Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda Today 50 Alicam Son Fikirlerinizi Aliym

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı
    75 kg yim ben 1.83 boyum ya amacım hız yapmak diil sadece yakın yerlere gitmek içn kullanıcam bide ilk motorum olucak 2 kişi binenler wardı forumda hatta iki kişi yokuşu bile tıkanmadan çıkıomuş benim duyduklarım bunlar açıkçasıı.........

bence honda today alma derım.max 60 km fln yapıyo.hem sen yokusta ıkı kısı bogulmadan cıktık dıyenlerede hıc ınanma.todatın etı ne bu nee???
    bence cın mın deme gıt mondıal 110 ft al.fıyatıda 1400 fln.110 ft lerın bı problem cıkaracaını sanmıyorum.cunku gerceketen 110 ft ler guzel motor.hem yokuslardada ıı.ben antalyadanım.burda bı mazı dagı var belkı bılırsın.yokusu gercekten cok dık olmasına ragmen bız 3 kısı 110 ft yle cok rahat bı sekılde cıktık.hem bıde vıteslı motor.gıt motoru guzelce bı ıncele.begenmessen almassın.bu dedıklerımı bı dusun derım.sonra pısman olma!!!
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    bende sıfır almaya karar werdim zaten 1700 ytl
    500 peşin
    1300 ytl 11 ay taksit vadesiz ii bi kampanya bence

ama dediğm gib dostum benim ilk motorum olduğu içn hız önemli diil bu aralar bana dayanıklılık gerekio sadece o yüzden hondayı tercih ediorum tabii ki gönül ister 100 lük almak ama honda 100 lükler 2500 ytl den başlıo

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı ****** adlı üyeden alıntı
    Bence hep demişimdir bir today birde buyuk motorun olacak bir nevi istepne gibi bakkala bile motosikletle giden adamlarız.
    Bence al motoru ve hiç satma ilerde alırsın daha buyuk birsey iki motorun olur fazla motosiklet göz çıkarmaz
    Sonuna kadar katılıyorum.50 cc lerde vergide yok galiba(mondial 100 kh ın vergisi yoksa 50 cc liğin hiç olmaz)
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Abi sen nerden buldun o fiyata today 50 yi
    Ben araştırıyorum netten sahipleri coşmuş sıfır fiyatına yakın istiyor,hele bir tanesi var 1450 ytl yazmış..Yuh dedim alım satım plaka 250 ye yakın tutsa..Zaten toplam maliyet 1700 olcak..
    E honda da o fiyata veriyor sıfırını zaten
    bende yeni motor aldım asya 150 t19 a...bunu almadan önce çok araştırdım,today alıcaktım askere gitcek bir eleman 800 milyona bırakmıştı çiçek gibi todayı,yanındada kask veriyodu iki adet)

tabi bu extrem bir durum ama aranınca iyi fiyata buluyosun emin ol...ama piyasada istenen fiyatlar komik sıfırı ne kadarki ikinci eline 1200 verip üzerine alıcaksın gelicek 1500e komik yani...

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Ben de uzun süre araştırdım today'i. benim de ilk motorum olacaktı. Ama gerek cc olarak düşük olması gerekse iki kişilik oturma pozisyonunun çok elverişli olmaması kararımı değiştirmemde büyük etken oldu. Şu an Scud arkadaşımdaki gibi bende de 125Zn modeli var. Şimdilik çok memnunum. Oldukça kıvrak bir motor. Gaza bastığınız an fırlıyor. Görünüşü de oldukça güzel. Yollarda yoğun bir ilgiyle karşılaşıyorsunuz. İnsanların sorularına ecvap vermekten gına geliyor. Ben 1450 Ytl'ye aldım. 12 ay taksitle aldım 31 mayısa kadar HSBC nin kampanyası vardı ilk taksidimide banka ödedi. Oldukça makul bir fiyata geldi. Tavsiye ederim.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    arkadaşlar honda today 50 kullanan yokmu hiç kullananın fikrini almak çok doru olur

antipas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Team beat
    güzel motor...
    [COLOR="Sienna"]İÇİMDEKİ ŞEYTANIN ENSESİNDEYİM[/COLOR]
    ÖLENE KADAR KARDEŞİM [B]ERFER[/B] İM
    ANTALYA [COLOR="Red"]TEAM BEAT[/COLOR]....:bounce:

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bence alırsan pembe al

büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Bana hiç İstanbul trafiğinde kullanılacak bir makne gibi gelmiyordu..Ya da en azından kelli felli kadını(kadın için de ne denir bilmiyorum)E-5 de görene kadar.Güzel makine, kullananlar çok memnun.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    ewt motorun boyutuna göre yüksek bi performansta olduğu söylenior bide dayanıklılığı sağlamlığı tabii benm içnde önemli olan bu

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı
    Bana hiç İstanbul trafiğinde kullanılacak bir makne gibi gelmiyordu..Ya da en azından kelli felli kadını(kadın için de ne denir bilmiyorum)E-5 de görene kadar.Güzel makine, kullananlar çok memnun.
    E-5 teni gördün kelli felli ablayı
    Walla o zaman bende bu motorla izmir-çeşme yaparım beaa

Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Valla bu honda today ilgimi çekmeye başladı, bizim edirne ufak yer gezmek için ideal bi motor bence

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    today daha çok yazlık mekanlar ,kırsal araziler için
    şehir içine bir boy büyüğünü honda activatı yada muadili beat modeli tavsiye edrim,fiyatı 2500.zaten o boy ve kilo ile üzerine oturunca anlicaksınız.
    elbette sizi taşır fakat,kısa süresonra dediğim sebeplerle elden çıkarmak isteyebilirsiniz. uzun ömürlü şehir içi dışı ve güçlü bi alet isterseniz dylan 150 yi tavsiye ederim.fiyatı 4800.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

storm_black_sea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial kt 125 scooter
    karsesım bende today vardı yenı sattım ilk cıktıgın da almıstım sana bısey soylım e boyun ve kilo onemlı degıl cok guzel bı motoru var ama bence sehir içi için cok guzel yaklasık 1 sene bımdım bana cok kucuk geldı sana soyle soylım alıcaksan 125cc den asagı bı motorsıklet alma bulundugun yerde bayır yokuslu bır yervarsa rambada o motor 25 km hıza dusuyor sen yene de karaını ver bence sen bı honda beat veya actıve al 5 sene bozulmaz sana garantı verırım fınansman sorunun yoksa cok ıdeal.yınede sen bılırsın kardesım gorüsmek üzere...

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    finansman sorunum war işte hondaya todaye wericeğim miktardan fazla bişey weremem

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    50cc motor alınmaz diyen arkadaşlar neye göre bu yorumu yapıyorlar. 50cc motor neden alınmazki bence bal gibi alınır (özellikle benzinin litresinin 3 ytl olduğu günümüzde). today gerçekten mükemmel motor. görünüş olarakta çok şık bence. kısa mesafelerde kullanma şansım oldu. okadar rahat ve titreşimsizki tekerlerin yere değdiğinden şüphe ediyosun. şehir içinde kullanmak için başka bi seçenek düşünemiyorum. 125lik, 150 lik çin motorlarının çoğu gerçekte 80km yi zor geçiyor. km saatinde yazana pek aldanma. ancak iki kişi binmeyi düşünüyosan today uygun değil. performans olarak çok sorun yaratmayabilir belki ama iki kişi o seleye oturmak zor ve çok rahatsız olur özellikle arkadaki kişi için. sonuç olarak tek kişi şehir içinde kullanacaksan hiç düşünmeden alabilirsin.

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Arkadaslar ben 2 senedır kullanıyorum 3000 km oldu normal bakımların dısında hıc bır masrafı yok. cekısı cok guzel bır motor (kendı sınıfında) ben arkaya ılave bır sele yaptırdım 2 kısı bınılıyor hıc gıtmeyecegımde demıyor. sehır ıcı kullanım ıcın ıdeal ustelık yakıtı cok ekonomık. 5-6 lt benzınle 200 km yol yapıyor... eee daha ne beklıyorsunuzkı boyle bır motordan. ustelık bayan ve cocukların kullanımına yonelık cok sevımlı bır motor. hadı bakalım sahıp olanlar degerını bılsın almayı dusunenler bır an evvel karar versın...

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    alırsam bende öyle bisele yaptırıcam iilave dostum ii fikir gerçekten peki seleyi normal koltuk gibimi yaptırdın bide ne kadara patladı acaba ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ooo . Sen daha almadın mı motorunu ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    VOYAGER
    6 litre 200 km??? göründüğü kadar da hesaplı değilmiş sanırım today 50. zira 125 lik motorlar bile daha az yakıyor. hesapta bi yanlışınız olmasın?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler