Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda Today 50 Alicam Son Fikirlerinizi Aliym

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    kardeş benimiş arkadaşlarımdan birinde var ve 50cc oluşuna sakın aldanma şu ünlü çinlilerin 125cc 'ne bedel bana göre ! arkadaşım hergün Gültepe-gümüşsuyu yapıyor ve hiçbir sorunla karşılaşmamış şu ana kadar ki inönü stadyumundan yukarı da bana mısın demiyor çıkıyor ! sonuçta Honda güvenle kullanabilirsin için rahat olur bence en önemlisi de bu zaten...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hoşuna gidiyorsa al arkadaş. belli ki bunda karar kılmışsın. bundan başka ne alsan aklın bunda kalacak. sevmezsen de honda'dır, ikinci eli güçlüdür.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    ewt işte bende honda diiynce hep böyle güvenilir sağlamlıkla ilgili sözler duyuyorum hız fazla önemli diil benim içn nede olsa ilk motorum o yüzdenn bunu seçtim ama herkesin yorumu fikri benim içn önemli tabii

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı
    e5 i fazla kullanmam bende dostum minibüs yolundan giderim zaten birz zevk içn alıorum ya öle turlamak içn amacım hız diil
    baba senin alacağın 50 cclik motor 2 zamanlı değilse hiçbir halta yaramaz
    2. el bir temiz peugeot speedfight2 bul daha iyi
    let it be

arkadaşım kaliteli motor tamamda böle motor bence yoğun sehir trafiğinde kullanılmaz yani tehlikeli olur bence cok sıkışırsın abi bwsyi bile resmen eziyolar 100lük olmasına rağmen

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Alıntı smoke59 adlı üyeden alıntı
    bence o fiata temiz bi aktiva bulaBİLİRsin
    Arkadaşım ikinci el temiz aktiva bulmak çok zor,tabi temiz bulursa today yerine tercih edilebilir..
    Ya sitemizde hiç today kullananların yorumunu göremiyoruz Ben bunu daha öncede bir kaç defa yazmıştım..En güzeli kullananı dinlemek olurdu aslında

Motosikleti
    speederbike
    ben kullandım today.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motosıklet sınavında kullandıgım sayılı dakıkalarda donuslerde dız carpması dıısnda bı sorunu yoktu(egıtım dahıl 10dk fln ıste kkullandım)

bende kullandım ama köyde yani trafik yoktu zeytinliğe filan gitmiştim

Motosikleti
    speederbike
    diz çarpması önemli bir sorun. şu an aklıma geldi. şehiriçinden çok tatil beldelerine uygun bir motosiklet gibi demek daha uygun olur. tabii diğer 50cc-100cc motorlar hakkında bilgim yok.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Arkadaşım ben deli gibi 9 ay araştırmış bir adamım. Today 50cc olmasına rağmen çoğu 100 cclik motordan daha iyi. İlk önce today kendi sıkletinin çok üstünde. Ruhsat işini Honda yapunca 225 - 250 ytl arası bir ücreti var.
    Çin işi bir motorla en yakın benzeri 125 ZN (benim ki) yanında today baya küçük kalıyor. Dayanıklılık gibi konulara gelince işte orası bir muamma. Çoğu kimse çin motorlarını ne kadar kötülesede piyasayı artık çin motorları belirliyor.

Ben today alacatım ama hem bayide yoktu hem o muhteşem Honda müşteri hizmetleri sayesinde aynı fiyata benimkini aldım en azından 100 km çok kolay görüyor. Dayanıklılık desen en iyi ihtimalle zaten bu motoru en fazla 5 sene kullanırsın ki çin motorlarıda o kadar gider. Karar senin. Üstüne binince bir süre sonra ister istemez insan performans istiyor daha sonrada daha güçlüsünü. Ben bile şu an gelecek sene alacağım motoru araştırmaya başladım. Ufak çapta geliştiricez işte. O yüzden kalkıpta senelerce kullanacak gibi plan yapma. Amacın neyse ona göre olanını al.

Bu arada Honda iyi de parçası baya bi pahalıdır.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ayırabileceğim miktar 1500 ytl şu çin malı motorlardan almak istemiştim ama herkes bozulunca at diyor ama öteki motorlarda çok pahalı şehir içinde kullanıcam oraya buraya gitmek için fazla hızlı bişey istemiorum bana dayansın arıza çıkarmasın önemli olan o şu 50 cc lik honda lardan almayı düşünüorum 1450 ytl fiyatı sizce nasıl kaliteli we istediğm fiyatlardaa başka bi alet bulamadım yardımcı olursanız sewinirim tşk

1500 ytl ye bişey olmaz, kanuni al trex150 cc ver üstüne de biraz daha para
    let it be

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    evet 1500 ytl fiyata 2. el bir honda scoter alırsan daha iyi olur bu bir heves bende 50 cc var inan gitmem etmem diyodum ama 2 defa tam gaz izmir-manisa yaptım daha sonra izmir-kemalpaşa bu bir heves insan kapıldımı gerisi geliyor dostum ama sen bilirsin cunku honda honda demek mekanik aksamda mükemmellik demek sen gönül rahatlığıyla al motoru ama satarken zarar edeceksin bunuda unutma
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    today alacaksanda ikinci el araştır ben 750 ytlye bulmuştum çiçek gibi 2800 km de... paranın bir kısmı cebinde kalır satarkende rahat satarsın fiyat açısından.....

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    tabii ki bende bi ömür boyu kullanıcak diilm ama daha ilk motorum olucak hem birz tecrübe kazanırım hemde birz para toplarım ondan sonra birz daha üstünü alırım o yüzden şimdi bu fiyata bana mantıklı gibi gelio honda today 50 çünkü ben birz sağlam bişey istiorum ben fazla dikkat etmem binerken o çin mallarıda bana dayanmayabilr ama hondaya bu konuda güveniorum sanırım o yüzden seçimimm hondadan yana

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    karar senin fikir bizim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    speederbike
    darnglove, dediğim gibi seçimini kafanda yapmışsın zaten. kalitesine güvenerek gönül rahatlığıyla al. performans dersen, adam var cbr1000rr için güçsüz diyor. yani sen memnunsan benim onun ne dediği önemli değil. güle güle kullan

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Alıntı AE86LEVIN adlı üyeden alıntı
    today alacaksanda ikinci el araştır ben 750 ytlye bulmuştum çiçek gibi 2800 km de... paranın bir kısmı cebinde kalır satarkende rahat satarsın fiyat açısından.....
    Abi sen nerden buldun o fiyata today 50 yi
    Ben araştırıyorum netten sahipleri coşmuş sıfır fiyatına yakın istiyor,hele bir tanesi var 1450 ytl yazmış..Yuh dedim alım satım plaka 250 ye yakın tutsa..Zaten toplam maliyet 1700 olcak..
    E honda da o fiyata veriyor sıfırını zaten

feragold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [IMG][/IMG]
    önceleri görüntüsünü çok şirin bulup haftasonları bikaç tur atarım diye aldığım today şu an en faal kullandığım motorum.3000 km de ve hiç sorun çıkarmadı
    sele altındaki bağaj büyük boy kaskları alabilecek kadar geniş ve kullanışlı.
    103 kiloyum boyum 1.80 arkadaşlarım kelebek benzetmesi yapsada kullanımı bana çok zevk veriyor.birkaç saatlik kullanımdan sonra otoruş pozisyonun dolayı (mecburen kız istemeye giden damatlar gibi oturuyorsunuz)beliniz ağrıyabilir.yarım gazla 300 km tam gazla ortalama 200 km menzile sahip
    ayrıca bence zaman gelecek today tıpkı kaplumbağa arabalar gibi bir klasik olacak
    mehmet arıkök .r6 vale rossi.gaziantep

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    Bence hep demişimdir bir today birde buyuk motorun olacak bir nevi istepne gibi bakkala bile motosikletle giden adamlarız.
    Bence al motoru ve hiç satma ilerde alırsın daha buyuk birsey iki motorun olur fazla motosiklet göz çıkarmaz
    Motorize07.com Antalya Team

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler