Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önerinize ihtiyacım var!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Hepinize iyi forumlar, süper sport motor almak istiyorum.Bütçem şuan 1000 tl ama yaza kadar 3-4-5 bin tl ye çıkar.Düşündüğüm motor Megelli 250 R çünkü hem sınıfı iyi fiyatıda makul.Ben yeni başlayacağım bunun için pek bilmiyorum motorları, süper sport olsun istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Sadece motot almakla kalmiyor. Ekipman ? Kask dizlik dirseklik eldiven mont ss bir motpr icin iki kere sart bunlar. Sigorta cikacak birda allah bilir ne kadar ? 30 50 yas arasi kaza yapmamis bi tanidoginin ustune yap motpru plakada 34 06 gbi buyuk sehirler olmasin bari o fazla cikmasin. Ekipman konusunda fazla bilgim yok ama yinede 1000 tl gbi bor foyati buna ayirman gerekiyor. Ehliyet varmi yokmu bilmiyorum yeni alacaksan eger cc olarak tutuyormu ona dikkat etmen gerek. Benim aklima gelenler bunlar ustalar daha detayli bilgilendirme yaparlar hersey gonlunce olsun
    Process bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Sıkmayın adamın canını hemen.

Birader zaten kafanda belli bir model var onu da kimse değiştiremez. Sen motorla birlikte kafana göre birde kask ayarla ve al keyfine bak..

Zamanla olur gider hepsi.
    Process bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Birader zaten kafanda belli bir model var onu da kimse değiştiremez. Sen motorla birlikte kafana göre birde kask ayarla ve al keyfine bak..

Adamin canini skmayin diyosunda senin dedigini ben yaptim 1 ay oldu motorun cikardigi masraf var sigorta soka soktu bi kask bi eldivenim var hala ekipman tamamlaymadim ve yaptigim ufak bi kazada ne kadar onemli oldugunu anladim. Benimde butce fazla yoktu 1600e bi chopper aldim 500 tl masraf yapti suan tamirde motora yag gitmiyormus simdi ne kdr cikacak bakalim ve canini fazlasiyla sikyor insanin bu heee tecrube oluyo hep bunlar hala pisman degilim ama birbaskasinin boyle caninin skilmasini istemem saglicakla

Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynen istediğim model o videolarını falan izledim bi kaç sıkıntısı var ama üstesinden gelinir kask tabiki şart tam istediğim gibi konuştun da Megelli 250 R'a göre daha ucuz 125 lik falan ss motor varsa onunla başlamak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Alıntı md054 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece motot almakla kalmiyor. Ekipman ? Kask dizlik dirseklik eldiven mont ss bir motpr icin iki kere sart bunlar. Sigorta cikacak birda allah bilir ne kadar ? 30 50 yas arasi kaza yapmamis bi tanidoginin ustune yap motpru plakada 34 06 gbi buyuk sehirler olmasin bari o fazla cikmasin. Ekipman konusunda fazla bilgim yok ama yinede 1000 tl gbi bor foyati buna ayirman gerekiyor. Ehliyet varmi yokmu bilmiyorum yeni alacaksan eger cc olarak tutuyormu ona dikkat etmen gerek. Benim aklima gelenler bunlar ustalar daha detayli bilgilendirme yaparlar hersey gonlunce olsun
    Teşekkür ederim de ben sondan başlamak istiyorum galiba ya :D

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Baskan megelliler biraz masrafli diye OKUMUSTUM tabiki bilgim yok,net bisey soyleyemem. Kask,eldiven,bot,mont,pantolon bunlar hep para. Ilk motor,kaza illaki olacak aman diyelim. En iyisi ucuz motor,saglam ekipman ikilisi. Vur,kir,parcala sonra al megellini sur pasa pasa. Bunlar tabi tavsiye

Teşekkür ederim tavsiyen için o zaman süper sport görünümlü daha ucuz bi motor önerebilir misin?

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Process adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim tavsiyen için o zaman süper sport görünümlü daha ucuz bi motor önerebilir misin?
    Eski kasa cbr alabilirsin,ki onlarda nekadar temiz bilinmez. Ss kasa o cc lerde pek bulunmaz,olaninda fiyati belli zaten. Sana onerim commuter tarzi bir motor alman,veya scooter gibi. Bunlari oyuncak gibi kullanir hale geldiginde ss alman,ki ozaman goreceksinki ss motorun hakkini iste simdi vermeye basliyosun.

Değerli yorumun içn teşekkür ederim,önerebileceğin o tarzda motor var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)