerez gibi değillerdir, caydırıcı oldukları ve kaliteli duruşları yeter bence, çünkü zincir hariç ön ve arka tekeri ayrı ayrı 3*3 profil ve pimli asma kilit ile kilitliyecem ve diskten de alarmlı kilit ile bağlayacam, ayrıca motosiklet te alarmda mevcut. Yani tek değil zincir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:08 ----------

Mobilden alıntı yapamadım, onguard bir nebze olsun daha sağlam gibi incelemelerde, günlük ilanları takip ediyorum bakalım nasip

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    İlan günceldir...

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mcandugme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan günceldir...
    Hala güncel mi

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    evet güncel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)